Новини

08 березня 2021, 07:00

Вітання Першого заступника Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з Міжнародним жіночим днем!

докладніше
05 березня 2021, 18:40

Відбулася зустріч Голови Комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу Іванна Климпуш-Цинцадзе з Міністром енергетики Литовської Республіки Дайнюсом Крейвісом

докладніше
05 березня 2021, 14:19

З 2 по 5 березня Верховна Рада України прийняла 10 Законів України

докладніше
05 березня 2021, 14:13

Сексистській поведінці не місце в Парламенті, - Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк

докладніше
05 березня 2021, 13:10

Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва затвердив пріоритети міжпарламентської співпраці Верховної Ради України у 2021 році

докладніше
05 березня 2021, 13:07

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
05 березня 2021, 13:00

Прийнято за основу проект Закону "Про публічні консультації"

докладніше
05 березня 2021, 12:51

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" (щодо перегляду термінів встановлення споживачам лічильників природного газу)"

докладніше
05 березня 2021, 12:36

Прийнято за основу проект Закону "Про мультимодальні перевезення"

докладніше
05 березня 2021, 11:53

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до частини 5 статті 45 Закону України "Про запобігання корупції" щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

докладніше
05 березня 2021, 09:45

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 березня

докладніше
05 березня 2021, 09:07

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 5 березня

докладніше
04 березня 2021, 17:33

Комітет з питань екологічної політики та природокористування затвердив доопрацьований текст законопроекту щодо підтримки розвитку вітчизняних галузей надрокористування

докладніше
04 березня 2021, 16:30

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Огляд газети «Голос України»

23 лютого 2021, 09:46

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 23 лютого

Сьогодні у «Голосі України»:

Парламент готовий до співпраці з НАЗК для забезпечення зрозумілих правил е-декларування та прозорості у боротьбі з корупцією

Європа готує чергову порцію санкцій проти Росії

Вдячні за свободу Героям Небесної Сотні

Країну можуть об'єднувати не лише гасла, а й нові дороги та мости

Закон має урегулювати статус національних меншин

Захистили інтереси держави

Білорусь відкрито порушує базові принципи

 

Парламент готовий до співпраці з НАЗК для забезпечення зрозумілих правил е-декларування та прозорості у боротьбі з корупцією

Верховна Рада України готова до співпраці з Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) для забезпечення зрозумілих правил е- декларування та прозорості боротьби з корупцією. Про це Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив під час наради щодо декларування у 2021 році за участі керівництва НАЗК. (читайте у «Голосі України» на 1 стор. >>> article/342566).

Європа готує чергову порцію санкцій проти Росії

Учора відбулося засідання Ради ЄС із закордонних справ, на якому глави МЗС розглядали питання запровадження нових санкцій проти Росії у зв'язку з переслідуванням Олексія Навального. У жорсткій позиції європейської дипломатії винна насамперед сама Москва. Російська влада не тільки незаконно посадили головного опозиціонера країни, незважаючи навіть на вимогу від ЄСПЛ негайно його звільнити, а й влаштувала "холодний душ" главі зовнішньополітичного відомства Євросоюзу Жозепу Боррелю під час його візиту до Білокам'яної. (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/342551).

Вдячні за свободу Героям Небесної Сотні

Їхня стійкість, мужність, витривалість і громадянський подвиг та самопожертва і надалі надихатимуть патріотів, а кожен із них змінив перебіг історії нашої держави. Такий головний лейтмотив заходів на вшанування Героїв Небесної Сотні, які цими днями відбувалися у столиці, а також у всіх регіонах нашої країни. Їх 107: різних за віком, статтю, освітою та статусом, вони із різних куточків України та навіть з-за кордону. Серед них були успішні підприємці та пенсіонери. Найстаршому - Іванові Наконечному - виповнилося 82 роки, а наймолодшому - Назарієві Войтовичу - лише 17. Минуло сім літ, а здається, що це було вчора... (читайте у «Голосі України» на 1, 6 стор. >>> article/342543).

Країну можуть об'єднувати не лише гасла, а й нові дороги та мости

Щодня ми доводимо, що Україну можна об'єднувати не лише гаслами, а й новими дорогами, мостами. На цьому наголосив Президент Володимир Зеленський під час третього форуму з серії "Україна 30". Нині йшлося про інфраструктуру. У рамках форуму відбулось декілька панельних дискусій, участь у яких взяли представники Офісу Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, експертного середовища та громадськості. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/342567).

Закон має урегулювати статус національних меншин

Законодавче регулювання статусу національних меншин допоможе захистити їхні права, сприятиме зміцненню українського суспільства та захисту територіальної цілісності й суверенітету України. Такого висновку дійшли на нараді під головуванням Президента України, в якій, зокрема, взяли участь Перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук та народні депутати. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/342568).

Захистили інтереси держави

На засіданні Ради національної безпеки і оборони України під головуванням Президента Володимира Зеленського розглянули низку важливих питань у військовій, енергетичній галузях та у сфері державної безпеки. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/342569).

Білорусь відкрито порушує базові принципи

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба спільно з міністром культури та інформаційної політики Олександром Ткаченком виступили із заявою, в якій, зокрема, висловили обурення подіями в Республіці Білорусь, де владні інституції продовжують утиски та репресії проти журналістів. (читайте у «Голосі України» на 5 стор. >>> article/342550).

Повний випуск «Голосу України» від 23.02.2021 на сайті http://www.golos.com.ua