Новини

18 листопада 2019, 17:25

Голова Верховної Ради України провів зустріч зі студентами КНУ ім. Тараса Шевченка

докладніше
18 листопада 2019, 16:43

У Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки відбулося засідання робочої групи з підготовки законопроекту про оборонні закупівлі

докладніше
18 листопада 2019, 14:02

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді врахувати всі пропозиції Президента до Виборчого кодексу

докладніше
18 листопада 2019, 10:52

Комітет з питань аграрної та земельної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому законопроект щодо ввезення пестицидів на митну територію

докладніше
18 листопада 2019, 10:00

Комітет з питань молоді і спорту провів ХІІ тенісний турнір серед народних депутатів усіх скликань на Кубок Верховної Ради України

докладніше
18 листопада 2019, 09:15

Верховна Рада України долучилася до глобальних заходів ЮНІСЕФ з нагоди 30-річчя Конвенції ООН про права дитини

докладніше
15 листопада 2019, 17:29

Руслан Стефанчук запропонував вибудувати дорожню карту співпраці з Парламентом Республіки Молдова

докладніше
15 листопада 2019, 16:05

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
15 листопада 2019, 15:59

У Верховній Раді створено депутатську групу з міжпарламентських зв’язків з Князівством Монако

докладніше
15 листопада 2019, 13:43

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" щодо лібералізації діяльності у сфері виробництва і обігу спирту етилового"

докладніше
15 листопада 2019, 13:38

Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо запобігання несприятливому впливу забруднення повітряного середовища на здоров’я населення

докладніше
15 листопада 2019, 12:35

Робоча група з доопрацювання законопроекту щодо підвищення особам з інвалідністю з дитинства надбавки на догляд провела перше засідання

докладніше
15 листопада 2019, 10:00

Голова Комітету з питань антикорупційної політики Анастасія Красносільська зустрілася з оглядовою місією з метою формування нового етапу програми "Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні" 2020-2025 EUACI (II фаза)

докладніше
15 листопада 2019, 09:40

Огляд головних тем «Голосу України» від 15 листопада

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
29 березня 2007, 15:06

Перший заступник Голови Верховної Ради України А.Мартинюк високо оцінює ініціативу економічних комітетів Верховної Ради України та Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації щодо налагодження постійної співпраці

У четвер, 29 березня, Перший заступник Голови Верховної Ради України Адам Мартинюк прийняв голову Комітету Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації з питань економічної політики, підприємництва і туризму Євгена Федорова.

У ході зустрічі обговорено перспективи українсько-російської економічної співпраці, зокрема налагодження постійної взаємодії між Комітетом Верховної Ради України з питань економічної політики та Комітетом Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації з питань економічної політики, підприємництва і туризму.

На початку зустрічі А.Мартинюк високо оцінив ініціативу економічних комітетів двох парламентів щодо налагодження постійної співпраці. Перший заступник Глави парламенту сказав, що «ми з радістю відзначаємо поліпшення взаємовідносин між нашими країнами», зокрема позитивну динаміку товарообороту та інвестицій. Водночас він висловив жаль з приводу падіння показників прикордонного співробітництва, яке успішно розвивалось до кінця 2004 року і скоротилося у наступні півтора року.

А.Мартинюк наголосив, що покладає великі сподівання на унормування роботи Міждержавної комісії Ющенко-Путін.

Він звернув увагу співбесідника на економічне зростання, яке сьогодні відбувається в Україні. «Це, природно, впливатиме на соціальні показники», - наголосив А.Мартинюк, зазначивши, що «ми підтримуємо уряд у прагненні тричі за цей рік підвищити пенсії».

Перший заступник Голови Верховної Ради України окреслив також поточну політичну ситуацію в Україні. При цьому  він наголосив, що не бачить конституційних підстав для розпуску парламенту Президентом України і вірить, що Віктор Ющенко «не піде на такий крок».

Коментуючи заяви опозиції та Президента щодо нелегітимності формування коаліції за рахунок окремих депутатів, він підкреслив, що єдиним органом, уповноваженим приймати рішення з цього приводу, є Конституційний  Суду України, і тому варто почекати його висновків. Водночас А.Мартинюк наголосив, що коаліція легітимна, оскільки Конституцією не заборонено приєднання окремих депутатів до існуючої коаліції.

Він пов‘язав приїзд до Києва великої кількості людей зі з‘їздом Народного Союзу «Наша Україна», наміченого на наступні вихідні, та висловив переконання, що «ще більше буде прибічників чинної коаліції». А.Мартинюк з тривогою сприймає намагання порушити стабільність у державі, однак вважає, що «кризи сьогодні немає. До такого розвитку подій опозиціонерів підштовхнуло прагнення чергових членів їхніх фракцій увійти до Коаліції національної єдності».

Він поінформував Є.Федорова, що ситуація, яка склалася, буде розглядатися на зборах народних депутатів, які відбудуться сьогодні о 16.00 і на які запрошено представників усіх фракцій.

Крім цього А.Мартинюк повідомив про домовленість з Президентом щодо проведення у наступний понеділок його зустрічі з керівництвом парламенту та депутатських фракцій.

Перший заступник Голови Верховної Ради України також виклав свою позицію стосовно різних аспектів зовнішньої політики.

У свою чергу Є.Федоров побажав Україні «позитивного руху, економічної стабільності, яка відзначається останнім часом». При цьому він зазначив, що Росія розглядає стабільність в Україні як запоруку стабільного руху Росії.