Новини

18 червня 2021, 11:49

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео) (оновлюється)

докладніше
18 червня 2021, 09:53

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 червня

докладніше
18 червня 2021, 09:05

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 18 червня

докладніше
17 червня 2021, 18:29

Питання дотримання процедур надання містобудівних умов і обмежень заслухано під час засідання Тимчасової слідчої комісії

докладніше
17 червня 2021, 17:00

Комітет з прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин рекомендує прийняти за основу та в цілому проект Закону про корінні народи України (відео)

докладніше
17 червня 2021, 15:41

Комітет з питань екологічної політики та природокористування рекомендує прийняти за основу законопроект про запровадження відповідальності за порушення порядку здійснення стратегічної екологічної оцінки

докладніше
17 червня 2021, 15:24

Руслан Стефанчук: Ефективне управління закладами освіти та державним майном є запорукою сталого та належного розвитку освітнього потенціалу закладами освіти

докладніше
17 червня 2021, 15:01

Пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
17 червня 2021, 14:58

Прийнято за основу проект Закону "Про особливості надання електронних публічних послуг"

докладніше
17 червня 2021, 14:47

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про виконавче провадження" щодо створення умов для виконання угод про врегулювання спору (мирових угод), укладених між іноземним суб'єктом та державою Україна"

докладніше
17 червня 2021, 14:40

Прийнято за основу проект Закону "Про страхування"

докладніше
17 червня 2021, 14:34

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування підтримав законопроект щодо забезпечення соціального захисту осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту

докладніше
17 червня 2021, 14:25

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" щодо забезпечення розширеного неонатального скринінгу в Україні"

докладніше
17 червня 2021, 14:02

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо одночасного переходу прав на земельну ділянку у зв’язку з переходом прав на об’єкт нерухомого майна, який на ній розташовано)"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Огляд газети «Голос України»

12 травня 2021, 09:53

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 12 травня

Сьогодні у «Голосі України»:

Реформа децентралізації триває і зростає відповідальність

Інспектори отримали вироки за вбивство

Між парламентом і місцевою владою має бути постійна та ефективна співпраця

Найголовніший пріоритет - це сильна й боєздатна армія

Дмитро Разумков: "Історію треба вчити, а не підлаштовувати під політичне сьогодення"

Роздуми до зауваження: консенсус чи конфлікт?

 

Реформа децентралізації триває і зростає відповідальність

Учора під головуванням Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова в парламенті відбулося засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування. Захід було скликано через нагальну потребу виробити узгоджені законодавчі пропозиції щодо регулювання умов для фінансової самостійності бюджетів місцевого самоврядування та спроможності територіальних громад. Участь у заході взяли Перший заступник та заступниця Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук та Олена Кондратюк, народні депутати, представники уряду, Офісу Президента, асоціацій органів місцевого самоврядування та представників місцевої влади з усієї країни. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/345804).

Інспектори отримали вироки за вбивство

10 травня суд у Португалії засудив трьох інспекторів міграційної служби до ув'язнення строком від 7 до 9 років за вбивство українця Ігоря Гоменюка. Суд визнав, що інспектори міграційної служби били Ігоря Гоменюка ногами та кийками, зламали йому ребра, при цьому закували українця у кайданки. Завдані тяжкі тілесні ушкодження призвели до смерті чоловіка. Окрім того, Португалія торік виплатила сім'ї загиблого українця відшкодування - 700 тисяч євро. Нагадаємо також, що ця трагедія викликала резонанс не тільки в Україні, а й у Португалії. Зокрема, було розформовано державний орган - Службу у справах іноземців та кордонів, у якій працювали засуджені інспектори. (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/345795).

Між парламентом і місцевою владою має бути постійна та ефективна співпраця

Верховна Рада та місцеві органи влади повинні розвивати професійні відносини, щоб допомогти громадянам пройти випробування, пов’язані з економічною кризою, війною на сході України та пандемією COVID-19. Про це заявив Голова парламенту Дмитро Разумков в ефірі телеканалу «Україна». (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/345805).

Найголовніший пріоритет - це сильна й боєздатна армія

Як держава дбає про безпеку сьогодні та якою вона буде за декілька років, якими є та мають стати Збройні Сили України, Національна гвардія, Служба безпеки України, Національна поліція, Державна прикордонна служба, які заходи вживаються задля забезпечення інформаційної безпеки держави, розвитку оборонно-промислового комплексу та які кроки необхідно здійснити для отримання Україною членства в НАТО? Ці теми обговорювалися під час першого дня Всеукраїнського форуму "Україна 30. Безпека країни". (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/345806).

Дмитро Разумков: "Історію треба вчити, а не підлаштовувати під політичне сьогодення"

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков вшанував пам'ять загиблих у зв'язку з 76-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В урочистій церемонії покладання квітів до пам'ятника на могилі Невідомого Солдата також узяли участь Перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук та голови парламентських комітетів. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/345807).

Роздуми до зауваження: консенсус чи конфлікт?

Нещодавно Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь зауважив на необхідності привести у відповідність до мовного закону гімн Одеси, яким рішенням Одеської міської ради затверджено «Пісню про Одесу» з оперети Дунаєвського «Біла акація», і це змусило мене у черговий раз замислитися про ситуацію, що склалася сьогодні в Україні навколо мовного питання. (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/345771).

Повний випуск «Голосу України» від 12.05.2021 на сайті http://www.golos.com.ua