Новини

18 червня 2019, 12:03

Відбулося засідання Погоджувальної ради (відео)

докладніше
18 червня 2019, 11:03

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявляє про необхідність презентації Виборчого кодексу з метою роз’яснення його переваг суспільству

докладніше
14 червня 2019, 17:23

Голова Верховної Ради: «У тривожні періоди змін в країні корисно згадувати про свою історію»

докладніше
14 червня 2019, 16:43

А.Парубій: «Збереження національної ідентичності, вступ в НАТО і вступ в ЄС – ключові етапи програми розвитку України»

докладніше
14 червня 2019, 15:55

Андрій Парубій «Завдання Форуму «VIA CARPATIA» – побудова спільної з європейськими країнами стратегії розвитку»

докладніше
14 червня 2019, 15:24

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій передав до Конституційного Суду України документ про чисельність складу фракцій, які входили до коаліції

докладніше
14 червня 2019, 14:42

У №24 «Відомостей Верховної Ради України» опубліковано ряд постанов Верховної Ради України

докладніше
14 червня 2019, 13:17

«Вкрай важливо бути об’єднаними і згуртованими перед викликами, які стоять перед Україною», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій на Форумі країн Центральної та Східної Європи «VIA CARPATIA»

докладніше
14 червня 2019, 12:35

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму провів слухання на тему: "Соціальний захист молоді та інших вразливих категорій населення"

докладніше
14 червня 2019, 09:30

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 червня

докладніше
13 червня 2019, 17:34

Делегація Комітету у закордонних справах перебуває з візитом у м. Вашингтон (США)

докладніше
13 червня 2019, 13:15

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав Закон України «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» і передав його на підпис Президенту України

докладніше
13 червня 2019, 12:00

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій 14-15 червня 2019 року візьме участь у Міжнародній конференції «Коло Вінценза: Україна на переломі»

докладніше
13 червня 2019, 11:07

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо вдосконалення порядку відшкодування шкоди, завданої громадянинові правоохоронними органами або судом, відповідно до практики Європейського суду з прав людини

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
06 лютого 2015, 15:40

 Прес-секретар Голови Верховної Ради України 

В.Гройсман: Створення в Україні Проектного офісу з координації розроблення та впровадження реформ забезпечить практичну реалізацію суспільних перетворень

 

Створення в Україні Проектного офісу з координації розроблення та впровадження реформ дозволить забезпечити комплексну підтримку глибинних перетворень в державі, - вважає Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман.

Як повідомив прес-секретар керівника Парламенту Дмитро Столярчук, про це В.Гройсман сказав, коментуючи інформацію щодо створення Проектного офісу та оголошення конкурсу на керівника цієї установи.

Голова Верховної Ради зазначив, що Національна рада реформ є ефективним майданчиком для обговорення стратегій реформування України, знаходження компромісу з усіх важливих рішень розвитку країни. Він висловив впевненість, що Проектний офіс забезпечить практичну реалізацію напрацьованих стратегій з реформування різних сфер життя держави, - повідомив прес-секретар.

 

Оголошення про початок конкурсу на

КЕРІВНИКА ПРОЕКТНОГО ОФІСУ

З РОЗРОБЛЕННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ РЕФОРМ

 

Завершення конкурсу: 9 лютого 2015 року

 

Європейський банк реконструкції та розвитку та Виконавчий комітет реформ оголошують конкурс на позицію керівника Проектного офісу з координації розроблення та впровадження реформ.

Сьогодні Україна стикається з істотними інституційними та структурними викликами. Для консолідації і координації зусиль по проведенню реформ у липні 2014 року Указом Президента України були створені Національна рада реформа і Виконавчий комітет реформ. Для підтримки діяльності цих органів створюється Проектний офіс з координації розроблення та впровадження реформ (ПО).

Основними завданнями ПО визначені: забезпечення координаційної, аналітичної, комунікаційної підтримки та допомоги у стратегічному плануванні при розробці планів конкретних реформ та моніторингу їх впровадження.

Очікується, що діяльність керівника ПО розпочнеться у лютому 2015 року і триватиме 12 місяців із можливістю продовжити діяльність ще на 12 місяців.

Вимоги до кандидатів:

        Вища освіта, щонайменше ступінь магістра, чи еквівалент,

        Вільне володіння усною і письмовою англійською та українською мовами,

        Щонайменше 7 років відповідного досвіду, що об'єднує стратегічну і управлінську відповідальність, створення і розвиток проектного офісу,

        Досвід управління складними проектами в різних галузях,

        Здатність координувати та надавати підтримку у формулюванні і розробці процедур і стандартів, використовуючи ефективні навички модерації та досягнення консенсусу.

Окрім цього, кандидат має продемонструвати:

        Розуміння процесу реформування в Україні

        Сильні лідерські якості, відмінні переговорні навички та навички вирішення конфліктів,

        Виняткові комунікаційні навички, досвід роботи з державними установами та організаціями буде плюсом,

        Конструктивне та логічне мислення, вміння працювати з великими обсягами даних і приймати рішення.

 

Детальну інформацію про завдання керівника ПО, вимоги до кандидатів та процедуру конкурсу можна отримати на сайті ЄБРР за посиланням, або за зверненням до Ангели Левітцкі за електронною адресою levitska@ebrd.com.