Новини

22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше
21 жовтня 2021, 16:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС"

докладніше
21 жовтня 2021, 16:20

Прийнято за основу проект Закону "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку"

докладніше
21 жовтня 2021, 16:03

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про альтернативні види палива" щодо розвитку виробництва біометану"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Огляд газети «Голос України»

25 жовтня 2019, 09:35

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 25 жовтня

Сьогодні у «Голосі України»:

Якою буде наша пенсійна система

Рада Європи і ПАРЄ мають повернутися до власних цінностей

Говорили про обмін досвідом у проведенні функціонального аудиту апарату Верховної Ради

Про актуальні проблеми жителів Луганщини дізналися з перших уст

Формулу визволення від агресора готуватимуть парламентарії

Держбюджет-2020 базуватиметься на консервативному сценарії розвитку економіки

 

Якою буде наша пенсійна система

Якою має бути майбутня пенсійна система в Україні, обговорювали учасники тристоронньої зустрічі, яку провели Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, Міністерство соціальної політики та Міжнародна організація праці.

Як зауважила голова Комітету з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова, пенсія - це завжди макроекономічне питання. Адже макроекономіка - це чотири великі операції: виробництво, перерозподіл, обмін (торгівля) і споживання. "Коли ми кажемо про пенсію, то йдеться про половину функцій макроекономіки - перерозподіл і споживання. В Україні сьогодні надзвичайно низький коефіцієнт заміщення (співвідношення сплачених пенсій (ідеться лише про трудові виплати) і фонду заробітної плати). Ми забезпечуємо пенсіонерів удвічі менше, ніж того вимагає Конвенція Міжнародної організації праці, де передбачено, що мінімальне пенсійне забезпечення має становити 40 відсотків від зарплати", - зауважила Г. Третьякова, додавши, що мінімальна трудова пенсія нині прив'язана до прожиткового мінімуму, який є заниженим відносно реального прожиткового мінімуму щонайменше вдвічі. (читайте у «Голосі України» на 1, 3 стор. >>> article/323201)

Рада Європи і ПАРЄ мають повернутися до власних цінностей

Українська парламентська делегація на чолі з Головою Верховної Ради України Дмитром Разумковим розпочала свою роботу у Страсбурзі в рамках Європейської конференції глав парламентів країн-членів Ради Європи.

"Це традиційний європейський саміт лідерів парламентів країн-членів Ради Європи, країн-партнерів, країн-спостерігачів і сусідніх країн, а також голів інших міжнародних асамблей", - зазначила заступниця Голови Верховної Ради Олена Кондратюк. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/323205)

Говорили про обмін досвідом у проведенні функціонального аудиту апарату Верховної Ради

Керівник апарату Верховної Ради України В'ячеслав Штучний узяв участь у зустрічі генеральних секретарів парламентів країн Східного партнерства в Страсбурзі. Однією з головних тем для обговорення під час заходу стало впровадження мережі генеральних секретарів країн Східного партнерства з метою підвищення потенціалу персоналу парламентів. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/323206)

Про актуальні проблеми жителів Луганщини дізналися з перших уст

Комітет Верховної Ради з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та АР Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин продовжує свою роботу в Луганській області. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/323208)

Формулу визволення від агресора готуватимуть парламентарії

Минулого тижня народні депутати створили Тимчасову спеціальну комісію Верховної Ради з питань формування і реалізації державної політики щодо відновлення територіальної цілісності та забезпечення суверенітету України. Ініціативу фракції політичної партії "Голос" стосовно створення ТСК (голова Сергій Рахманін) підтримали "Слуга народу", "Європейська солідарність" та "Батьківщина". (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/323207)

Держбюджет-2020 базуватиметься на консервативному сценарії розвитку економіки

Кабінет Міністрів затвердив представлений Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства оновлений макропрогноз на 2020-2022 роки.

"Цей документ містить цифри, з яких ми будемо виходити, готуючи до другого читання проект держбюджету на наступний рік", - повідомив під час брифінгу Прем'єр-міністр Олексій Гончарук, зауваживши, що Мінекономрозвитку запропонувало два сценарії, за якими може розвиватися економіка. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/323202)

 

Повний випуск «Голосу України» від 25.10.2019 на сайті http://www.golos.com.ua