Новини

22 жовтня 2021, 17:35

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного на ній об'єкта нерухомості

докладніше
22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:30

Комітет з прав людини рекомендує прийняти законопроект про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні у другому читанні та в цілому у запропонованій Комітетом редакції (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:14

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл щодо шляхів реалізації вимог Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
13 січня 2015, 19:10

 Прес-служба 

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман обговорив з Прем’єр-міністром Естонської Республіки Тааві Рийвасом підтримку українських реформ

 

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман провів зустріч з Прем’єр-міністром Естонської Республіки Тааві Рийвасом.

На початку зустрічі В.Гройсман подякував Уряду і народові Естонії за послідовну підтримку України у її євроінтеграційних прагненнях, підкресливши при цьому, що «є ще багато перспектив для співпраці».

За словами керівника Парламенту, ратифікація Естонією Угоди Україна-ЄС і підтримка української армії є дуже важливими для України. При цьому В.Гройсман наголосив, що в Україні є політична воля усіх гілок влади щодо здійснення внутрішніх реформ у всіх сферах. «Нам сьогодні потрібно перетворити пострадянську країну на сучасну європейську державу», - сказав керівник Парламенту, підкресливши важливість підтримки з боку Естонії на цьому шляху.

Серед першочергових завдань В.Гройсман назвав конституційну та судову реформи, запровадження ефективної антикорупційної політики та децентралізацію влади з метою «формування ефективної системи управління країною». 

Голова Верховної Ради також підкреслив необхідність створення «відкритої, прозорої і доступної» системи електронного урядування і висловив надію на допомогу в цьому процесі з боку Естонії.

«2015 рік - це той рік, коли мають бути здійснені реформи, тому час має для нас ключове значення», - наголосив В.Гройсман.

Своєю чергою, Прем’єр-міністр Естонської Республіки висловив підтримку Україні, її намірів здійснити широкомасштабні реформи. При цьому він наголосив на важливості законодавчого забезпечення перетворень і висловив готовність його країни поділитися з нашою державою досвідом реформ.

Сторони наголосили на важливості налагодження міжпарламентських зв’язків. За словами Прем’єр-міністра Естонської Республіки, у Парламенті Естонії «підтримка України дуже потужна», що засвідчило «серйозне і тривале обговорення, яке передувало ратифікації Угоди України з Євросоюзом».