Новини

22 жовтня 2021, 17:35

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного на ній об'єкта нерухомості

докладніше
22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:30

Комітет з прав людини рекомендує прийняти законопроект про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні у другому читанні та в цілому у запропонованій Комітетом редакції (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:14

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл щодо шляхів реалізації вимог Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Огляд газети «Голос України»

30 жовтня 2019, 09:38

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 30 жовтня

Сьогодні у «Голосі України»:

Наш обов'язок - обстояти права добровольців

Розкрити інвестиційний потенціал

Оголошено про початок розведення сил поблизу Золотого

Інституту лобізму бути

Народний депутат Роман ІВАНІСОВ: "Епоха "відкатів" - позаду"

 

Наш обов'язок - обстояти права добровольців

Верховна Рада розглянула за скороченою процедурою два альтернативні законопроекти - про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання статусу та соціальних гарантій окремим особам із числа учасників антитерористичної операції (NoNo 2045 і 2045-1). На схвалення такого закону воїни-добровольці, які з 2014 року брали участь у захисті держави на сході України, очікують уже понад п'ять років. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/323375)

Розкрити інвестиційний потенціал

У Маріуполі розпочався Міжнародний інвестиційний форум "RE: THINK. Invest in Ukraine", в якому взяли участь Президент України Володимир Зеленський, Прем'єр-міністр Олексій Гончарук, керівники міністерств і відомств, представники бізнесових кіл.

Форум став першою спільною ініціативою Президента, Прем'єр-міністра та уряду України для об'єднання зусиль щодо розкриття інвестиційного потенціалу країни. (читайте у «Голосі України» на 1, 3 стор. >>> article/323377)

Оголошено про початок розведення сил поблизу Золотого

Тристоронню контактну групу щодо врегулювання ситуації на Донбасі, яка розпочала роботу в Мінську, поінформували про початок розведення сил і засобів у Золотому Луганської області.

Про це повідомила на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці прес-секретар Леоніда Кучми Дарка Оліфер. "Сторони почали розведення сил та засобів на ділянці в районі населеного пункту Золоте. На підтвердження цього з обох боків було запущено сигнальні ракети", - написала вона. (читайте у «Голосі України» на 1, 12 стор. >>> article/323341)

Інституту лобізму бути

Людей, які займаються захистом і просуванням певних інтересів у парламенті на Заході зазвичай називають фахівцями з лобіювання. Лобіювання з метою впливу на політичні рішення широко поширене у світових парламентах і розглядається як частина демократичного процесу і важливе джерело інформації для законодавців.

Вітчизняні законотворці також вирішили, що прийшов час перетворити лобізм на справжній інститут, чітко прописавши всі критерії та вимоги до всіх гравців у відповідному законодавстві. Цьому питанню був присвячений круглий стіл: "Інституціалізація лобіювання в Україні", який організували Комітет Верховної ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування спільно з Комітетом Верховної Ради з питань правової політики. Загалом ця ідея не нова, починаючи з 1999 року до парламенту було внесено п'ять законопроектів, проте досі не було політичної волі для їх ухвалення. Нині вона є. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/323379)

Народний депутат Роман ІВАНІСОВ: "Епоха "відкатів" - позаду"

Взнаки дається членство народного обранця в антикорупційному комітеті: кожна зустріч із представниками органів місцевого самоврядування та влади районів закінчувалася потужною настановою про неприпустимість корупційної складової під час використання коштів бюджетів.

"Забудьте про сумнівних посередників, додаткові договори та "відкати". Ця епоха - позаду. Кожен тендер повинен бути прозорим, компанія-підрядник має бути перевірена на спроможність виконати роботи. Особисто контролюватиму, наскільки чесно і в якому обсязі використовуються бюджетні кошти. Усі до копійки вони мають вкладатися в розвиток громад, а не осідати в кишенях недобросовісних чиновників", - наголошував Роман Іванісов. (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/323338)

 

Повний випуск «Голосу України» від 30.10.2019 на сайті http://www.golos.com.ua