Новини

06 червня 2020, 08:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем журналіста

докладніше
05 червня 2020, 19:10

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав законопроект щодо імплементації норм міжнародного кримінального та гуманітарного права

докладніше
05 червня 2020, 16:30

Підсумки роботи Верховної Ради України за тиждень 1 - 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 15:16

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту

докладніше
05 червня 2020, 13:57

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
05 червня 2020, 12:35

Прийнято Закон «Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства»

докладніше
05 червня 2020, 12:25

Прийнято Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за невиконання законних вимог та перешкоджання діяльності народного депутата України, Рахункової палати, члена Рахункової палати, депутата місцевої ради"

докладніше
05 червня 2020, 12:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
05 червня 2020, 10:04

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:40

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:34

На засіданні ТСК народні депутати заслухали питання про втрати державного бюджету України через «схеми» формування податкового кредиту на відшкодування ПДВ

докладніше
05 червня 2020, 09:00

Комітет з питань бюджету рекомендує взяти до відома звіт Кабінету Міністрів про виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»

докладніше
05 червня 2020, 08:30

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про додаткові гарантії прав медичних та інших працівників, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб

докладніше
04 червня 2020, 18:05

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг визначився із кандидатами до складу Конкурсної комісії НКРЕКП

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
10 лютого 2015, 13:15

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань інформатизації та зв’язку розглянув низку галузевих законопроектів

 

Під час засідання голова Комітету Олександр Данченко доповів щодо законопроектів про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту інтересів держави, споживачів телекомунікаційних послуг та удосконалення державного регулювання у сфері користування радіочастотним ресурсом України (реєстр. № 1888) та про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку сфери поштового зв'язку (реєстр. № 1860). Члени Комітету інформацію взяли до відома та одноголосно проголосували за звернення до Кабінету Міністрів з проханням щодо надання висновків до проектів Законів.

Також було обговорено та підтримано проект закону про ліцензування певних видів господарської діяльності (реєстр. № 0934) та дійшли згоди підтримати пропозиції Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації. Відповідний лист буде направлено до профільного Комітету з питань промислової політики та підприємництва з проханням включити дані пропозиції до порівняльної таблиці.

Олександр Данченко доповів про звернення Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України щодо бюджетних асигнувань на будівництво (придбання) житла для осіб рядового і начальницького складу Служби. Комітет вирішив направити листа до Комітету з питань бюджету з рекомендацією розглянути питання щодо виділення відповідних асигнувань при підготовці та доопрацюванні законопроекту про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік".

Також на засіданні Комітету були розглянуті питання та прийняті відповідні рішення щодо результатів зустрічі з профільними громадськими організаціями, проведення відкритого засідання Комітету за участі розробників софтверного продукту та представників ІТ-галузі, кадрових питань у секретаріаті Комітету.