Новини

24 лютого 2020, 11:03

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо уточнення ознак окремих злочинів у сфері службової діяльності

докладніше
24 лютого 2020, 09:18

Питання колективної безпеки і спільної протидії гібридним загрозам є одним з ключових для країн Карпатського регіону, - Олена Кондратюк

докладніше
21 лютого 2020, 20:39

24-26 лютого Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков здійснить офіційний візит до Латвії та Естонії

докладніше
21 лютого 2020, 18:17

У Комітеті з питань антикорупційної політики відбувся круглий стіл щодо практики застосування антикорупційного законодавства України

докладніше
21 лютого 2020, 17:18

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує прийняти у другому читанні та в цілому проект Закону України «Про оборонні закупівлі»

докладніше
21 лютого 2020, 17:00

22-23 лютого ц.р. Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк з робочим візитом відвідає Республіку Польща

докладніше
21 лютого 2020, 16:41

Постійна делегація Верховної Ради України бере участь у 19-у Зимовому засіданні Парламентської Асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі у Відні

докладніше
21 лютого 2020, 16:19

Заступник голови Комітету з питань транспорту та інфраструктури Володимир Крейденко провів особистий прийом громадян

докладніше
21 лютого 2020, 14:36

Комітет з питань бюджету рекомендує прийняти за основу та в цілому законопроект про внесення змін до Бюджетного кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень"

докладніше
21 лютого 2020, 14:02

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
21 лютого 2020, 11:34

Голова Парламенту закликав українців чути один одного і завжди залишатися людьми

докладніше
21 лютого 2020, 09:03

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 21 лютого

докладніше
20 лютого 2020, 19:03

У Книжковому клубі Верховної Ради України презентовано книжку "(Не)відомі українці, які змінили історію"

докладніше
20 лютого 2020, 18:01

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
20 січня 2016, 12:15

 Інформаційне управління 

Представники парламентської коаліції перебувають в Осло (Норвегія) в рамках програми «Партійна співпраця та створення коаліцій»

 

з 17 по 29 січня триває візит представників коаліції до Осло. Про це Інформаційному управлінню повідомив народний депутат від фракції партії «Блок Петра Порошенка», заступник голови Комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв, який входить до складу офіційної делегації разом з народними депутатами Вікторією Сюмар, Оксаною Сироїд, Остапом Семераком, Павлом Пинзеником, Григорієм Немирею, Олегом Березюком та Іваном Кириленком.

С.Алексєєв наголосив, що «будувати парламентаризм та коаліційні відносини в Україні треба спираючись на кращий світовий досвід».

«Скандинавія – одна з частин світу, де політична рівновага, соціальний прогрес та економічне процвітання наближаються до ідеалу. Тому візит до Норвегії – чудова можливість перейняти досвід, який потім вдома можна буде застосувати на практиці. Адже тут історія парламентаризму сягає початку 19 століття», - сказав він.

За словами С.Алєксєєва, під час перебування в Норвегії представники коаліції зустрінуться як з колишніми, так і з нинішніми високопосадовцями. Зокрема,  з  колишнім прем’єр-міністром Кєль Магне Бондевіком, колишнім міністром енергетики  Ейнаром Стейтснасом, Державним Секретарем Офісу Прем’єр-міністра Інгвід Стаб, спікером Олеміком Томмесеном та керівництвом Парламенту Норвегії, а також членами уряду Бондевіка. Окремо заплановані зустрічі з керівництвом Консервативної, Лейбористської та Християнсько-Демократичної партій.  

«Водночас ми матимемо змогу не лише перейняти досвід, а й повідомити об’єктивну інформацію щодо ситуації в Україні та україно-російських відносин та відстояти цю позицію. Ми повинні використовувати кожну можливість, щоб дипломатичним шляхом, із залученням всіх можливих парламентських механізмів досягти миру на нашій землі», - сказав він.

За словами С.Алєксєєва, задля цього представники української делегації зустрінуться з норвезькими експертами, небайдужими до України та україно-російських відносин.