Новини

22 жовтня 2021, 17:35

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного на ній об'єкта нерухомості

докладніше
22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:30

Комітет з прав людини рекомендує прийняти законопроект про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні у другому читанні та в цілому у запропонованій Комітетом редакції (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:14

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл щодо шляхів реалізації вимог Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Огляд газети «Голос України»

17 жовтня 2019, 09:29

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 17 жовтня

Сьогодні у «Голосі України»:

Лицарі та вчителі захищають нас

Ухвалено президентський законопроект про судову реформу

У пошуках позицій, які об’єднають країну в територіальному та громадському вимірах

Державне бюро розслідувань діятиме ефективніше

Якщо не подбаємо про молодь зараз, у 2030 році не буде кому працювати

 

Лицарі та вчителі захищають нас

В авдіївській промзоні все без змін уже кілька років. "Людське життя тут нічого не варте, і людські закони тут не працюють. Це - війна", - так сказав один шкільний учитель, а тимчасово - офіцер. "Я був класним керівником, і мені дуже шкода цих дітей, що нині тут воюють. Є такі, що їм 19-20 років, але вони все одно діти. І все їхнє подальше життя мине під знаком цієї війни. Україна ніколи в історії не була загарбником, і не ми почали цю війну. Я навіть як вчитель можу сказати, що це дивно звучить - українці воюють. Ми не хочемо відходити з цих позицій, тут усе залито нашою кров'ю. Розмови тут між бійцями тільки про одне - про війну. Але армія поза політикою, і, можливо, нам доведеться виконати політичні домовленості". (читайте у «Голосі України» на 1, 4 стор. >>> article/322814)

Ухвалено президентський законопроект про судову реформу

Верховна Рада завершила розгляд поправок та 236 голосами ухвалила в цілому законопроект "Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування" (No 1008). Цим документом вносяться зміни до законів "Про судоустрій і статус суддів", "Про очищення влади" та "Про Вищу раду правосуддя". Зокрема, передбачається скорочення складу Верховного Суду з 200 до 100 суддів, запроваджується новий порядок формування Вищої кваліфікаційної комісії суддів, створюється при Вищій раді правосуддя Комісія доброчесності та етики, розширюється список посад, на які поширюється люстрація. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/322843)

У пошуках позицій, які об’єднають країну в територіальному та громадському вимірах

«Дискусія, яка відбуватиметься на цьому майданчику, допоможе вирішити багато питань, які постають перед Верховною Радою, Кабінетом Міністрів, Президентом, нашими закордонними партнерами та громадськістю. — наголосив він. — Нині багато речей використовують для поділу, а треба шукати позиції, які об’єднуватимуть Україну — і територіально, і в людському та громадському вимірах». Д. Разумков зауважив, що необхідно ставити питання про повернення людей, які постраждали внаслідок конфлікту, передусім на ментальному рівні. Адже часто вони є заручниками ситуації, яка склалася. Для досягнення цієї мети, на думку глави парламенту, необхідно створити певні умови. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/322861)

Державне бюро розслідувань діятиме ефективніше

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендував парламенту підтримати президентський законопроект про внесення змін до Закону "Про Державне бюро розслідувань" (щодо вдосконалення діяльності Державного бюро розслідувань, No 2116).

Згідно з цими змінами голова ДБР може отримати більше повноважень, зокрема звільняти без погодження своїх заступників. Представник Президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук, який представляв цей законопроект, наголосив, що пропоновані зміни дадуть ДБР змогу працювати ефективніше (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/322857)

Якщо не подбаємо про молодь зараз, у 2030 році не буде кому працювати

Наприкінці серпня цього року до Верховної Ради було внесено проект закону про молодь (реєстр. No 2076), який викликав обурення в багатьох громадських організаціях, насамперед дитячих. 2 жовтня цей законопроект був відкликаний на доопрацювання. Саме з метою широкого обговорення та аналізу сучасного стану молодіжної політики днями в Комітеті у справах молоді та спорту відбувся круглий стіл "Шляхи вдосконалення державної молодіжної політики". Щоб не лише в столиці (читайте у «Голосі України» на 8-9 стор. >>> article/322822)

 

Повний випуск «Голосу України» від 17.10.2019 на сайті http://www.golos.com.ua