Новини

20 червня 2019, 10:19

Розпочалось засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
20 червня 2019, 10:14

Голова Верховної Ради підкреслив, що необхідно мобілізувати всі державницькі сили, щоб зупинити реванш і не допустити перегляду демократичних перетворень

докладніше
20 червня 2019, 09:34

Огляд головних тем «Голосу України» від 20 червня

докладніше
20 червня 2019, 09:15

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 20 червня

докладніше
19 червня 2019, 17:31

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики розглянув зміни до Закону «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації»

докладніше
19 червня 2019, 16:54

Члени депутатської фракції Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» провели особистий прийом громадян

докладніше
19 червня 2019, 15:30

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття у зв’язку з трагічною смертю народного депутата України Дмитра Тимчука

докладніше
19 червня 2019, 14:04

Відбулося засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
19 червня 2019, 13:02

Ірина Геращенко: «Українські дипломати мають донести міжнародним партнерам інформацію про застосування Росією і бойовиками сексуального насильства на Донбасі в якості знаряддя війни та катування українців»

докладніше
19 червня 2019, 12:07

Закон про мову і практична законотворчість: Інститут законодавства Верховної Ради долучився до гуманітарних проектів з популяризації української мови

докладніше
19 червня 2019, 09:42

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 червня

докладніше
19 червня 2019, 09:13

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 19 червня

докладніше
18 червня 2019, 18:20

Відбулися пленарні засідання Верховної Ради України

докладніше
18 червня 2019, 18:02

Члени депутатської фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» провели особистий прийом громадян

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
05 березня 2015, 11:55

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики рекомендує парламенту схвалити звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2014 рік

 

Доповідаючи під час засідання Комітету про діяльність Національної ради у 2014 році, голова Національної ради Юрій Артеменко зауважив, що в минулому році Національна рада мала, зокрема, оперативно реагувати на "інформаційну війну, розв’язану проти України пропагандистською машиною Кремля". У зв’язку з цим, сказав він, Національна рада переглянула стратегічні пріоритети і зосередилася значною мірою на проблемах захисту інформаційного простору держави. 

За його словами, Національна рада вдалася , зокрема, до передбачених законодавством механізмів припинення ретрансляції на території України російських телеканалів, що не відповідають умовам Європейської конвенції про транскордонне телебачення. Спільно з Міністерством внутрішніх справ були здійснені заходи для вимкнення пропагандистських каналів у розважальних закладах, готелях, санаторіях, місцях масового відпочинку громадян.

Крім цього, сказав голова Нацради, регулятор забезпечив мовлення у тестовому режимі вітчизняних інформаційних телеканалів та радіостанцій на звільнених територіях Донбасу з поширенням сигналу на тимчасово окуповані населені пункти Донецької і Луганської областей.

"Національна рада у звітному році продовжувала працювати над стратегічним проектом щодо переходу аналогового наземного ефірного телевізійного мовлення на цифрові стандарти доставки сигналу. В її активі – очікуване ринком скасування незаконного рішення щодо кодування цифрового сигналу провайдера і  оператора багатоканальних мереж ТОВ "Зеонбуд" та напрацювання з представниками всіх зацікавлених сторін Плану поетапного відключення аналогового сигналу на території України",- сказав Ю.Артеменко.

Голова Національної Ради акцентував увагу на низці проблем, пов’язаних з виконанням регуляторних функцій, що потребують законодавчого врегулювання.

Народні депутати в процесі обговорення звіту висловили зауваження щодо практики наглядової діяльності Національної ради, рекомендували регулятору уникати подвійних стандартів в оцінках контенту, аргументувати свої рішення. Зокрема Олександр Абдуллін звернув увагу на ознаки цензурування у рішеннях Національної ради щодо трансляції у прямому ефірі телеканалу "112" "скандального політичного шоу Савіка Шустера".

Народний депутат Юрій Павленко зазначив, що Національна рада недостатньо уваги приділяє питанням захисту інформаційного простору. Чимало зауважень і пропозицій в процесі дискусії висловили народні депутати Олена Кондратюк, Сергій Висоцький та Ольга Червакова.