Новини

25 лютого 2021, 17:12

Дмитро Разумков: Головною ознакою легітимності влади є довіра громадян

докладніше
25 лютого 2021, 17:00

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору на посаду директора державного підприємства «Парламентський телеканал «Рада»

докладніше
25 лютого 2021, 16:30

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому законопроект щодо захисту боржників при врегулюванні простроченої заборгованості

докладніше
25 лютого 2021, 16:24

Члени Робочої групи з розробки проектів законів з питань народовладдя обговорили дискусійні питання законопроекту про місцевий референдум

докладніше
25 лютого 2021, 15:47

Руслан Стефанчук: Місцевий референдум – це реальний механізм змусити місцеву владу прислухатися до потреб громад

докладніше
25 лютого 2021, 15:29

Заступниця Голови Верховної Ради Олена Кондратюк долучилася до Всеукраїнської акції з нагоди 150-ї річниці від Дня народження Лесі Українки

докладніше
25 лютого 2021, 15:03

Голова Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Ягмуром Ахметом Гюльдере

докладніше
25 лютого 2021, 12:02

ТСК з питань перевірки та оцінки стану АТ "Українська залізниця" направила запити до керівництва підприємства і профспілкових організацій

докладніше
25 лютого 2021, 09:57

Огляд головних тем «Голосу України» від 25 лютого

докладніше
24 лютого 2021, 16:29

Відбулася зустріч представників Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва з представниками Комітету у закордонних справах Сейму Литовської Республіки

докладніше
24 лютого 2021, 15:48

Парламент шукає можливості для оптимізації системи голосування, - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков

докладніше
24 лютого 2021, 15:14

Впровадження ескроу-рахунків та проектного фінансування житлового будівництва обговорено під час круглого столу у Верховній Раді (відео)

докладніше
24 лютого 2021, 14:47

Голова Верховної Ради обговорив зі Спікером Саейму Латвії можливості посилення міжпарламентської взаємодії

докладніше
24 лютого 2021, 14:17

Голова Верховної Ради України зустрівся з Міністром закордонних справ Литви

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
20 січня 2016, 12:15

 Інформаційне управління 

Представники парламентської коаліції перебувають в Осло (Норвегія) в рамках програми «Партійна співпраця та створення коаліцій»

 

з 17 по 29 січня триває візит представників коаліції до Осло. Про це Інформаційному управлінню повідомив народний депутат від фракції партії «Блок Петра Порошенка», заступник голови Комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв, який входить до складу офіційної делегації разом з народними депутатами Вікторією Сюмар, Оксаною Сироїд, Остапом Семераком, Павлом Пинзеником, Григорієм Немирею, Олегом Березюком та Іваном Кириленком.

С.Алексєєв наголосив, що «будувати парламентаризм та коаліційні відносини в Україні треба спираючись на кращий світовий досвід».

«Скандинавія – одна з частин світу, де політична рівновага, соціальний прогрес та економічне процвітання наближаються до ідеалу. Тому візит до Норвегії – чудова можливість перейняти досвід, який потім вдома можна буде застосувати на практиці. Адже тут історія парламентаризму сягає початку 19 століття», - сказав він.

За словами С.Алєксєєва, під час перебування в Норвегії представники коаліції зустрінуться як з колишніми, так і з нинішніми високопосадовцями. Зокрема,  з  колишнім прем’єр-міністром Кєль Магне Бондевіком, колишнім міністром енергетики  Ейнаром Стейтснасом, Державним Секретарем Офісу Прем’єр-міністра Інгвід Стаб, спікером Олеміком Томмесеном та керівництвом Парламенту Норвегії, а також членами уряду Бондевіка. Окремо заплановані зустрічі з керівництвом Консервативної, Лейбористської та Християнсько-Демократичної партій.  

«Водночас ми матимемо змогу не лише перейняти досвід, а й повідомити об’єктивну інформацію щодо ситуації в Україні та україно-російських відносин та відстояти цю позицію. Ми повинні використовувати кожну можливість, щоб дипломатичним шляхом, із залученням всіх можливих парламентських механізмів досягти миру на нашій землі», - сказав він.

За словами С.Алєксєєва, задля цього представники української делегації зустрінуться з норвезькими експертами, небайдужими до України та україно-російських відносин.