Новини

11 листопада 2019, 20:40

Члени фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» провели особистий прийом громадян

докладніше
11 листопада 2019, 16:40

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти за основу зміни до Кодексу України з процедур банкрутства та Прикінцевих та Перехідних положень даного законопроекту

докладніше
11 листопада 2019, 14:14

«В Україні існує дуже тонка межа між захистом права громадян на інформацію та наступом на свободу слова», - Олена Кондратюк

докладніше
11 листопада 2019, 13:10

Руслан Стефанчук: Ближчим часом до сесійної зали буде внесено 7-8 законопроектів, що стосуються народовладдя

докладніше
11 листопада 2019, 12:56

У четвер Верховна Рада може розглянути проект Держбюджету-2020, – Дмитро Разумков

докладніше
11 листопада 2019, 12:33

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) (відео)

докладніше
11 листопада 2019, 12:16

Держава має виробити ефективні механізми захисту наших громадян від провокацій РФ при виїзді за кордон, - Олена Кондратюк

докладніше
11 листопада 2019, 10:13

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Постанову «Про утворення ТСК Верховної Ради з питань формування і реалізації державної політики щодо відновлення територіальної цілісності та забезпечення суверенітету України»

докладніше
08 листопада 2019, 18:08

Комітет з питань освіти, науки та інновацій провів засідання круглого столу на тему: «Щодо застосування критеріїв оцінки науково-педагогічної або наукової діяльності здобувачів вчених звань»

докладніше
08 листопада 2019, 17:46

Олена Кондратюк: «Ми високо цінуємо підтримку Словенії у боротьбі за відновлення територіальної цілісності та суверенітету України»

докладніше
08 листопада 2019, 16:13

Комітет з питань правоохоронної діяльності провів Комітетські слухання на тему: "Готовність до впровадження інституту кримінальних проступків в практичну діяльність органів досудового розслідування з 1 січня 2020 року"

докладніше
08 листопада 2019, 15:35

Делегація Верховної Ради України бере участь у роботі сесії Парламентської Асамблеї Парламентського виміру Центральноєвропейської ініціативи в м. Рим (Італійська Республіка )

докладніше
08 листопада 2019, 15:00

Україна та Італія зацікавлені у поглибленні співпраці на рівні парламентів: відбулася зустріч представників депутатських груп з міжпарламентських зв’язків Верховної Ради та італійського парламенту

докладніше
08 листопада 2019, 14:26

Голова Верховної Ради України провів телефонну розмову з Президентом Бундестагу Німеччини

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Огляд газети «Голос України»

23 жовтня 2019, 09:41

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 23 жовтня

Сьогодні у «Голосі України»:

Дізнатися про проблеми людей із перших вуст

Ми боремося за територіальну цілісність, і лише з підтримкою зможемо пройти цей шлях

Економічні питання стали ключовими

На переговори з Путіним йти, тільки маючи сильну позицію

Роботу Інституту кібернетики висунуто на здобуття державної премії

Опубліковано Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності»

 

Дізнатися про проблеми людей із перших вуст

Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин вперше проводить виїзне засідання в Луганській та Донецькій областях, яке триватиме п'ять днів.

На КПВВ "Новотроїцьке" народні депутати ознайомилися з процедурою перетину лінії розмежування. Прикордонники розповіли про проблеми, які виникають у цьому процесі. Члени комітету наголосили на необхідності дотримання прав і свобод громадян України. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/323074)

Ми боремося за територіальну цілісність, і лише з підтримкою зможемо пройти цей шлях

Зустріч Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з главами дипломатичних місій іноземних держав, акредитованих в Україні.

Під час зустрічі Голова парламенту звернув увагу на необхідні кроки з боку міжнародної спільноти, що сприятимуть врегулюванню збройного конфлікту та деокупації сходу України та Криму. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/323080)

Економічні питання стали ключовими

"Для мене велика честь взяти участь в інтронізації Імператора Нарухіто. Проведення стародавнього обряду в сучасній Японії є прикладом того, як в одній державі можуть співіснувати і глибока повага до традицій, і впровадження новітніх високих технологій для поліпшення життя кожної людини". На цьому вчора в рамках візиту до Японії наголосив Президент України Володимир Зеленський після закінчення інтронізації Імператора Нарухіто, у якій він брав участь разом із першою леді. Україна є однією з майже 200 країн, представники яких прибули в Токіо з нагоди церемонії. Володимир Зеленський став першим українським Президентом, запрошеним на інтронізацію. (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/323066)

На переговори з Путіним йти, тільки маючи сильну позицію

Які ризики закладені у "формулі Штайнмаєра" та Мінському протоколі, якими є перспективи врегулювання конфлікту на Донбасі, що для цього потрібно та чого не можна робити Україні? Про це йшлося під час круглого столу в Українському кризовому медіа-центрі, у якому взяли участь народні депутати та представники громадянського суспільства. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/323075)

Роботу Інституту кібернетики висунуто на здобуття державної премії

Розробками Інституту кібернетики імені В. Глушкова НАНУ користуються у різних галузях - від виробництва озброєнь до виробництва мультфільмів. Науковці допомагають розв'язувати прикладні й фундаментальні проблеми інформатизації суспільства. Про те, над чим працює дослідницька установа сьогодні, в інтерв'ю "Голосу України" розповів її директор, академік НАН України, професор Іван Сергієнко. (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/323083)

Опубліковано Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності» (читайте у «Голосі України» на 8-9 стор. >>> article/323085)

 

Повний випуск «Голосу України» від 23.10.2019 на сайті http://www.golos.com.ua