Новини

08 березня 2021, 07:00

Вітання Першого заступника Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з Міжнародним жіночим днем!

докладніше
05 березня 2021, 18:40

Відбулася зустріч Голови Комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу Іванна Климпуш-Цинцадзе з Міністром енергетики Литовської Республіки Дайнюсом Крейвісом

докладніше
05 березня 2021, 14:19

З 2 по 5 березня Верховна Рада України прийняла 10 Законів України

докладніше
05 березня 2021, 14:13

Сексистській поведінці не місце в Парламенті, - Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк

докладніше
05 березня 2021, 13:10

Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва затвердив пріоритети міжпарламентської співпраці Верховної Ради України у 2021 році

докладніше
05 березня 2021, 13:07

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
05 березня 2021, 13:00

Прийнято за основу проект Закону "Про публічні консультації"

докладніше
05 березня 2021, 12:51

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" (щодо перегляду термінів встановлення споживачам лічильників природного газу)"

докладніше
05 березня 2021, 12:36

Прийнято за основу проект Закону "Про мультимодальні перевезення"

докладніше
05 березня 2021, 11:53

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до частини 5 статті 45 Закону України "Про запобігання корупції" щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

докладніше
05 березня 2021, 09:45

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 березня

докладніше
05 березня 2021, 09:07

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 5 березня

докладніше
04 березня 2021, 17:33

Комітет з питань екологічної політики та природокористування затвердив доопрацьований текст законопроекту щодо підтримки розвитку вітчизняних галузей надрокористування

докладніше
04 березня 2021, 16:30

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Огляд газети «Голос України»

20 січня 2021, 09:48

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 20 січня

Сьогодні у «Голосі України»:

Готові дати гідну відсіч

Дітям з тяжкими хворобами - два прожиткових мінімуми допомоги

Збройна агресія Росії залишається головним викликом безпеці в Європі

Будівництво «Північного потоку-2» тимчасово припинено

Уряд розпочинає широке обговорення стратегії-2030

Насамперед вакцинують медпрацівників, військових та людей літнього віку

Граничний тариф на розподіл газу встановлено на рівні 1,79 гривні за кубометр

 

Готові дати гідну відсіч

Сухопутні війська ЗСУ розпочали бригадні тактичні навчання. Провела їх, зокрема, 1-ша окрема танкова Сіверська бригада. Мета навчань - вдосконалення практичних навичок в управлінні підрозділами батальйону під час підготовки та ведення наступу в різних умовах. (читайте у «Голосі України» на 1 стор. >>> article/340916).

Дітям з тяжкими хворобами - два прожиткових мінімуми допомоги

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики під час свого засідання рекомендував Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про внесення змін до Закону "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо підвищення розмірів допомоги для дітей із тяжкими хворобами, No 2024). (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/340920).

Збройна агресія Росії залишається головним викликом безпеці в Європі

Сьогодні чинна голова Організації безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) міністр закордонних справ Швеції Анн Лінде разом з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою відвідає КПВВ "Золоте", що в зоні проведення Операції Об'єднаних сил. Про це йшлося учора на спільній прес- конференції міністрів, що відбулася у Києві за результатами переговорів. Анн Лінде підкреслила, що її нинішній візит до України - перший як чинного голови ОБСЄ, що свідчить про пріоритетність питання врегулювання збройного конфлікту в Україні для шведського головування у цій міжнародній організації. Вона підкреслила, що Швеція і надалі підтримуватиме суверенітет України та її територіальну цілісність у міжнародно визнаних кордонах, включаючи АР Крим та місто Севастополь. (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/340955).

Будівництво «Північного потоку-2» тимчасово припинено

Дію дозволу на будівництво газопроводу «Північний потік-2» в німецьких територіальних водах призупинено. Про це 18 січня повідомило Федеральне агентство з морського судно-плавства і гідрографії в Гамбурзі. Федеральне відомство має оцінити заперечення екологів, а саме — Німецьких природоохоронних організацій Deutsche Umwelthilfe і Німецького союзу охорони природи та біорізноманіття, які опротестували видачу дозволу на будівництво цього газопроводу. (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/340945).

Уряд розпочинає широке обговорення стратегії-2030

Кабінет Міністрів розпочинає широке обговорення напрацювань Національної економічної стратегії-2030. Зокрема, під час публічних заходів за участю представників уряду, Верховної Ради та Офісу Президента планується представити ключові ідеї цього документа та обговорити шляхи його імплементації. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/340923).

Насамперед вакцинують медпрацівників, військових та людей літнього віку

Під час традиційної селекторної наради з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, яка відбулася під головуванням Президента Володимира Зеленського, Прем'єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що порівняно з багатьма іншими європейськими країнами український карантин виявився одним із найм'якшим. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/340922).

Граничний тариф на розподіл газу встановлено на рівні 1,79 гривні за кубометр

Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.

За словами парламентарія, це рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), стосується 14 облгазів, в яких тарифи були істотно вищі, ніж у середньому по країні. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/340924).

Повний випуск «Голосу України» від 20.01.2021 на сайті http://www.golos.com.ua