Новини

29 травня 2020, 17:00

У парламенті опрацьовують моделі створення дослідницької служби

докладніше
29 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді розроблятимуть модель оцінки ефективності застосування законодавства

докладніше
29 травня 2020, 12:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України відбудеться парламентська онлайн-конференція з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 11:00

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики відбулася робоча зустріч щодо функціонування державних кіностудій «Укркінохроніка» та «Національна кінематека України»

докладніше
29 травня 2020, 10:03

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон, направлений на підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби

докладніше
28 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді України вдосконалюють планування законопроектної роботи

докладніше
28 травня 2020, 15:27

Україну та Австрію ще більше зблизив гуманітарний коридор, - віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
28 травня 2020, 15:22

Книжки Парламентського видавництва стали лауреатами III Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу»

докладніше
28 травня 2020, 12:30

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

докладніше
28 травня 2020, 12:00

Комітет з питань екологічної політики та природокористування підтримав пропозиції до законопроекту про управління відходами

докладніше
28 травня 2020, 10:55

Голова Верховної Ради України вніс зміни до Розпорядження «Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби» від 12 березня 2020 року, №151

докладніше
28 травня 2020, 09:46

Огляд головних тем «Голосу України» від 28 травня

докладніше
27 травня 2020, 18:59

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування розглянув ряд проблемних питань медичної галузі

докладніше
27 травня 2020, 15:57

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді відправити на доопрацювання законопроект про покращення соціально-економічного становища студентів

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
11 січня 2016, 17:05

  Прес-секретар Голови Верховної Ради України 

Реанімаційний Пакет Реформ нагородив Володимира Гройсмана грамотою за найактивніше партнерство

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман та представники Реанімаційного Пакету Реформ обговорили напрямки спільної діяльності у 2016 році під час зустрічі у понеділок.

Починаючи обговорення, Володимир Гройсман відзначив ефективність співпраці Верховної Ради з експертами Реанімаційного Пакету Реформ у 2015 році. "Я думаю, що нам спільно з громадськістю вдалося у минулому році вирішити ряд реформаторських завдань. Переконаний, український парламент має бути майданчиком, де обговорюються рішення ще на етапі, коли вони готуються. Чим більш фахово це відбуватиметься, тим буде краще з точки зору закону", - наголосив він.

Представники Реанімаційного Пакету Реформ також зазначили, що 2015 рік був найуспішнішим з точки зору взаємодії парламенту з експертами. Зокрема, протягом минулого року Верховна Рада прийняла 55 законів, які розроблялися за участю або були підтримані РПР. Окрім того, вони позитивно відзначили запровадження тематичних днів у Парламенті та інші нововведення у Верховній Раді у 2015 році. Зокрема, було відзначено суттєвий прогрес у впровадженні електронних технологій і підвищенні відкритості українського парламенту.

У зв'язку з цим представники Реанімаційного Пакету Реформ подякували Володимиру Гройсману за плідну співпрацю та нагородили його грамотою "За найактивніше партнерство серед голів парламентів".

"У кожній реформі є доля нашого спільного успіху і сподіваємося, що наступний рік буде ще ефективніший", - підкреслив Ярослав Юрчишин, менеджер з адвокації Реанімаційного Пакету Реформ, вручаючи грамоту.

Представники РПР окреслили низку питань, на яких, на їхню думку, необхідно зосередити співпрацю у 2016 році. Серед найбільш актуальних: боротьба з корупцією, візова лібералізація, зняття депутатської недоторканості, судова, податкова реформи та реформи державної служби в Україні, охорони здоров'я та інші.

У свою чергу очільник Верховної Ради подякував експертам за високу оцінку взаємодії та допомогу у підтримці ініціатив. Він наголосив, що відродження української економіки і продовження реформування системи управління в державі є ключовими завданнями на шляху побудови успішної європейської України. Також Володимир Гройсман підтримав пропозицію експертів зробити подібні зустрічі щоквартальними.