Новини

13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше
12 грудня 2019, 18:11

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" (щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації)"

докладніше
12 грудня 2019, 18:04

Прийнято Закон "Про внесення змін до статті 265 Кодексу законів про працю України"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
16 серпня 2007, 17:29

Перший заступник Голови Верховної Ради України А.Мартинюк називає актуальною і підтримує ідею скасування недоторканності для всіх категорій "можновладців"

15 16 серпня Перший заступник Голови Верховної Ради України  Адам Мартинюк відвідав з робочим візитом Івано-Франківську область.

У ході візиту А.Мартинюк провів низку зустрічей з мешканцями Надвірнянського, Богородчанського та Тисменицького районів.

Окрім того в Івано-Франківську Перший заступник Голови Верховної Ради України дав прес-конференцію для місцевих засобів масової інформації, в якій взяли участь понад 35 представників радіо-, телеканалів, газет та інших видань. Також в обласному центрі А.Мартинюк виступив у прямому ефірі на обласному радіо, радіо FM-107,00 "Вежа", радіо FM-104,3 "Західний полюс", радіо FM-101,3 "Бойчук-студія" та на обласному телеканалі
"3 студія", а в районних центрах Галич і Снятин - на районному та у м.Коломия - на міському телебаченні, давши відповіді на численні запитання радіослухачів та телеглядачів. Варто відзначити, що переважну більшість з них цікавили проблеми, пов‘язані з осінніми достроковими парламентськими виборами, внесенням змін до Конституції України, у тому числі шляхом референдуму, створення двопалатного парламенту, варіанти розстановки політичних сил у Верховній Раді України після 30 вересня ц.р. тощо.

Коментуючи заяву Прем´єр-міністра України Віктора Януковича  стосовно невідкладної, ще на початку вересня поточного року, відміни недоторканності та пільг високопосадовців усіх гілок влади, А.Мартинюк наголосив, що позиція комуністів у цьому питанні завжди була послідовною і залишалася незмінною. "Ми давно виступаємо за скасування недоторканності для народних депутатів, Президента, суддів та інших категорій «можновладців», як це й має бути у цивілізованому правовому суспільстві. Перед законом усі повинні бути рівноправними", - підкреслив А.Мартинюк.

Водночас, наголосив він, у сучасному українському суспільстві гасло боротьби з недоторканністю та пільгами дуже часто, а під час передвиборних кампаній - як правило, використовується з чисто пропагандистською і популістською метою, а ті сили, що беруть його на озброєння, нерідко відразу забувають про його реалізацію, як тільки потрапляють до парламенту.

Ось чому пропозиція вирішити це питання раз і назавжди і, головне, до виборів, хоч вона і має більше політичні, ніж правові підстави, є актуальною  і заслуговує на підтримку. «Цікаво, як на неї відреагують так звані опозиційні сили, а також Президент. Отут відразу буде видно, хто по-справжньому хоче розв´язати цю давню проблему, а хто на ній тільки піариться», - зазначив А.Мартинюк.

Під час спілкування з людьми він відповів також на численні запитання, що стосуються сучасного соціально-економічного розвитку України та Івано-Франківщини зокрема, подальших кроків Уряду на підвищення рівня життя населення, особливо у боротьбі з інфляцією та ростом цін на продовольчі товари.

17 - 19 серпня А.Мартинюк продовжить робочу поїздку західними регіонами України. Зокрема, у ці дні Перший заступник Голови Верховної Ради України відвідає Чернівецьку область.