Новини

22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:30

Комітет з прав людини рекомендує прийняти законопроект про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні у другому читанні та в цілому у запропонованій Комітетом редакції (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:14

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл щодо шляхів реалізації вимог Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше
21 жовтня 2021, 16:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
27 січня 2015, 13:10

 Прес-служба 

В.Гройсман: Сьогодні Парламент має закликати весь цивілізований світ вжити заходів до припинення військової агресії Росії щодо України

 

Сьогодні Парламент має закликати весь цивілізований світ вжити заходів до припинення військової агресії Росії щодо України. Про це заявив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, відкриваючи пленарне засідання Парламенту у вівторок.

Він назвав Заяву Верховної Ради, якою визнається агресія Російської Федерації щодо України, головним питанням порядку денного. «Це звернення має бути і юридичним, і символічним. Досить агресії і вбивств», - заявив В.Гройсман.

За його словами, у Заяві «ми закликаємо весь цивілізований світ до здійснення усіх заходів до припинення військової агресії щодо України, щодо посилення санкцій до Російської Федерації як країни, яка підтримує агресію на території України». За його словами, це і звернення до ПАРЄ, на сесії якої депутати-члени парламентської делегації «сьогодні виборюють нашу свободу і незалежність».

За словами керівника Парламенту, до порядку денного також внесено ряд питань, які мають посилити обороноздатність України. «Закликаю усіх нас бути максимально консолідованими, конструктивними, результативними», - заявив В.Гройсман.

Народні депутати України у вівторок на початку пленарного засідання Парламенту також вшанували пам’ять усіх невинно загиблих як у роки Голокосту, так і під час нещодавніх терористичних атак в Україні.

В.Гройсман зазначив, що сьогодні - трагічна дата в історії людства. Світова спільнота, сказав він, сумує за жертвами Голокосту.

Керівник Парламенту також заявив, що у цей день ми шануємо пам’ять тих, хто загинув «від рук злодіїв, варварів, злочинців», які обстрілюють і вбивають невинних людей у Волновасі, Маріуполі, Донецьку. «Це і збитий злодіями «Боїнг», - сказав В.Гройсман. «Це сум для кожного з нас, для всього цивілізованого світу, - наголосив він. - Думаю, що сьогодні немає жодної людини в світі, яка б не сумувала за тими, хто його покинув».

Голова Верховної Ради висловив переконання, що потрібно «робити висновки з історії, а не повторювати історію, яка несе людські жертви», і звернувся до парламентаріїв вшанувати хвилиною мовчання всіх невинних загиблих.

***