Новини

20 вересня 2019, 17:56

Засідання Верховної Ради

докладніше
20 вересня 2019, 17:40

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Митного кодексу щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України

докладніше
20 вересня 2019, 17:27

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про зміни до законодавства щодо застосування Збройними Силами України та Державною спецслужбою транспорту бойової техніки, зброї та спецзасобів в особливий період

докладніше
20 вересня 2019, 17:15

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про оборону України» щодо організації оборони держави»

докладніше
20 вересня 2019, 17:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:58

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»

докладніше
20 вересня 2019, 16:45

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:37

Проведено установче засідання Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Ради Європи

докладніше
20 вересня 2019, 16:35

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 16:10

У Верховній Раді відбулося перше засідання Книжкового клубу «Саміт з книгою»

докладніше
20 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді ухвалити в цілому зміни до Закону України "Про оборону України"

докладніше
20 вересня 2019, 15:58

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 15:30

Комітет з питань інтеграції України з Євросоюзом визнав низку законопроектів такими, що за своєю метою відповідають цілям Угоди про асоціацію, проте потребують доопрацювання з метою комплексного врахуванням норм Конвенції ООН проти корупції

докладніше
20 вересня 2019, 14:30

21 вересня буде проведено благодійний турнір з футболу «Кубок Верховної Ради України IX скликання»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
26 січня 2015, 11:53

 Прес-служба 

Заява Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана з нагоди початку січневої сесії Парламентської асамблеї Ради Європи

 

Сьогодні Парламентська асамблея Ради Європи розпочинає свою чергову сесію, яка не омине увагою розвиток ситуації в Україні у зв’язку з агресією і терористичною загрозою.

Вже майже рік цивілізований світ намагається переконати Росію у тому, що в 21-му столітті її поведінка є неприйнятною. Усі міжнародні організації, які стоять на варті світового правопорядку, верховенства права і демократії, неодноразово висловилися на підтримку територіальної цілісності України і засудили злочини, здійснені на території нашої держави незаконними збройними формуваннями.

Переконаний, що так буде й під час нинішньої сесії ПАРЄ, яка в тому числі надасть належну оцінку останнім терористичним актам в Україні. Після 11-ти місяців очікувань на конструктивність Москви всі ілюзії мають, нарешті, зникнути. Після жахливих злочинів у Волновасі, Донецьку і Маріуполі, яким потурала Росія, ми бачимо, що для нинішнього російського керівництва жодного значення не має найвища цінність - людське життя.

Поновлення повноважень російської делегації в ПАРЄ можливе лише у випадку, якщо Москва на практиці доведе готовність прислухатися до думки демократичної спільноти. Однією з проблем, вирішення якої лежить виключно у політичній площині, є звільнення українських політичних в’язнів, що незаконно утримуються в Росії.

Справа проти Надії Савченко - українського офіцера, депутата Верховної Ради і члена ПАРЄ, яка вже 45-й день голодує у російській в’язниці - є сфабрикованою і політично вмотивованою.

Під час зустрічей з Президентським комітетом ПАРЄ в середині січня у Києві я запропонував розглянути можливість започаткування Спеціальної місії ПАРЄ у справі Надії Савченко - механізму на кшталт Місії Кокса-Кваснєвського, яка спромоглася успішно працювати з режимом Януковича.

Сьогодні багато хто в рамках ПАРЄ закликає до діалогу з РФ. В умовах, коли Росія не робить жодних кроків, спрямованих на врегулювання ситуації в Україні на основі Мінських домовленостей, запропонована Спеціальна місія імовірно забезпечила б можливість такого діалогу і стала тестом на щирість російської сторони. 

***