Новини

02 квітня 2020, 14:53

Порядок отримання висновків Єврокомісії щодо законопроєктів у сфері енергетики

докладніше
01 квітня 2020, 18:32

Уряд має забезпечити належне фінансування наукових співробітників, які розробили вітчизняні експрес-тести для діагностики коронавірусу, - Олена Кондратюк

докладніше
01 квітня 2020, 15:57

Голова Верховної Ради підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

докладніше
31 березня 2020, 16:13

Голова Верховної Ради підписав три закони, ухвалені на позачерговому засіданні Парламенту

докладніше
31 березня 2020, 00:51

Позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
31 березня 2020, 00:44

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення"

докладніше
30 березня 2020, 16:59

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності"

докладніше
30 березня 2020, 16:43

Прийнято Постанову «Про призначення Степанова М. В. Міністром охорони здоров'я України»

докладніше
30 березня 2020, 16:40

Прийнято Постанову «Про призначення Марченка С. М. Міністром фінансів України»

докладніше
30 березня 2020, 15:48

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання

докладніше
30 березня 2020, 15:02

Друге позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
30 березня 2020, 14:59

Прийнято Закон "Про внесення зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо безперервного забезпечення харчування військовослужбовців"

докладніше
30 березня 2020, 14:57

Перше позачергове засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
30 березня 2020, 14:35

Прийнято Постанову «Про звільнення Ємця І. М. з посади Міністра охорони здоров'я України»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
27 травня 2015, 15:16

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України визначив час і дату проведення засідання Комітету про розгляд подання, підтриманого та внесеного до Верховної Ради України Генеральним прокурором України Шокіним В.М. від 12 травня 2015 року, «Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Клюєва Сергія Петровича»

 

Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України на засіданні 27 травня 2015 року, розглянувши питання про підготовку до розгляду подань, підтриманих та внесених до Верховної Ради України Генеральним прокурором України Шокіним В.М. від 12 травня 2015 року, «Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Клюєва Сергія Петровича» та «Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата України Мельничука Сергія Петровича», визначив порядок розгляду Комітетом подань на засіданні, яким, зокрема, передбачається інформація Генерального прокурора України Шокіна В.М. щодо подань, інформація старших прокурорів відділів процесуального керівництва Генеральної прокуратури України, запитання та відповіді на запитання народних депутатів України – членів Комітету до Генерального прокурора України Шокіна В.М., старших прокурорів відділів процесуального керівництва Генеральної прокуратури України, та пропозиції Генерального прокурора України (у разі потреби) заслухати пояснення осіб, експертів, інших фахівців, пояснення народних депутатів України, стосовно яких внесені подання до Верховної Ради України, запитання народних депутатів України – членів Комітету до народних депутатів України, стосовно яких внесені подання до Верховної Ради України, їх відповіді на запитання та клопотання щодо заслуховування пояснень певних осіб, заслуховування осіб, експертів, інших фахівців за пропозицією Генерального прокурора України, та/або за клопотанням народних депутатів України, стосовно яких внесені подання до Верховної Ради України, та запитання народних депутатів України – членів Комітету, обговорення подання та прийняття рішень стосовно висновків щодо достатності, законності і обґрунтованості подань, законності одержання доказів, зазначених у поданнях, наявності відповідних скарг.

Комітетом ухвалено рішення визначити дату і час проведення засідання Комітету про розгляд подання, підтриманого та внесеного до Верховної Ради України Генеральним прокурором України Шокіним В.М. від 12 травня 2015 року, «Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Клюєва Сергія Петровича» -  28 травня 2015 року о 14 год. 00 хв. (м. Київ, вул. Грушевського, 5, конференц-зал).