Порядок денний пленарного засідання

28 жовтня 2008

З А С І Д А Н Н Я

Верховної Ради України

(третя сесія шостого скликання)

28 жовтня 2008 року

 

10.00-10.30

30хв.

Реєстрація народних депутатів України.

Оголошення, заяви, повідомлення, пропозиції від депутатських фракцій.

 

 

 

 

черговість розгляду питань визначається

Погоджувальною радою

 

3309-4

3309

3309-1

3309-2

П·

У

Д

Д

Проект Закону про мінімізацію впливу світової фінансової кризи на економіку України (від 22.10.2008 № 14338/0/2-08 вручено 23.10.2008, проект н.д. В.Януковича - 24.10.2008, проект н.д. С.Аржевітіна - 24.10.2008)

 

 

 

Доповідають:

Перший заступник Глави Секретаріату Президента України ШЛАПАК Олександр Віталійович

Міністр фінансів ПИНЗЕНИК Віктор Михайлович

Голова Комітету з питань фінансів і банківської діяльності АЗАРОВ Микола Янович

народний депутат України АРЖЕВІТІН Станіслав Михайлович

 

 

 

Відповідальний:

Голова Комітету з питань податкової та митної політики ТЕРЬОХІН Сергій Анатолійович

 

 

 

 

 

3318

Д

Проект Постанови про першочергові заходи щодо мінімізації впливу світової фінансової кризи на економіку України (проект н.д. П.Симоненка вручено 28.10.2008)

 

 

 

Доповідає:

народний депутат України СИМОНЕНКО Петро Миколайович

 

 

 

Відповідальний:

Голова Комітету з питань фінансів і банківської діяльності АЗАРОВ Микола Янович

 

 

 

 

 

3283

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо протидії фінансовій кризі та фінансування проведення позачергових виборів народних депутатів України) (проект н.д. К.Ляпіної вручено на заміну 21.10.2008)

 

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ЛЯПІНА Ксенія Михайлівна

 

 

 

Відповідальний:

Голова Комітету з питань бюджету ДЕРКАЧ Микола Іванович

 

 

 

 

 

3308

У

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України (від 22.10.2008 № 14337/0/2-08 вручено 23.10.2008)

 

 

 

Доповідає:

Міністр фінансів ПИНЗЕНИК Віктор Михайлович

 

 

 

Відповідальний:

Голова Комітету з питань бюджету ДЕРКАЧ Микола Іванович

 

 

 

 

 

3294

3294-1

Д

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення механізму позачергових виборів та організації діяльності Центральної виборчої комісії) (проект н.д. О.Лукаш вручено 21.10.2008, проект н.д. С.Саса - 28.10.2008)

 

 

 

Доповідають:

народний депутат України ЛУКАШ Олена Леонідівна

народний депутат України САС Сергій Володимирович

 

 

 

Відповідальний:

Голова Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування ОМЕЛЬЧЕНКО Олександр Олександрович

 

 

 

 

 

 

 

друге читання

 

0916

0917

П

П

Проекти Законів про внесення змін до Закону України "Про судоустрій України" і про внесення змін до Закону України "Про статус суддів" (нова редакція) (друге читання) (вручено 08.07.2008)

 

 

 

Доповідає:

голова підкомітету Комітету з питань правосуддя НОВІКОВА Юлія Володимирівна

 

 

 

 

 

 

 

питання ратифікації

0092

П

Проект Закону про ратифікацію Кредитної угоди (Проект "Будівництво високовольтної повітряної лінії 750 кВ Рівненська АЕС- Київська") між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку (від 27.08.2008 № 1-1/1949 вручено 04.09.2008, подання Комітету – 03.10.2008)

 

 

Доповідає:

перший заступник Міністра палива та енергетики БУГАЙОВ Олег Анатолійович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету у закордонних справах БІЛОРУС Олег Григорович

 

 

 

 

0100

П

Проект Закону про ратифікацію Угоди про позику (Проект з передачі електроенергії) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку і Листа про внесення змін до фінансових умов Угоди про позику (Проект з передачі електроенергії) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (від 25.09.2008 № 1-1/2220 вручено 02.10.2008)

 

 

Доповідає:

перший заступник Міністра палива та енергетики БУГАЙОВ Олег Анатолійович

 

 

Відповідальний:

Голова Комітету у закордонних справах БІЛОРУС Олег Григорович

 

 

 

0068

У

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про фінансове співробітництво (асигнування 2005 року) (від 19.06.2008 № 7612/0/2-08 вручено 16.09.2008, подання Комітету - 10.10.2008)

 

 

Доповідає:

перший заступник Міністра економіки МАКСЮТА Анатолій Аркадійович

 

 

Співдоповідає:

перший заступник Голови Комітету з питань європейської інтеграції ВЕЧЕРКО Володимир Миколайович

 

 

 

0090

У

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про фінансове співробітництво (асигнування 2006 року) (подання Комітету - 10.10.2008)

 

 

Доповідає:

перший заступник Міністра економіки МАКСЮТА Анатолій Аркадійович

 

 

Співдоповідає:

перший заступник Голови Комітету з питань європейської інтеграції ВЕЧЕРКО Володимир Миколайович