Новини

06 червня 2020, 08:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем журналіста

докладніше
05 червня 2020, 19:10

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав законопроект щодо імплементації норм міжнародного кримінального та гуманітарного права

докладніше
05 червня 2020, 16:30

Підсумки роботи Верховної Ради України за тиждень 1 - 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 15:16

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту

докладніше
05 червня 2020, 13:57

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
05 червня 2020, 12:35

Прийнято Закон «Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства»

докладніше
05 червня 2020, 12:25

Прийнято Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за невиконання законних вимог та перешкоджання діяльності народного депутата України, Рахункової палати, члена Рахункової палати, депутата місцевої ради"

докладніше
05 червня 2020, 12:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
05 червня 2020, 10:04

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:40

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:34

На засіданні ТСК народні депутати заслухали питання про втрати державного бюджету України через «схеми» формування податкового кредиту на відшкодування ПДВ

докладніше
05 червня 2020, 09:00

Комітет з питань бюджету рекомендує взяти до відома звіт Кабінету Міністрів про виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»

докладніше
05 червня 2020, 08:30

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про додаткові гарантії прав медичних та інших працівників, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб

докладніше
04 червня 2020, 18:05

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг визначився із кандидатами до складу Конкурсної комісії НКРЕКП

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Огляд газети «Голос України»

17 вересня 2019, 09:31

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 17 вересня

Сьогодні у «Голосі України»:

Рівень довіри до парламенту стрімко зростає

Головне завдання - зробити Україну щасливою

Словаччина підтримує продовження санкцій проти РФ

Уряд подав проект Держбюджету-2020

Конструктивні відносини з США зберігатимуться і надалі

Швидкість не впливатиме на якість

 

Рівень довіри до парламенту стрімко зростає

20 вересня, у п'ятницю, у Верховній Раді відбудеться представлення проекту закону про Державний бюджет України на 2020 рік. Проект державного кошторису на наступний рік надійшов до парламенту вчасно, у визначені Конституцією терміни: у неділю, 15 вересня. А упродовж пленарного тижня, як ішлося на засіданні Погоджувальної ради голів парламентських комітетів та лідерів депутатських фракцій і груп, Верховна Рада зосередить увагу на розгляді законопроектів, що підготовлені до другого читання.

До розгляду парламентом нинішнього пленарного тижня запропоновано 39 питань, із них 27 - законопроекти у другому читанні, 2 питання ратифікації міжнародних договорів, ще 24 законопроекти передбачається додатково включити до порядку денного. Загалом 444 законодавчі ініціативи очікують на розгляд у парламентських комітетах. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/321689)

Головне завдання - зробити Україну щасливою

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков узяв участь у 16-й щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES). Цьогоріч Ялтинська Європейська Стратегія мала тему "Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризу".

Виступаючи на панелі "Нове політичне обличчя України", Дмитро Разумков наголосив, що новообраний парламент прийшов до влади не заради власної користі чи збагачення: дорогу новим обличчям дав запит з боку суспільства. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/321692)

Словаччина підтримує продовження санкцій проти РФ

Президент Словаччини Зузана Чапутова вчора на спільній прес-конференції з Президентом Володимиром Зеленським у рамках офіційного візиту до Києва заявила, що Словаччина підтримує продовження санкцій проти Росії.

"Словаччина відповідно до позиції Європейського Союзу продовжує підтримувати санкції проти Росії, поки не буде виконано Мінських угод й Україна не відновить контроль над своєю територією", - зауважила словацький лідер. Вона також запевнила наших громадян, що її країна й надалі підтримуватиме Україну на шляху реформ і на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції. (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/321676)

Уряд подав проект Держбюджету-2020

У неділю уряд затвердив та передав на розгляд парламенту проект Державного бюджету на 2020 рік. "Сьогодні останній день, коли уряд відповідно до законодавства мав затвердити та передати до Верховної Ради проект закону про Держбюджет на наступний рік, і ми це зробили", - повідомив під час брифінгу Прем'єр-міністр Олексій Гончарук, зауваживши, що традиційно розроблення документа триває понад півроку, тоді як у нинішнього уряду на це було тільки два тижні. "Звичайно, робота не розпочиналася з нуля, але це означає, що, прогнозуючи наступний рік, ми базувалися на затверджених ще навесні цифрах. Проте ми очікуємо, що в жовтні, між першим і другим читанням, Міністерство розвитку економіки спрогнозує ситуацію на наступний рік і ми внесемо певні корективи до проекту бюджету", - сказав він та додав, що деякі зміни також буде внесено після того, як, ознайомившись із документом, свої пропозиції подадуть парламентські комітети та народні депутати. (читайте у «Голосі України» на 1, 4 стор. >>> article/321696)

Конструктивні відносини з США зберігатимуться і надалі

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зустрівся з заступником помічника Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Джорджем Кентом.

На початку зустрічі голова парламенту подякував Сполученим Штатам Америки за те, що вони завжди були і залишаються сталим другом України. Він також висловив вдячність за підтримку України у захисті територіальної цілісності, боротьбі за незалежність, за багаторічну стратегічну співпрацю, за допомогу у реформуванні багатьох сфер, починаючи з боротьби з корупцією. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/321691)

Швидкість не впливатиме на якість

Ефективність роботи Верховної Ради достатньо висока, і надихає те, що це відчувають люди. У багатьох питаннях - це саме ті очікування, які сьогодні є в суспільстві. Дивлячись на соціологічні дослідження, фактично у десять раз зросла довіра до Верховної Ради - на цьому наголосив Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков на брифінгу після Погоджувальної ради.

"Сподіваюсь, що ми зможемо виправдати всі очікування, які є, і протягом багатьох місяців зможемо зберігати той непоганий показник, який є сьогодні", - сказав він. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/321698)

 

Повний випуск «Голосу України» від 17.09.2019 на сайті http://www.golos.com.ua