Новини

18 вересня 2019, 18:30

Орієнтовний графік розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2020 рік відповідно до Регламенту Верховної Ради України

докладніше
18 вересня 2019, 18:10

У Комітеті з питань транспорту та інфраструктури відбулася зустріч з представниками Європейського Союзу в Україні

докладніше
18 вересня 2019, 18:02

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради розглянув законопроект щодо протидії зловживанням прав народних депутатів у ході законодавчої процедури

докладніше
18 вересня 2019, 17:57

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки прийняв рішення про створення спільної міжфракційної робочої групи з підготовки проекту закону щодо реформування СБУ

докладніше
18 вересня 2019, 16:30

Представники депутатської фракції Політичної партії «Європейська Солідарність» провели особистий прийом громадян

докладніше
18 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань свободи слова розглянув питання забезпечення прав акредитованих журналістів і працівників ЗМІ на здійснення професійної діяльності у Верховній Раді України

докладніше
18 вересня 2019, 13:22

Ранкове засідання Верховної Ради

докладніше
18 вересня 2019, 13:10

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії»

докладніше
18 вересня 2019, 12:52

До Дня безпеки пацієнта українським медикам передали 20 “швидких”

докладніше
18 вересня 2019, 11:30

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню»

докладніше
18 вересня 2019, 11:26

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес»

докладніше
18 вересня 2019, 11:20

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо початку роботи Вищого антикорупційного суду»

докладніше
18 вересня 2019, 10:00

Голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова провела зустріч з представниками Міжнародної організації праці

докладніше
18 вересня 2019, 09:32

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 вересня

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
21 квітня 2007, 14:53

Голова Верховної Ради України О.Мороз взяв участь у Всеукраїнському студентському форумі "Розвиток студентського самоврядування - важливий чинник забезпечення якості вищої освіти"

Голова Верховної Ради України Олександр Мороз у суботу, 21 квітня,  взяв участь у Всеукраїнському студентському форумі «Розвиток студентського самоврядування важливий чинник забезпечення якості вищої освіти».

Звертаючись до присутніх, О.Мороз зазначив, що у Форумі бере участь майбутня еліта суспільства. На його переконання, студентське самоврядування створює умови для того, «щоб людина була активною».

О.Мороз підкреслив, що вплив студентів, студентського самоврядування на якість освіти має бути значним. За його словами, необхідно створювати умови «для конкуренції, для здобуття кращих знань».

Голова Верховної Ради України схвально відізвався про те, що одним із напрямків розвитку студентського самоврядування є здоровий спосіб життя та організація дозвілля.

О.Мороз закликав студентів разом з Міністерством освіти і науки вносити у парламент пропозиції щодо поліпшення роботи освітньої галузі і гарантував відповідну законодавчу підтримку.

Аналізуючи політичну ситуацію в Україні, О.Мороз сказав, що нинішній конфлікт «штучно створений політиками, і не треба вплутувати у нього молодих людей». «Ми владнаємо цю ситуацію політичними методами, налагодимо політичну співпрацю і проведемо парламентські вибори у 2011 році, залучивши до списків багато представників цієї молодіжної аудиторії», - сказав Голова Верховної Ради України.

Він поінформував присутніх, що підготував Меморандум примирення і порозуміння, котрий готовий запропонувати Президентові України та «іншим учасникам політичного дійства», у якому передбачив кроки на розв‘язання ситуації, що виникла внаслідок видання Указу Президента від 2 квітня 2007 року.