Новини

24 січня 2021, 07:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем зовнішньої розвідки України

докладніше
22 січня 2021, 17:40

Руслан Стефанчук розповів, які законопроєкти розгляне Верховна Рада України у 2021 році

докладніше
22 січня 2021, 15:45

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому нову редакцію Закону «Про фінансовий лізинг» і два законопроекти про інвестиційні проекти зі значними інвестиціями

докладніше
22 січня 2021, 14:30

Комітет з питань освіти і науки рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення процедури обрання керівника закладу вищої освіти

докладніше
22 січня 2021, 12:17

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері захисту природних екосистем від пожеж

докладніше
22 січня 2021, 11:55

До Дня Соборності України парламентська бібліотека підготувала тематичну віртуальну книжкову виставку «День Соборності і свободи України»

докладніше
22 січня 2021, 11:16

Депутатська група Верховної Ради з міжпарламентських зв’язків з Грецькою Республікою визначила пріоритети роботи на 2021 рік

докладніше
22 січня 2021, 10:41

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано ряд законів про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік»

докладніше
22 січня 2021, 10:33

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо тимчасового спрощення митного оформлення транспортних засобів, ввезених на митну територію України

докладніше
22 січня 2021, 10:25

Дмитро Разумков: Як і 102 роки тому, сьогодні ми повинні знаходити спільне - те, що об'єднує українців

докладніше
22 січня 2021, 09:43

Огляд головних тем «Голосу України» від 22 січня

докладніше
22 січня 2021, 07:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова із Днем Соборності України

докладніше
21 січня 2021, 17:55

Про прийом заяв на участь у Конференції для обрання члена Наглядової ради НСТУ

докладніше
21 січня 2021, 17:04

Голова Верховної Ради щодо пожежі у м. Харків: Причини трагедії мають бути встановлені, винуватці - повинні понести покарання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Огляд газети «Голос України»

13 серпня 2020, 09:42

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 13 серпня

Сьогодні у «Голосі України»:

Локомотив для промисловості ...

Зродились ми великої години

ЄС: "Влада застосувала непропорційне і неприйнятне насильство"

Хочуть удосконалити деякі виборчі процедури

Якщо житло в кредит, то під доступні відсотки

Особлива увага — захисту персональних даних

Готуються до другої хвилі епідемії

 

Локомотив для промисловості ...

Від кризових явищ у промисловості, зокрема в машинобудуванні, зумовлених різким зменшенням обсягів виробництва, на Полтавщині потерпає насамперед її індустріальна "столиця" - місто Кременчук. Адже саме тут зосереджено потужні машинобудівні підприємства, які були і залишаються бюджетоутворювальними не лише для регіону.

Працівники цих підприємств довели свою здатність виготовляти справді якісну й конкурентоспроможну продукцію. Натомість їх сьогодні ледь не щодня "бомбардують" повідомленнями про те, що, скажімо, міська влада Харкова купує для тамтешнього метрополітену вісім китайських вагонів, а полтавські комунальники продовжують "озброюватися" технікою білоруського "МАЗу". Хоча на розташованому в Кременчуці Крюківському вагонобудівному заводі продукують, м'яко кажучи, не гірші за китайські вітчизняні вагони метро, а на нашому "КрАЗі" виготовляють таку само комунальну техніку... (читайте у «Голосі України» на 1, 4-5 стор. >>> article/334484).

Зродились ми великої години

У Києві, в Музеї шістдесятництва, відкрилася художня виставка заслуженої діячки мистецтв України Марини Соченко "Зродились ми великої години", присвячена Дню Незалежності України.

В експозиції 68 портерів захисників нашої держави, намальованих протягом останнього року на Донбасі в окопах, бліндажах, госпіталях. За словами художниці, виставка - це передусім творчий підсумок поїздок на передову, в 30-ту окрему механізовану бригаду імені князя Костянтина Острозького та 93- тю окрему механізовану бригаду "Холодний Яр". (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/334501).

ЄС: "Влада застосувала непропорційне і неприйнятне насильство"

Європейський Союз закликає владу Білорусі негайно і беззастережно звільнити всіх затриманих під час вуличних протестів. Відповідне послання міститься в офіційній заяві, яке 11 серпня від імені 27 країн - членів Євросоюзу оприлюднив глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель. "Після звільнення політичних в'язнів 2015 року відносини між ЄС і Білоруссю покращилися. Але без прогресу в сфері прав людини і верховенства права відносини між ЄС і Білоруссю можуть тільки погіршитися. Саме з огляду на це ми оцінюватимемо дії білоруської влади щодо врегулювання поточної ситуації і проводитимемо поглиблений аналіз відносин ЄС з Білоруссю", - наголошено в заяві. (читайте у «Голосі України» на 1, 7 стор. >>> article/334497).

Хочуть удосконалити деякі виборчі процедури

Народні депутати пропонують Верховній Раді удосконалити окремі положення Виборчого кодексу, зокрема, щодо процедури висування та реєстрації кандидатів з урахуванням нового адміністративно-територіального устрою України.

Відповідний законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення окремих виборчих процедур" (No 3971) авторства представників Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування вже зареєстровано у парламенті. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/334495).

Якщо житло в кредит, то під доступні відсотки

Громадяни України повинні мати можливість придбати житло в кредит під доступні відсотки - хоча б під 10 відсотків річних.

Це необхідно зробити, тому що банківські ставки за іпотекою, які існували досі, - просто непідйомні для багатьох українських сімей. Про це заявив Президент Володимир Зеленський. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/334499).

Особлива увага — захисту персональних даних

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова зустрілася з представниками Офісу Ради Європи.

Сторони обговорили стан реалізації спільного проекту «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом задля посилення операційної спроможності Омбудсмана у захисті прав людини». А також торкнулися строків, у які Верховна Рада може розглянути нову редакцію Закону України «Про захист персональних даних». (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/334504).

Готуються до другої хвилі епідемії

Суспільство і місцева влада мають з розумінням поставитися до обмежень під час карантину, запроваджених урядом, і готуватися до другої хвилі епідемії.

Про це на вчорашньому засіданні уряду заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. «Адже йдеться про життя і здоров’я українців», — зазначив він. За дорученням прем’єра буде перевірено готовність лікарень — обладнання, кількість ліжко-місць стаціонарного типу тощо. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/334506).

 

Повний випуск «Голосу України» від 13.08.2020 на сайті http://www.golos.com.ua