Новини

18 вересня 2021, 07:25

Голова Верховної Ради: У питанні деолігархізації важлива не лише назва закону, а й підходи

докладніше
17 вересня 2021, 20:04

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує прийняти у другому читанні та в цілому законопроект щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень

докладніше
17 вересня 2021, 17:00

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про корінні народи України»

докладніше
17 вересня 2021, 16:45

Голова Комітету з питань інтеграції України до ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе провела зустріч з єврокомісаром з питань навколишнього середовища Віргінюсом Сінкєвічусом

докладніше
17 вересня 2021, 15:41

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)

докладніше
17 вересня 2021, 15:07

Руслан Стефанчук обговорив із керівництвом Міністерства фінансів США реформи в економічній та фінансовій сферах

докладніше
17 вересня 2021, 14:00

Комітет з питань інтеграції України до Євросоюзу провів за участі Консультативної місії ЄС виїзне засідання в Ужгороді

докладніше
17 вересня 2021, 12:28

Руслан Стефанчук: Регулювання організаційно-правової структури суб’єктів господарювання має бути абсолютно чітким

докладніше
17 вересня 2021, 11:23

Стан виконання рішень міжнародних судів, Конституційного Суду та інших судів щодо соціальних виплат громадянам України обговорено на слуханнях у Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

докладніше
17 вересня 2021, 10:29

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо упорядкування окремих питань співробітництва територіальних громад

докладніше
16 вересня 2021, 18:02

Питання екологічного порядку денного Верховної Ради України та адаптації законодавства України до законодавства ЄС обговорювались підчас зустрічі з представниками Європейської Комісії

докладніше
16 вересня 2021, 16:00

ТСК з розслідування випадків та причин порушення прав дитини під час здійснення децентралізації повноважень з питань охорони дитинства, реформування системи закладів інституційного догляду ініціюватиме створення Державної служби України у справах дітей

докладніше
16 вересня 2021, 14:33

«Жінки повинні стати невід’ємною частиною стратегії та керівництва процесами відновлення країни після пандемії COVID-19», – Олена Кондратюк

докладніше
16 вересня 2021, 10:41

Руслан Стефанчук розповів, як оцінюватиметься ефективність прийнятих законів

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Огляд газети «Голос України»

14 вересня 2021, 10:09

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 вересня

Сьогодні у «Голосі України»:

Закриття шкіл: вирок без права оскарження?

Парламент робитиме все, щоб верховенство права та права людини були непорушними

Нова мета - стати господарями зимових Олімпійських ігор

Із 7 по 10 вересня Верховна Рада прийняла 12 законів

Про ті трагічні події мають знати не тільки лемки-переселенці

Обстріли не вщухають

В 11 регіонах перевищено рівень захворюваності на COVID-19

Хвиля хаотичних забудов накриває великі міста

 

Закриття шкіл: вирок без права оскарження?

Тридцять одна школа на Чернігівщині не відкрила першого вересня свої двері. Це наймасштабніша ліквідація сільських навчальних закладів за тридцять років незалежності України. Чому це сталося, якщо, здавалося б, децентралізація пропонує нові можливості розвитку сільських територій? (читайте у «Голосі України» на 1, 4 стор. >>> article/350958).

Парламент робитиме все, щоб верховенство права та права людини були непорушними

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков запевнив, що український парламент та він як його очільник сприятимуть тому, щоб верховенство права та права людини в державі були непорушними. Про це Дмитро Разумков сказав, виступаючи по відеозв'язку на форумі "Ялтинської європейської стратегії" (YES).

"Ми сприятимемо тому, щоб верховенство права і права людини залишалися непорушними. Можу в цьому запевнити", - сказав він. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/350986).

Нова мета - стати господарями зимових Олімпійських ігор

Президент Володимир Зеленський під час зустрічі в Києві із президентом Міжнародного олімпійського комітету Томасом Бахом заявив, що Україна хоче стати господарем зимових Олімпійських ігор. За словами глави держави, українська влада має намір вступити у фазу діалогу з Міжнародним олімпійським комітетом і якнайшвидше відправить делегацію до штаб-квартири МОК у Лозанні. (читайте у «Голосі України» на 1 стор. >>> article/350953).

Із 7 по 10 вересня Верховна Рада прийняла 12 законів

Протягом пленарного тижня, що тривав із 7 по 10 вересня 2021 року, Верховна Рада України провела п'ять пленарних засідань, на яких у цілому прийняла 12 законів та ухвалила за основу 22 законопроекти. (читайте у «Голосі України» на 12 стор. >>> article/350962).

Про ті трагічні події мають знати не тільки лемки-переселенці

Друга неділя вересня - День вшанування пам'яті депортованих українців із Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1951 роках. За дослідженням істориків, понад півмільйона етнічних українців, які на той час мешкали на території Польщі, були насильно переселені до України. (читайте у «Голосі України» на 5 стор. >>> article/350959).

Обстріли не вщухають

Ворожих провокацій на фронті знову побільшало. Бойовики гатять з великого калібру, активізувалися диверсійні групи. Лише за останні два дні загинуло двоє військових. На вихідних гаряче було поблизу Причепилівки, що на Луганщині. Бойовики били потужно, з важких мінометів та гранатометів. (читайте у «Голосі України» на 7 стор. >>> article/350968).

В 11 регіонах перевищено рівень захворюваності на COVID-19

В Україні станом на ранок 13 вересня зафіксовано 1 205 нових випадків захворювання на COVID-19. Найбільше хворих у м. Київ (166), Тернопільській (148), Чернівецькій (120), Житомирській (88) та Львівській (86) областях. Таку інформацію вчора оприлюднили у Міністерстві охорони здоров'я. (читайте у «Голосі України» на 7 стор. >>> article/350970).

Хвиля хаотичних забудов накриває великі міста

Львів - найбільше місто Західної України - є хорошою ілюстрацією до ситуації, що чекає на великі мегаполіси, якщо вони й надалі будуть хаотично і масово забудовуватися залежно від бажань бізнесменів, а не потреб громад.

Для початку - реальна картина. Почнемо із самого центру Львова. Проведемо невелику екскурсію від оперного театру і до вулиці гетьмана Мазепи. (читайте у «Голосі України» на 8 стор. >>> article/350934).

Повний випуск «Голосу України» від 14.09.2021 на сайті http://www.golos.com.ua