Новини

16 вересня 2019, 18:10

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки провів круглий стіл на тему: «Законодавче забезпечення реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу та реформування системи оборонних закупівель»

докладніше
16 вересня 2019, 16:59

Представники New Leaders Initiative (м. Тбілісі, Грузія) ознайомилися з роботою Українського парламенту

докладніше
16 вересня 2019, 16:10

Заступник голови Комітету з питань бюджету Олександр Трухін провів особистий прийом громадян

докладніше
16 вересня 2019, 12:12

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій і груп (відео)

докладніше
16 вересня 2019, 12:00

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України розглянув проект Постанови про скасування рішення парламенту від 10 вересня

докладніше
16 вересня 2019, 11:18

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендував парламенту прийняти за основу законопроект про верифікацію та моніторинг державних виплат (відео)

докладніше
16 вересня 2019, 10:33

«Головне завдання, яке ставить перед собою парламент, - зробити Україну щасливою», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков

докладніше
14 вересня 2019, 12:32

«Конструктивні відносини між Україною та Сполученими Штатами Америки зберігатимуться і надалі», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков

докладніше
14 вересня 2019, 10:00

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано постанови Верховної Ради про включення до порядку денного другої сесії законопроектів про внесення змін до Конституції України і направлення їх до Конституційного Суду

докладніше
13 вересня 2019, 19:45

«Взаємодія між Україною та Фінляндською Республікою стане ефективнішою», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков

докладніше
13 вересня 2019, 15:33

Дмитро Разумков та Мірослав Лайчак обговорили питання подальшої взаємодії Верховної Ради України з ОБСЄ

докладніше
13 вересня 2019, 14:23

Ранкове засідання Верховної Ради (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 14:20

Народні депутати схвалили за основу законопроект про зміни до Податкового кодексу щодо єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 14:02

Народні депутати схвалили за основу проект Закону про внесення змін до законодавства щодо єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (відео)

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
29 березня 2007, 15:06

Перший заступник Голови Верховної Ради України А.Мартинюк високо оцінює ініціативу економічних комітетів Верховної Ради України та Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації щодо налагодження постійної співпраці

У четвер, 29 березня, Перший заступник Голови Верховної Ради України Адам Мартинюк прийняв голову Комітету Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації з питань економічної політики, підприємництва і туризму Євгена Федорова.

У ході зустрічі обговорено перспективи українсько-російської економічної співпраці, зокрема налагодження постійної взаємодії між Комітетом Верховної Ради України з питань економічної політики та Комітетом Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації з питань економічної політики, підприємництва і туризму.

На початку зустрічі А.Мартинюк високо оцінив ініціативу економічних комітетів двох парламентів щодо налагодження постійної співпраці. Перший заступник Глави парламенту сказав, що «ми з радістю відзначаємо поліпшення взаємовідносин між нашими країнами», зокрема позитивну динаміку товарообороту та інвестицій. Водночас він висловив жаль з приводу падіння показників прикордонного співробітництва, яке успішно розвивалось до кінця 2004 року і скоротилося у наступні півтора року.

А.Мартинюк наголосив, що покладає великі сподівання на унормування роботи Міждержавної комісії Ющенко-Путін.

Він звернув увагу співбесідника на економічне зростання, яке сьогодні відбувається в Україні. «Це, природно, впливатиме на соціальні показники», - наголосив А.Мартинюк, зазначивши, що «ми підтримуємо уряд у прагненні тричі за цей рік підвищити пенсії».

Перший заступник Голови Верховної Ради України окреслив також поточну політичну ситуацію в Україні. При цьому  він наголосив, що не бачить конституційних підстав для розпуску парламенту Президентом України і вірить, що Віктор Ющенко «не піде на такий крок».

Коментуючи заяви опозиції та Президента щодо нелегітимності формування коаліції за рахунок окремих депутатів, він підкреслив, що єдиним органом, уповноваженим приймати рішення з цього приводу, є Конституційний  Суду України, і тому варто почекати його висновків. Водночас А.Мартинюк наголосив, що коаліція легітимна, оскільки Конституцією не заборонено приєднання окремих депутатів до існуючої коаліції.

Він пов‘язав приїзд до Києва великої кількості людей зі з‘їздом Народного Союзу «Наша Україна», наміченого на наступні вихідні, та висловив переконання, що «ще більше буде прибічників чинної коаліції». А.Мартинюк з тривогою сприймає намагання порушити стабільність у державі, однак вважає, що «кризи сьогодні немає. До такого розвитку подій опозиціонерів підштовхнуло прагнення чергових членів їхніх фракцій увійти до Коаліції національної єдності».

Він поінформував Є.Федорова, що ситуація, яка склалася, буде розглядатися на зборах народних депутатів, які відбудуться сьогодні о 16.00 і на які запрошено представників усіх фракцій.

Крім цього А.Мартинюк повідомив про домовленість з Президентом щодо проведення у наступний понеділок його зустрічі з керівництвом парламенту та депутатських фракцій.

Перший заступник Голови Верховної Ради України також виклав свою позицію стосовно різних аспектів зовнішньої політики.

У свою чергу Є.Федоров побажав Україні «позитивного руху, економічної стабільності, яка відзначається останнім часом». При цьому він зазначив, що Росія розглядає стабільність в Україні як запоруку стабільного руху Росії.