Новини

21 квітня 2021, 20:59

Руслан Стефанчук: Загострення безпекової ситуації на Сході України вимагає скоординованих дій міжнародного співтовариства

докладніше
21 квітня 2021, 19:00

Головне завдання для влади - зробити все можливе, аби молодь залишалася в Україні, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 16:27

Голова Верховної Ради ознайомився з діяльністю Луцького ремонтного заводу “Мотор”

докладніше
21 квітня 2021, 16:21

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики відбувся круглий стіл на тему: "Законодавча підтримка бізнесу під час локдауну"

докладніше
21 квітня 2021, 14:38

Волинський ліцей імені Героїв Небесної Сотні має чим та ким пишатися, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 13:45

На засіданні Бюро Парламентської Асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі обговорена діяльність Організації в умовах пандемії, поточна політична та безпекова ситуації в регіоні ОБСЄ

докладніше
21 квітня 2021, 13:38

Дмитро Разумков відвідав “Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства”

докладніше
21 квітня 2021, 11:59

Консультативна рада з питань місцевого самоврядування при Парламенті має сформувати пропозиції, що допоможуть зміцнити фінансову основу регіонів, - Дмитро Разумков

докладніше
21 квітня 2021, 09:46

Огляд головних тем «Голосу України» від 21 квітня

докладніше
21 квітня 2021, 09:19

Голова Верховної Ради України розпочав робочу поїздку до Волинської та Хмельницької областей

докладніше
20 квітня 2021, 18:16

Найбільш значущим для країн Східного Партнерства є питання безпеки і посилення політичного діалогу - теми пленарного засідання 9-ї сесії ПА ЄВРОНЕСТ

докладніше
20 квітня 2021, 16:34

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провів слухання на тему: "Публічні консультації як інструмент демократії участі. Світові практики та стандарти"

докладніше
20 квітня 2021, 14:17

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Закону «Про платіжні послуги»

докладніше
20 квітня 2021, 14:11

Питання безпеки є важливим як для ЄС, так і для країн регіону Східного партнерства, - Дмитро Разумков

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Огляд газети «Голос України»

26 лютого 2021, 09:42

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 26 лютого

Сьогодні у «Голосі України»:

До зустрічі у Бахчисараї!

Створено Конгрес місцевих та регіональних влад

Розпочалася вакцинація проти коронавірусу

Дмитро Разумков відвідає Вінниччину

Обговорюють концепцію референдуму

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення правового регулювання дистанційної, надомної роботи та роботи із застосуванням гнучкого режиму робочого часу

Усі досягнення людства - завдяки свободі, гарантованій у Цивільному кодексі

Брюссель готовий розглянути ідеї з деокупації Криму

 

До зустрічі у Бахчисараї!

Ця фраза стала популярною серед кримських політемігрантів. Більшість з них не можуть повернутися додому, бо на окупованому півострові на них чекає чергова порція репресій. Їм недоступні такі прості людські радості, як відвідати батьків та родичів, побачити рідну землю, на яку багато хто з них так важко повертався із заслання. Але, прощаючись, замість "до побачення" вони часто оптимістично кажуть: "До зустрічі у Бахчисараї! У серці вільного Криму". Й сьогодні саме той день, коли згадують усіх, хто противився російській окупації й продовжує спротив. (читайте у «Голосі України» на 1, 12 стор. >>> article/342707).

Створено Конгрес місцевих та регіональних влад

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков узяв участь у засіданні Ради розвитку громад та територій у межах Всеукраїнського форуму "Україна 30", яке відбулося під головуванням Президента Володимира Зеленського.

Глава держави оголосив про створення Конгресу місцевих та регіональних влад, який має сприяти встановленню якісно нових відносин між центральною та місцевою владою. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/342730).

Розпочалася вакцинація проти коронавірусу

Одразу в кількох областях і столиці почали щеплювати проти COVID-19 вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield), наданою МОЗ. Загалом упродовж першого дня кампанії в Україні було щеплено 159 осіб, йдеться у заяві Міністерства охорони здоров'я України. 24 лютого вакцинація була проведена в п'яти областях. Перше щеплення було зроблено на Черкащині. (читайте у «Голосі України» на 1, 6 стор. >>> article/342727).

Дмитро Разумков відвідає Вінниччину

Сьогодні Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков здійснить візит до Вінницької області. Під час робочої поїздки Дмитро Разумков візьме участь у засіданні п'ятої сесії Вінницької обласної ради восьмого скликання, під час якої заплановано виступ глави парламенту. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/342732).

Обговорюють концепцію референдуму

Учора відбулося засідання Робочої групи з розробки проектів законів з питань народовладдя під головуванням Першого заступника Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/342744).

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення правового регулювання дистанційної, надомної роботи та роботи із застосуванням гнучкого режиму робочого часу

Закон України No 1213-IX. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/342713).

Усі досягнення людства - завдяки свободі, гарантованій у Цивільному кодексі

Останнім часом науковці та правники дедалі частіше почали говорити про необхідність оновлення Цивільного кодексу. З цією метою у парламенті було створено робочу групу з підготовки проекту закону з рекодифікації (оновлення) цивільного законодавства, яку очолив Перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук, і до якої ввійшли народні депутати та науковці. Фахівці відкрито продовжують працювати над проектом Концепції, яку підготувала робоча група при Міністерстві юстиції. (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/342710).

Брюссель готовий розглянути ідеї з деокупації Криму

Європейський Союз оприлюднив заяву до 7-ї річниці окупації Криму Росією про те, що він готовий розглянути ідеї України для відновлення її територіальної цілісності. (читайте у «Голосі України» на 10 стор. >>> article/342743).

Повний випуск «Голосу України» від 26.02.2021 на сайті http://www.golos.com.ua