Новини

02 квітня 2020, 14:53

Порядок отримання висновків Єврокомісії щодо законопроєктів у сфері енергетики

докладніше
01 квітня 2020, 18:32

Уряд має забезпечити належне фінансування наукових співробітників, які розробили вітчизняні експрес-тести для діагностики коронавірусу, - Олена Кондратюк

докладніше
01 квітня 2020, 15:57

Голова Верховної Ради підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

докладніше
31 березня 2020, 16:13

Голова Верховної Ради підписав три закони, ухвалені на позачерговому засіданні Парламенту

докладніше
31 березня 2020, 00:51

Позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
31 березня 2020, 00:44

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення"

докладніше
30 березня 2020, 16:59

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності"

докладніше
30 березня 2020, 16:43

Прийнято Постанову «Про призначення Степанова М. В. Міністром охорони здоров'я України»

докладніше
30 березня 2020, 16:40

Прийнято Постанову «Про призначення Марченка С. М. Міністром фінансів України»

докладніше
30 березня 2020, 15:48

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання

докладніше
30 березня 2020, 15:02

Друге позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
30 березня 2020, 14:59

Прийнято Закон "Про внесення зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо безперервного забезпечення харчування військовослужбовців"

докладніше
30 березня 2020, 14:57

Перше позачергове засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
30 березня 2020, 14:35

Прийнято Постанову «Про звільнення Ємця І. М. з посади Міністра охорони здоров'я України»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
27 травня 2015, 12:52

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Народні депутати України беруть участь у роботі Світової конференції молодих парламентаріїв у м.Токіо (Японія)

 

27 травня в м. Токіо розпочала роботу Світова конференція молодих парламентаріїв на тему «Залучення молодіжної перспективи співробітництва в цілях розвитку», яка відбувається за сприяння Парламенту Японії та Міжпарламентського Союзу (МПС).

Метою заходу є пошук шляхів співробітництва молодих політиків щодо відновлення партнерських відносин задля розвитку та подальшого розв’язання чисельних та глобальних викликів сьогодення - бідності, дискримінації, міграції, зміни клімату, доступу до засобів охорони здоров’я, конфліктів, перешкод до освіти та зайнятості.

Учасники заходу матимуть змогу більше дізнатися про міжнародну співпрацю з Японією та поділитися досвідом і думками щодо партнерства заради розвитку.

За інформацією делегації Верховної Ради України, до складу якої входять народні депутати Г.Гопко, А.Герасимов, Н.Кацер-Бучковська, під час сесії парламентарії планують розглянути актуальні питання: відзначення 20-ї річниці Світового плану дій щодо молоді, резолюцію МПС щодо участі молоді в демократичному процесі (п'ять років у дії), молодь та цілі сталого розвитку, міжнародне право та захист молоді, ліквідація всіх форм насильства проти молоді, зокрема, дівчат та молодих жінок, дії молоді заради миру та процвітання – майбутні виклики.

У роботі конференції беруть участь понад 200 парламентаріїв із 80 країн, які протягом двох днів обговорюватимуть питання ролі молоді в політиці, у просуванні інновацій у сфері охорони здоров'я та сталого розвитку.

Особливої уваги в цьому контексті набуває розгляд питання ратифікації Угоди між Україною та Японією про сприяння та захист інвестицій (відповідний законопроект зареєстровано за №0020). Комітет у закордонних справах на своєму найближчому засіданні 3 червня 2015 року розглядатиме цей законопроект з метою подальшої ратифікації Угоди Верховною Радою України. Угодою, зокрема, передбачається надання інвесторам Договірних Сторін режиму найбільшого сприяння стосовно створення, придбання і розширення інвестицій; на взаємній основі гарантується захист від незаконної експропріації та націоналізації інвестицій; закріплюється право інвесторів на вільний переказ коштів, пов'язаних із здійсненням інвестицій, визначаються процедури врегулювання інвестиційних спорів.