Новини

18 червня 2019, 12:05

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 6 червня

докладніше
18 червня 2019, 12:03

Відбулося засідання Погоджувальної ради (відео)

докладніше
18 червня 2019, 11:03

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявляє про необхідність презентації Виборчого кодексу з метою роз’яснення його переваг суспільству

докладніше
14 червня 2019, 17:23

Голова Верховної Ради: «У тривожні періоди змін в країні корисно згадувати про свою історію»

докладніше
14 червня 2019, 16:43

А.Парубій: «Збереження національної ідентичності, вступ в НАТО і вступ в ЄС – ключові етапи програми розвитку України»

докладніше
14 червня 2019, 15:55

Андрій Парубій «Завдання Форуму «VIA CARPATIA» – побудова спільної з європейськими країнами стратегії розвитку»

докладніше
14 червня 2019, 15:24

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій передав до Конституційного Суду України документ про чисельність складу фракцій, які входили до коаліції

докладніше
14 червня 2019, 14:42

У №24 «Відомостей Верховної Ради України» опубліковано ряд постанов Верховної Ради України

докладніше
14 червня 2019, 13:17

«Вкрай важливо бути об’єднаними і згуртованими перед викликами, які стоять перед Україною», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій на Форумі країн Центральної та Східної Європи «VIA CARPATIA»

докладніше
14 червня 2019, 12:35

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму провів слухання на тему: "Соціальний захист молоді та інших вразливих категорій населення"

докладніше
14 червня 2019, 09:30

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 червня

докладніше
13 червня 2019, 17:34

Делегація Комітету у закордонних справах перебуває з візитом у м. Вашингтон (США)

докладніше
13 червня 2019, 13:15

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав Закон України «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» і передав його на підпис Президенту України

докладніше
13 червня 2019, 12:00

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій 14-15 червня 2019 року візьме участь у Міжнародній конференції «Коло Вінценза: Україна на переломі»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
06 лютого 2015, 16:05

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Верховній Раді відбулася презентація проекту створення школи для виховання молодих професіоналів у сфері політики та дипломатії нової формації - Civil and Political School (CAPS)

 

Голова Комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич, за ініціативи якої відбувся захід, на початку зазначила: "сьогодні ми всі відчуваємо брак в країні управлінських кадрів. Надзвичайно важливими є нові освітні можливості для формування управлінської державної еліти. Еліти, яка здатна нестандартно мислити, яка здатна розуміти і втілювати реформи. Таку еліту необхідно готувати. І в цьому нам готові допомогти наші друзі, грузинські колеги-реформатори, які пройшли надзвичайно тернистий і складний шлях реформ у своїй країні, а сьогодні самовіддано працюють в Україні".

Л.Гриневич представила освітній проект Civil and Political School (CAPS) та його засновницю - екс-міністр освіти і науки Грузії Хатію Деканоїдзе.

Голова Комітету висловила сподівання, що CAPS допоможе народним депутатам, помічникам народних депутатів, громадським діячам, лідерам у різних сферах здобути нові компетентності, що дозволять більш якісно виконувати свою роботу.

Під час заходу зазначалося, що вже з лютого 2015 року в рамках проекту Civil and Political School політичні діячі Грузії, які перетворювали свою країну в європейську державу, будуть передавати досвід молодим українцям.

Засновники та лектори школи вірять у міжнародну співпрацю на шляху отримання освіти молодими кадрами для державної, юридичної, дипломатичної та інших видів роботи для розвитку Української Держави.

Для досягнення цієї мети об'єднанням грузинських політиків і дипломатів створено лекторій CAPS для студентів та молодих спеціалістів, де стане можливим перейняти досвід Грузії та Європи.

Крім того, під час заходу виникла ідея щодо циклу лекцій спеціально для народних депутатів України, які зацікавлені в обміні досвідом щодо успішного реформування країни з грузинськими та європейськими політиками.

Засновниця освітнього проекту висловила впевненість у перспективі грузинсько-української співпраці в процесі виховання нового покоління дипломатів і політиків, а також у необхідності поділитися досвідом боротьби з корупцією та подолання труднощів, з якими зіткнулися українці. "Я вірю, що, об'єднавши зусилля, ми зможемо змінити ту систему, яка так не подобається українцям. Тим більше, що потенціал і ресурси країни навіть більші, ніж у Грузії. Ми вважаємо, що ключовим рішенням у процесі євроінтеграції стане саме обмін досвідом та робота з молодим поколінням", - наголосила Хатія Деканоїдзе

Довідково. Civil and Political School (CAPS) - це школа нових управлінців, у якій будуть читати лекції провідні реформатори Грузії та Європи.