Новини

13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше
12 грудня 2019, 18:11

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" (щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації)"

докладніше
12 грудня 2019, 18:04

Прийнято Закон "Про внесення змін до статті 265 Кодексу законів про працю України"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
10 липня 2007, 13:21

Голова Верховної Ради України О.Мороз зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні В.Тейлором

Голова Верховної Ради України Олександр Мороз у вівторок, 10 липня, зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Вільямом Тейлором.

В.Тейлор привітав Голову Верховної Ради України з «дуже успішним» проведенням 16-ї сесії Парламентської Асамблеї ОБСЄ, відзначивши високий рівень підготовки її проведення.

О.Мороз, оцінюючи підсумки роботи сесії, зазначив, що «нам вдалося показати, що Україна держава серйозна і з повагою ваідноситься до міжнародних інституцій».

На прохання п.Посла Голова Верховної Ради України виклав своє бачення ситуації навколо конституційної реформи. Він, зокрема, наголосив на обов‘язковості внесення змін до Конституції у частині місцевого самоврядування. За його словами, це «знімає багато проблем, децентралізує владу, робить її ближчою до людей, вирішує багато інших питань».

Він також наголосив на необхідності суворого дотримання Конституції з боку всіх посадових осіб і, у першу чергу, Президента.

Разом з тим, сказав О.Мороз, Глава держави «хоче абсолютної влади, авторитаризму, диктаторської моделі правління», проти чого він сам категорично висловлювався раніше.

Голова Верховної Ради України наголосив на неприпустимості внесення змін до Конституції України «під конкретне прізвище».

О.Мороз піддав критиці останні ініціативи Президента. Він зазначив, зокрема, що введення двопалатного парламенту розколе Україну, пояснивши, що унітарній державі не потрібний двопалатний парламент. Ідея скасування депутатського імунітету, сказав О.Мороз, теж абсолютно не нова. Він нагадав, що у змінах до Конституції депутатський імунітет пропонують суттєво обмежити.

При цьому він висловився за необхідність обмеження імунітету також і Президента, і суддівського корпусу.

Говорячи про дострокові вибори, Голова Верховної Ради України підкреслив, що вони потрібні «не для формування нового парламенту, це тільки привід для проведення референдуму щодо змін до Конституції. Це трагічно закінчиться для України». Він також зазначив, що наразі відбувається підготовка до фальсифікації результатів виборів.