Новини

04 грудня 2020, 17:00

Освітній центр Верховної Ради оголошує онлайн-конкурс для школярів та студентів «Напиши листа Святому Миколаю про закон твоєї мрії»

докладніше
04 грудня 2020, 16:30

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про детінізацію ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом

докладніше
04 грудня 2020, 16:15

Верховна Рада ухвалила законопроект, який не дозволить призупинити е-декларування в наступному році

докладніше
04 грудня 2020, 15:19

З 1 по 4 грудня Верховна Рада України прийняла 31 Закон України

докладніше
04 грудня 2020, 14:48

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому законопроект щодо запровадження почесного звання "Заслужений працівник сфери телекомунікацій України"

докладніше
04 грудня 2020, 13:12

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
04 грудня 2020, 13:07

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19)"

докладніше
04 грудня 2020, 13:02

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення відповідальності за декларування недостовірної інформації та неподання суб'єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

докладніше
04 грудня 2020, 12:36

Прийнято Закон "Про внесення змін до статті 28 Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
04 грудня 2020, 12:17

Прийнято Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2"

докладніше
04 грудня 2020, 11:58

Прийнято Закон "Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб'єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2"

докладніше
04 грудня 2020, 09:53

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому законопроект щодо соціальної підтримки платників податків

докладніше
04 грудня 2020, 09:36

Огляд головних тем «Голосу України» від 4 грудня

докладніше
04 грудня 2020, 09:02

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 4 грудня

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Огляд газети «Голос України»

23 жовтня 2020, 09:59

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 23 жовтня

Сьогодні у «Голосі України»:

Корпоратизація "Укроборонпрому" вимагає єдиного правового знаменника

Угода про асоціацію з ЄС залишається дорожньою картою для впровадження амбітної програми реформ

Лідери Євросоюзу проведуть екстрений саміт

У НАТО обіцяють врахувати інтереси Києва та Тбілісі

Друга хвиля коронавірусу: маска, дистанція, антисептик

Засідання уряду відбуватимуться в онлайн-режимі

Опубліковано текст Закону України «Про розвідку»

 

Корпоратизація "Укроборонпрому" вимагає єдиного правового знаменника

Ідея корпоратизації підприємств оборонно-промислового комплексу не нова. Вона закріплена в низці законодавчих документів і вже зо п'ять років регулярно обговорюється на рівні влади та в експертному середовищі. Існують різні бачення і концепції такого перетворення.

Нарешті створено державний орган, який формує політику у сфері ОПК, - це Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості. Воно ж відповідає за реформування ДК "Укроборонпром". (читайте у «Голосі України» на 1, 7 стор. >>> article/337349).

Угода про асоціацію з ЄС залишається дорожньою картою для впровадження амбітної програми реформ

Від ефективного виконання Угоди про асоціацію залежать перспективи подальшого поглиблення відносин України з Європейським Союзом. На цьому наголосив Перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук під час установчого засідання Комісії з питань координації виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/337351).

Лідери Євросоюзу проведуть екстрений саміт

Президент Європейської ради Шарль Мішель збирає лідерів країн—членів Європейського Союзу на відеоконференцію щодо COVID-19. Вона має відбутися за тиждень, 29 жовтня. (читайте у «Голосі України» на 1 стор. >>> article/337346).

У НАТО обіцяють врахувати інтереси Києва та Тбілісі

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг запевнив, що в його доповіді про майбутнє альянсу до 2030 буде відображено інтереси країн-партнерів, зокрема, України та Грузії. Про це він заявив днями в Брюсселі під час віртуальної прес-конференції, яка відбулася напередодні засідання міністрів оборони альянсу, інформує "Інтерфакс-Україна". "Грузія та Україна - партнери, яких ми високо цінуємо. Вони важливі для НАТО з багатьох причин: вони беруть участь у місіях та операціях НАТО, а також мають стратегічну важливість у регіоні Чорного моря. Тому тісно працювати з ними, обговорювати та слухати таких партнерів, як Україна чи Грузія - важлива частина всього процесу переосмислення НАТО- 2030", - наголосив Є. Столтенберг. (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/337358).

Друга хвиля коронавірусу: маска, дистанція, антисептик

Коронавірус - не вигадка і не іграшка, це серйозна загроза! Саме тому Верховна Рада абсолютною більшістю голосів ухвалила постанову про необхідність негайного створення Національного штабу протидії коронавірусу, який має очолити Президент. Про це написала на своїй сторінці у Фейсбуці заступник Голови Верховної Ради Олена Кондратюк.

"Ще на початку пандемії пропонували відкинути політичні чвари та об'єднатися всім фракціям, всім інституціям заради стримування ковіду", - зазначила Олена Кондратюк. Тому, на її переконання, треба терміново вжити комплекс заходів для того, щоб стримати рекордні темпи поширення коронавірусу і не допустити повного локдауну України. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/337357).

Засідання уряду відбуватимуться в онлайн-режимі

"З наступного тижня і урядові наради, і засідання уряду ми повністю переведемо в онлайн. Така вимога часу, і ми з вами також працюватимемо онлайн. Коронавірус змінює наші життя, і уряд також має демонструвати власним прикладом, що дистанційна робота є вимогою часу", - повідомив на останньому засіданні Кабінету Міністрів глава уряду Денис Шмигаль. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/337359).

Опубліковано текст Закону України «Про розвідку»

Закон України No 912-IX.

Цей Закон визначає правові та організаційні засади функціонування розвідки, правовий статус і соціальні гарантії співробітників розвідувальних органів України та осіб, залучених до виконання розвідувальних завдань, а також порядок здійснення контролю за розвідкою. (читайте у «Голосі України» на 12-18 стор. >>> article/337359).

Повний випуск «Голосу України» від 23.10.2020 на сайті http://www.golos.com.ua