Новини

07 липня 2020, 10:10

Огляд головних тем «Голосу України» від 7 липня

докладніше
07 липня 2020, 09:45

Комітет з питань цифрової трансформації рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Закону «Про публічні електронні реєстри»

докладніше
06 липня 2020, 14:30

Комітет з питань молоді і спорту підтримав законопроект про забезпечення рівних можливостей матері та батька на догляд за дитиною

докладніше
06 липня 2020, 12:04

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув ряд законопроектів на предмет відповідності праву ЄС та зобов’язанням України за Угодою про асоціацію

докладніше
06 липня 2020, 10:17

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України»

докладніше
05 липня 2020, 06:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України

докладніше
04 липня 2020, 06:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем Національної поліції України

докладніше
03 липня 2020, 17:07

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 17:05

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії»

докладніше
03 липня 2020, 17:02

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву"

докладніше
03 липня 2020, 16:58

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік»""

докладніше
03 липня 2020, 16:50

Прийнято за основу проект Закону «Про реабілітацію осіб з обмеженнями життєдіяльності»

докладніше
03 липня 2020, 16:43

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу в сфері охорони здоров'я»

докладніше
03 липня 2020, 16:40

Прийнято Постанову "Про звільнення Терентьєва Ю.О. з посади Голови Антимонопольного комітету України"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
10 липня 2007, 13:21

Голова Верховної Ради України О.Мороз зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні В.Тейлором

Голова Верховної Ради України Олександр Мороз у вівторок, 10 липня, зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Вільямом Тейлором.

В.Тейлор привітав Голову Верховної Ради України з «дуже успішним» проведенням 16-ї сесії Парламентської Асамблеї ОБСЄ, відзначивши високий рівень підготовки її проведення.

О.Мороз, оцінюючи підсумки роботи сесії, зазначив, що «нам вдалося показати, що Україна держава серйозна і з повагою ваідноситься до міжнародних інституцій».

На прохання п.Посла Голова Верховної Ради України виклав своє бачення ситуації навколо конституційної реформи. Він, зокрема, наголосив на обов‘язковості внесення змін до Конституції у частині місцевого самоврядування. За його словами, це «знімає багато проблем, децентралізує владу, робить її ближчою до людей, вирішує багато інших питань».

Він також наголосив на необхідності суворого дотримання Конституції з боку всіх посадових осіб і, у першу чергу, Президента.

Разом з тим, сказав О.Мороз, Глава держави «хоче абсолютної влади, авторитаризму, диктаторської моделі правління», проти чого він сам категорично висловлювався раніше.

Голова Верховної Ради України наголосив на неприпустимості внесення змін до Конституції України «під конкретне прізвище».

О.Мороз піддав критиці останні ініціативи Президента. Він зазначив, зокрема, що введення двопалатного парламенту розколе Україну, пояснивши, що унітарній державі не потрібний двопалатний парламент. Ідея скасування депутатського імунітету, сказав О.Мороз, теж абсолютно не нова. Він нагадав, що у змінах до Конституції депутатський імунітет пропонують суттєво обмежити.

При цьому він висловився за необхідність обмеження імунітету також і Президента, і суддівського корпусу.

Говорячи про дострокові вибори, Голова Верховної Ради України підкреслив, що вони потрібні «не для формування нового парламенту, це тільки привід для проведення референдуму щодо змін до Конституції. Це трагічно закінчиться для України». Він також зазначив, що наразі відбувається підготовка до фальсифікації результатів виборів.