Новини

14 травня 2021, 12:41

Дмитро Разумков вручив дипломи молодим вченим-стипендіатам Верховної Ради України

докладніше
14 травня 2021, 12:39

Відбулася урочиста церемонія вручення дипломів стипендіатів Верховної Ради України для молодих учених-докторів наук

докладніше
14 травня 2021, 11:15

Дмитро Разумков: Щоб досягти успіху - центральна та місцева влада повинні якісно співпрацювати

докладніше
14 травня 2021, 10:00

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування схвалив Рекомендації слухань на тему: «Державна регіональна політика: виклики, ризики, можливості»

докладніше
14 травня 2021, 09:43

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 травня

докладніше
13 травня 2021, 18:36

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів на Житомирщині круглий стіл з питань сприяння зайнятості населення

докладніше
13 травня 2021, 17:00

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України рекомендує прийняти за основу з урахуванням пропозицій Комітету законопроект щодо терміну діяльності ТСК Парламенту (відео)

докладніше
13 травня 2021, 16:00

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо платіжних послуг

докладніше
13 травня 2021, 15:55

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо доступу до технічних умов та їх оприлюднення

докладніше
13 травня 2021, 15:28

Комітет з питань інтеграції України до ЄС заслухав звіти міністерств щодо заходів на виконання Рекомендацій комітетських слухань на тему: «Європейський зелений курс»

докладніше
13 травня 2021, 15:22

Голова Верховної Ради України та Спікер Сеймасу Литви відвідали КПВВ «Чонгар» і «Каланчак» на адміністративній межі з Кримом

докладніше
13 травня 2021, 14:34

Комітет з питань екологічної політики та природокористування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу доопрацьований проект Закону «Про державний екологічний контроль»

докладніше
13 травня 2021, 14:28

Представники Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч з членами Комітету у закордонних справах Палати депутатів Парламенту Італійської Республіки

докладніше
13 травня 2021, 14:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні та в цілому законопроект щодо військового поховального ритуалу

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Огляд газети «Голос України»

21 квітня 2021, 09:46

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 21 квітня

Сьогодні у «Голосі України»:

"Пчол" і Перемога

Глава парламенту відвідає Волинь та Хмельниччину

Можливою агресією стурбовані й у Страсбурзі

Руслан Стефанчук разом з європейськими парламентаріями здійснить візит на Донеччину

Ефективне використання територій на основі прозорості

Президент доручив створити лабораторію для розробки вакцин

Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної профілактики, діагностики та лікування дітей, хворих на цукровий діабет

Платної вакцинації цього року не буде

Представники корінних народів обговорять утиски кримських татар

 

"Пчол" і Перемога

Вадим Пчелинський, позивний "Пчол", воювати почав у 2014 році у добровольчому батальйоні. А строкову службу проходив з 1987-го по 1989 рік в Ракетних військах стратегічного призначення в Росії, в місті Бологе. "Нам цього не казали, але чутки ходили, що цілями наших міжконтинентальних балістичних ракет були Нью-Йорк, Вашингтон. Виверти історії. Тепер ми покладаємося на США як на єдиного нашого захисника. У 1991 році, вже після того, як Україна стала незалежною, повернувся до батьків у місто Фастів. (читайте у «Голосі України» на 1, 10 стор. >>> article/345027).

Глава парламенту відвідає Волинь та Хмельниччину

21-22 квітня Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков перебуватиме з робочою поїздкою у Волинській та Хмельницькій областях.

Сьогодні глава парламенту відвідає Волинь. Під час візиту він візьме участь у засіданні сесії Волинської обласної ради. (читайте у «Голосі України» на 1 стор. >>> article/345029).

Можливою агресією стурбовані й у Страсбурзі

У Страсбурзі проходить весняна сесія Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), в якій бере участь і українська делегація. Наші народні депутати намагаються привернути максимум уваги європейського співтовариства до безпекової ситуації на кордонах. Голова української делегації народна депутатка Марія Мезенцева у день відкриття ПАРЄ наголосила: «Наразі Україну оточують майже 100 тисяч російських військових, постійно порушується режим припинення вогню на Донбасі. І це не лише загроза українській території, українській незалежності — це загроза Раді Європи і правам людини». (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/345031).

Руслан Стефанчук разом з європейськими парламентаріями здійснить візит на Донеччину

Сьогодні Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук перебуватиме з робочим візитом на Донеччині.

У ньому також візьмуть участь парламентарії країн Люблінського трикутника: віце-маршалка Сейму Республіки Польща пані Малгожата Госєвська та віце- спікер Сейму Литовської Республіки пан Паулюс Саударґас. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/345042).

Ефективне використання територій на основі прозорості

Питання просторового планування та містобудівної документації, проектування та будівництва об'єктів соціальної сфери та інженерного забезпечення стали предметом обговорення під час круглого столу, організованого Комітетом з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/345045).

Президент доручив створити лабораторію для розробки вакцин

Ситуацію з проходженням третьої хвилі пандемії коронавірусної хвороби COVID- 19 в Україні обговорили на традиційній селекторній нараді під головуванням Президента Володимира Зеленського.

Глава держави, зокрема, порушив питання підготовки до Великодня в умовах пандемії. "У нас вже є досвід відзначення таких важливих свят. Хоча триває вакцинація, скупчення людей досі становлять загрозу. Я особисто розумію, наскільки важливе свято Великодня, але пандемія корегує наші плани. Впевнений, у всіх нас буде ще багато спільних свят, і ми знову збиратимемося з родиною та друзями, але цьогоріч нам треба бути розважливими", - наголосив він. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/345053).

Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної профілактики, діагностики та лікування дітей, хворих на цукровий діабет

Постанова Верховної Ради України No 1376-IX.

З огляду на стрімке поширення діабету в Україні, Верховна Рада України постановляє: (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/345056).

Платної вакцинації цього року не буде

В Україні за добу (дані на 20.04) зафіксовано 8 940 нових випадків зараження COVID-19.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов стверджує: пік захворюваності «третьої хвилі» позаду. Мовляв, минулого тижня в Україні було на 13 500 менше хворих на COVID-19, ніж позаминулого, а також зменшилася кількість госпіталізацій. Водночас, за словами чиновника, в 12 регіонах, що перебувають на червоному рівні епіднебезпеки, ситуація залишається напруженою. (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/345043).

Представники корінних народів обговорять утиски кримських татар

У Нью-Йорку розпочала роботу 20-та сесія Постійного форуму ООН з питань корінних народів.

З вітальною промовою до учасників, більшість з яких бере участь у роботі форуму онлайн, виступив генеральний секретар ООН Антоніу Гуттеріш.

Україну на форумі представлятиме перша заступниця міністра закордонних справ нашої держави Еміне Джапарова. (читайте у «Голосі України» на 5 стор. >>> article/345035).

Повний випуск «Голосу України» від 21.04.2021 на сайті http://www.golos.com.ua