Новини

24 січня 2021, 07:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем зовнішньої розвідки України

докладніше
22 січня 2021, 17:40

Руслан Стефанчук розповів, які законопроєкти розгляне Верховна Рада України у 2021 році

докладніше
22 січня 2021, 15:45

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому нову редакцію Закону «Про фінансовий лізинг» і два законопроекти про інвестиційні проекти зі значними інвестиціями

докладніше
22 січня 2021, 14:30

Комітет з питань освіти і науки рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення процедури обрання керівника закладу вищої освіти

докладніше
22 січня 2021, 12:17

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері захисту природних екосистем від пожеж

докладніше
22 січня 2021, 11:55

До Дня Соборності України парламентська бібліотека підготувала тематичну віртуальну книжкову виставку «День Соборності і свободи України»

докладніше
22 січня 2021, 11:16

Депутатська група Верховної Ради з міжпарламентських зв’язків з Грецькою Республікою визначила пріоритети роботи на 2021 рік

докладніше
22 січня 2021, 10:41

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано ряд законів про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік»

докладніше
22 січня 2021, 10:33

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо тимчасового спрощення митного оформлення транспортних засобів, ввезених на митну територію України

докладніше
22 січня 2021, 10:25

Дмитро Разумков: Як і 102 роки тому, сьогодні ми повинні знаходити спільне - те, що об'єднує українців

докладніше
22 січня 2021, 09:43

Огляд головних тем «Голосу України» від 22 січня

докладніше
22 січня 2021, 07:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова із Днем Соборності України

докладніше
21 січня 2021, 17:55

Про прийом заяв на участь у Конференції для обрання члена Наглядової ради НСТУ

докладніше
21 січня 2021, 17:04

Голова Верховної Ради щодо пожежі у м. Харків: Причини трагедії мають бути встановлені, винуватці - повинні понести покарання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Огляд газети «Голос України»

05 серпня 2020, 09:49

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 серпня

Сьогодні у «Голосі України»:

У НКВС розстрільні плани перевиконували з власної ініціативи

Руслан Стефанчук: На референдум треба виносити питання, які об'єднують націю

Попри погодні катаклізми лани радують намолотами

Маємо переглянути пенсійну модель і ввести накопичувальну систему

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова: "Немає дітей - немає держави"

 

У НКВС розстрільні плани перевиконували з власної ініціативи

На виконання постанови ЦК ВКП(б) від 2 липня 1937 року П51/94 "Про антирадянські елементи", відредагованої особисто Сталіним, 5 серпня цього ж року був виданий наказ НКВС No 00447. З цього дня розпочалася наймасовіша "чистка" суспільства від "куркулів", "шпигунів", "диверсантів", "контрреволюціонерів-шкідників", "агентів фашизму", "церковників", "буржуазних націоналістів" - елементів, які, на думку ідеологів терору, не годилися для будівництва комунізму. Такими елементами режим визнав щонайперше освічених та активних людей, українську інтелігенцію, яка, за визначенням Сталіна, "не заслуговувала довіри". Репресії охопили всі регіони та всі верстви населення - від вищої партійної верхівки до хлібороба з одним конем. (читайте у «Голосі України» на 1, 10 стор. >>> article/334154).

Руслан Стефанчук: На референдум треба виносити питання, які об'єднують націю

На всеукраїнський референдум необхідно виносити питання, які об'єднують громадян, а не призводять до розбіжностей у суспільстві. Таку думку висловив Перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук в інтерв'ю одному з мас-медіа. Найбільш правильним і яскравим для політика був референдум 1 грудня 1991-го про незалежність України. "Це хрестоматійний приклад, як референдум може об'єднувати людей і націю", - зазначив він. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/334159).

Попри погодні катаклізми лани радують намолотами

В Україні наближаються до завершення жнива ранніх зернових та зернобобових. Пшеницю вже обмолочено на 4,8 млн га (72% площ). Вал оцінюється у 18,3 млн тонн. Тобто середня врожайність 38,1 ц/га - лише на два центнери, незважаючи на всі погодні катаклізми, поступається минулорічній. Ячмінь здебільшого виявився досить витривалим і до посухи, і до затяжних дощів - з 1,9 млн га (з 82% посівів) намолочено 6,9 млн тонн, урожайність 36,3 ц/га. Хоча торік на цей час було 33,3 ц/га. (читайте у «Голосі України» на 1 стор. >>> article/334146).

Маємо переглянути пенсійну модель і ввести накопичувальну систему

Про підсумки роботи за рік та напрями діяльності у 2020-2021 роках під час прес-конференції в "Укрінформі" розповіла голова Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова.

Серед головних напрямів діяльності комітету, який вона очолює, Г.Третьякова назвала: проблеми зайнятості та Трудовий кодекс, пенсійне забезпечення, формування прожиткового мінімуму, реформа соціального страхування, чесну компенсацію за шкоду життю та здоров'ю, неоподаткування мінімального доходу домогосподарств та питання ВПО, захисників-добровольців АТО/ООС. За кожним із напрямів стоїть низка законопроектів. Деякі з них уже ухвалено, або готуються до розгляду. Є й такі, що повернуті до комітету на доопрацювання. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/334161).

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова: "Немає дітей - немає держави"

Напередодні Всесвітнього тижня грудного вигодовування секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини і Центр соціального лідерства провели круглий стіл "Підтримка грудного вигодовування - в основі національної політики, дружньої до сім'ї".

Захід відбувся за участі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової, народних депутатів України, представників центральних органів виконавчої влади, міжнародних правових організацій та інститутів громадського суспільства. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/334180).

 

Повний випуск «Голосу України» від 05.08.2020 на сайті http://www.golos.com.ua