Новини

20 вересня 2019, 17:56

Засідання Верховної Ради

докладніше
20 вересня 2019, 17:40

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Митного кодексу щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України

докладніше
20 вересня 2019, 17:27

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про зміни до законодавства щодо застосування Збройними Силами України та Державною спецслужбою транспорту бойової техніки, зброї та спецзасобів в особливий період

докладніше
20 вересня 2019, 17:15

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про оборону України» щодо організації оборони держави»

докладніше
20 вересня 2019, 17:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:58

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»

докладніше
20 вересня 2019, 16:45

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:37

Проведено установче засідання Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Ради Європи

докладніше
20 вересня 2019, 16:35

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 16:10

У Верховній Раді відбулося перше засідання Книжкового клубу «Саміт з книгою»

докладніше
20 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді ухвалити в цілому зміни до Закону України "Про оборону України"

докладніше
20 вересня 2019, 15:58

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 15:30

Комітет з питань інтеграції України з Євросоюзом визнав низку законопроектів такими, що за своєю метою відповідають цілям Угоди про асоціацію, проте потребують доопрацювання з метою комплексного врахуванням норм Конвенції ООН проти корупції

докладніше
20 вересня 2019, 14:30

21 вересня буде проведено благодійний турнір з футболу «Кубок Верховної Ради України IX скликання»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
06 липня 2007, 18:38

Голова Верховної Ради України О.Мороз зустрівся із Головою Парламенту Грузії Н.Бурджанадзе

Голова Верховної Ради України Олександр Мороз у п‘ятницю, 6 липня, зустрівся із Головою Парламенту Грузії Ніно Бурджанадзе.

На початку зустрічі грузинський спікер високо оцінила рівень організації проведення засідання 16-ї сесії Парламентської Асамблеї ОБСЄ у Києві.

Під час зустрічі було обговорено перспективи подальшого розвитку ОБСЄ та її Парламентської Асамблеї. Підкреслювалась необхідність злагодженої роботи усіх структур ОБСЄ та поліпшення процедури імплементації рішень ПА ОБСЄ до національних законодавств.

Сторони також обговорили шляхи розв‘язання «заморожених конфліктів» у Європі, зокрема у Південній Осетії та Абхазії.

Голова Верховної Ради України поінформував про перебіг політичних подій в Україні, зазначивши, що для проведення дострокових парламентських немає достатніх юридичних підстав. Він також зазначив, що політичні домовленості порушуються президентською стороною.

При цьому Голова Верховної Ради України наголосив, що метою проведення дострокових виборів є повернення до влади представників «Нашої України» та БЮТ. Глибинна причина кризи, також додав О.Мороз, полягає у невідділенні бізнесу від влади. «Ми не проти дострокових виборів, але вони мають відбуватися у відповідності до Конституції і законодавства», - наголосив він.

Голова Верховної Ради України висловив переконання, що Україна вирішить свої проблеми у відповідності до Конституції.