Новини

19 вересня 2019, 18:28

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів обговорив низку законодавчих ініціатив щодо підвищення розміру прожиткового мінімуму

докладніше
19 вересня 2019, 18:13

Засідання Верховної Ради

докладніше
19 вересня 2019, 17:26

Голова Верховної Ради України обговорив з Головою Представництва НАТО в Україні можливості підтримки та розширення співпраці

докладніше
19 вересня 2019, 16:40

Верховна Рада призначила Дмитра Сенниченка головою Фонду державного майна України

докладніше
19 вересня 2019, 16:20

Члени Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин провели особистий прийом громадян

докладніше
19 вересня 2019, 15:34

Відбулося організаційне засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків зі США

докладніше
19 вересня 2019, 14:03

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади»

докладніше
19 вересня 2019, 14:00

Обрано керівництво депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Японією

докладніше
19 вересня 2019, 13:12

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб»

докладніше
19 вересня 2019, 13:11

Відбулося організаційне засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Канадою

докладніше
19 вересня 2019, 13:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування»

докладніше
19 вересня 2019, 13:07

До складу міжфракційного об’єднання «Українці в світі» увійшли 49 народних депутатів

докладніше
19 вересня 2019, 13:02

Розпочне роботу Книжковий клуб Верховної Ради України «Саміт з книгою»

докладніше
19 вересня 2019, 13:01

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
06 лютого 2015, 16:05

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Верховній Раді відбулася презентація проекту створення школи для виховання молодих професіоналів у сфері політики та дипломатії нової формації - Civil and Political School (CAPS)

 

Голова Комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич, за ініціативи якої відбувся захід, на початку зазначила: "сьогодні ми всі відчуваємо брак в країні управлінських кадрів. Надзвичайно важливими є нові освітні можливості для формування управлінської державної еліти. Еліти, яка здатна нестандартно мислити, яка здатна розуміти і втілювати реформи. Таку еліту необхідно готувати. І в цьому нам готові допомогти наші друзі, грузинські колеги-реформатори, які пройшли надзвичайно тернистий і складний шлях реформ у своїй країні, а сьогодні самовіддано працюють в Україні".

Л.Гриневич представила освітній проект Civil and Political School (CAPS) та його засновницю - екс-міністр освіти і науки Грузії Хатію Деканоїдзе.

Голова Комітету висловила сподівання, що CAPS допоможе народним депутатам, помічникам народних депутатів, громадським діячам, лідерам у різних сферах здобути нові компетентності, що дозволять більш якісно виконувати свою роботу.

Під час заходу зазначалося, що вже з лютого 2015 року в рамках проекту Civil and Political School політичні діячі Грузії, які перетворювали свою країну в європейську державу, будуть передавати досвід молодим українцям.

Засновники та лектори школи вірять у міжнародну співпрацю на шляху отримання освіти молодими кадрами для державної, юридичної, дипломатичної та інших видів роботи для розвитку Української Держави.

Для досягнення цієї мети об'єднанням грузинських політиків і дипломатів створено лекторій CAPS для студентів та молодих спеціалістів, де стане можливим перейняти досвід Грузії та Європи.

Крім того, під час заходу виникла ідея щодо циклу лекцій спеціально для народних депутатів України, які зацікавлені в обміні досвідом щодо успішного реформування країни з грузинськими та європейськими політиками.

Засновниця освітнього проекту висловила впевненість у перспективі грузинсько-української співпраці в процесі виховання нового покоління дипломатів і політиків, а також у необхідності поділитися досвідом боротьби з корупцією та подолання труднощів, з якими зіткнулися українці. "Я вірю, що, об'єднавши зусилля, ми зможемо змінити ту систему, яка так не подобається українцям. Тим більше, що потенціал і ресурси країни навіть більші, ніж у Грузії. Ми вважаємо, що ключовим рішенням у процесі євроінтеграції стане саме обмін досвідом та робота з молодим поколінням", - наголосила Хатія Деканоїдзе

Довідково. Civil and Political School (CAPS) - це школа нових управлінців, у якій будуть читати лекції провідні реформатори Грузії та Європи.