Новини

22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:30

Комітет з прав людини рекомендує прийняти законопроект про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні у другому читанні та в цілому у запропонованій Комітетом редакції (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:14

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл щодо шляхів реалізації вимог Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше
21 жовтня 2021, 16:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
26 січня 2015, 15:34

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Комітеті з питань інформатизації та зв’язку обговорили питання конверсії, рефармінгу та запровадження 4G

У Комітеті з питань інформатизації та зв’язку відбулася зустріч з представниками профільних органів виконавчої влади: Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, Державного агентства з питань електронного урядування України, Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Українського центру радіочастот та інших. Метою зустрічі було знайомство з профільним Комітетом Верховної Ради та напрацювання спільного плану дій із реформування та поліпшення законодавчих основ роботи ринку ІКТ.

Окрім загальних питань, сторони обговори найгостріші питання ринку. В першу чергу, мова йшла про проведення тендеру на 3G та надходження коштів до державного бюджету від продажу ліцензій. Олександр Животовський, Голова НКЗРІ, повідомив, що Комісія повністю готова до проведення тендеру, а сума надходжень до держбюджету складе близько 10 млрд. грн. Щодо впровадження технології 4G, то сторони погодилися, що, в першу чергу, необхідно зробити два кроки: дослідити та інвентаризувати стану телекомунікаційних мереж, та ініціювати необхідні законодавчі ініціативи, першочергово, мова йде про рефармінг. Голова Комітету Олександр Данченко запевнив, що Комітет має на меті допомогти ринку та споживачам отримувати якісні послуги і вчасно. Сторони домовилися про створення робочої групи із впровадження 4G із залученням представників операторів зв’язку та профільних громадських організацій.

Також учасники відкритої зустрічі обговорили питання імплементації українського законодавства у відповідності до норм ЄС, кібербезпеки, спільного функціонування державних електронних ресурсів, впровадження електронного урядування та політики відкритості Верховної Ради та Апарату Верховної Ради. Зокрема, Володимир Звєрєв, Голова ДСТЗІ, наголосив на необхідності створення дорожньої карти імплементації. Така дорожня карта повинна включати аудит існуючого законодавства та план-графік з його реформування.

Щодо питань впровадження електронного врядування, Олександр Риженко, Голова Державного агентства з питань електронного урядування, підняв питання розпорошеності функціоналу - в Україні працює близько 12 органів державної влади, які впливають на розвиток електронного врядування. Окрім цього, негативним фактором є відсутність єдиної концепції щодо розвитку та функціонування державних електронних ресурсів. Олександр Данченко підтримав тезу про невідповідність сучасним цифровим та технологічним вимогам щоденної роботи органів державної влади. Для вирішення цього питання вже розпочато роботу над відповідним законопроектом.

Насамкінець, учасники відкритої зустрічі погодилися про регулярні відкриті зустрічі, однак вже у форматі спільної постановки задач, звітування та обговорення найгостріших та резонансних проектів.