Новини

22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:14

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл щодо шляхів реалізації вимог Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше
21 жовтня 2021, 16:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС"

докладніше
21 жовтня 2021, 16:20

Прийнято за основу проект Закону "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Огляд газети «Голос України»

18 жовтня 2019, 09:45

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 жовтня

Сьогодні у «Голосі України»:

То мерзнемо, то мліємо, або Чиновницька недолугість

Викривачам корупції - юридичний захист і гарантії

Латвія підтримує нашу країну в питанні "Північного потоку-2"

Перші 50 днів нової Верховної Ради: ухвалено чимало рішень, але попереду ще більше роботи

 

То мерзнемо, то мліємо, або Чиновницька недолугість

У Сумах 15 жовтня взялися вмикати опалення у житлових багатоповерхівках - при 20 градусах тепла на вулиці.

Опалювальний сезон, як правило, розпочинається повідомленнями про холодні дитсадки, лікарні та пологові будинки. Цього ж року погода подарувала тепле бабине літо наприкінці жовтня, утім, це не завадило комунальникам потрапити на перші шпальти (хіба можна зривати графік!).

Щойно ми повідомили про загрозу замороження Нового Роздолу і Новояворівська на Львівщині, як отримали кардинально іншу інформацію. (читайте у «Голосі України» на 1, 4 стор. >>> article/322887)

Викривачам корупції - юридичний захист і гарантії

Ранкове засідання Верховної Ради України 17 жовтня 2019 року.

Відкриваючи ранкове пленарне засідання, Голова Верховної Ради Дмитро Разумков наголосив, що нині 50-й день роботи нового парламенту, тож вже можна підбити перші підсумки. "Ми з вами досить плідно працюємо і живемо дійсно в турборежимі, за що я всім вдячний. Ми за цей проміжок часу розглянули 209 законопроектів. Прийняли в цілому 56 законів. Думаю, з такою швидкістю навряд чи може сперечатися будь-яка з Верховних Рад, які були раніше. Тому сподіваюся, що і в подальшому ми працюватимемо так само швидко та якісно", - сказав голова парламенту. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/322914)

Латвія підтримує нашу країну в питанні "Північного потоку-2"

Необхідність розвитку міжпарламентської співпраці, координація дій у рамках "Східного партнерства", важливість ініціативи щодо створення в ПАРЄ постійної групи "Балтік плюс" - ключові теми зустрічі Президента України Володимира Зеленського із Спікером Сейму (парламенту) Латвійської Республіки Інарою Мурнієце. Перемовини відбулися у рамках офіційного візиту глави нашої країни до Риги в понеділок. Також латвійські парламентарії були задоволені тим, що понад 60% українців хочуть бути у Євросоюзі, й обіцяли підтримувати Україну на цьому шляху, інформує прес-служба українського лідера. (читайте у «Голосі України» на 1-24 стор. >>> article/322917)

Перші 50 днів нової Верховної Ради: ухвалено чимало рішень, але попереду ще більше роботи

Протягом перших п’ятдесяти днів роботи нова Верховна Рада зробила набагато більше, ніж деякі попередні скликання упродовж всієї своєї каденції. Таке переконання вчора під час брифінгу висловив глава парламенту Дмитро Разумков.

Спілкуючись із журналістами, він наголосив: підсумками перші результати назвати важко, адже все тільки починається. «Ми непогано працюємо — вся зала Верховної Ради, — зауважив її очільник. — Багато законопроектів приймається щодня. Сподіваюся, надалі ситуація не зміниться, а якщо й стануться зміни, то тільки в кращий бік». (читайте у «Голосі України» >>> article/322921)

 

Повний випуск «Голосу України» від 18.10.2019 на сайті http://www.golos.com.ua