Порядок денний пленарного засідання

19 вересня 2008

З А С І Д А Н Н Я

Верховної Ради України

(третя сесія шостого скликання)

19 вересня 2008 року

 

10.00-10.30

30хв.

Реєстрація народних депутатів України.

Оголошення депутатських запитів.

 

3168

Д

Проект Постанови про внесення змін до календарного плану проведення третьої сесії Верховної Ради України шостого скликання (проект н.д. О.Єфремова вручено 17.09.2008, з подання Комітету - 18.09.2008)

 

 

Доповідає:

перший заступник Голови Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України САС Сергій Володимирович

 

 

 

3184

Д

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України шостого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації (проект н.д. О.Єфремова з поданням Комітету вручено 18.09.2008)

 

 

Доповідає:

перший заступник Голови Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України САС Сергій Володимирович

 

 

 

3187

Д

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України шостого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації (проект н.д. О.Єфремова з поданням Комітету вручено 18.09.2008)

 

 

Доповідає:

перший заступник Голови Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України САС Сергій Володимирович

 

 

 

3194

Д

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної України України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної України України шостого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної України України з питань приватизації (проект н.д. О.Єфремова з поданням Комітету вручено 18.09.2008)

 

 

Доповідає:

перший заступник Голови Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної України України САС Сергій Володимирович

 

 

 

14.00

 

* * *

 

Д

Про Регламент Верховної Ради України

 

 

Доповідає:

перший заступник Голови Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України САС Сергій Володимирович

 

 

 

1400

Д

Проект Закону про державну службу (проект н.д. В.Януковича вручено 05.02.2008 , подання Комітету - 17.06.2008)

 

 

Доповідає:

народний депутат України ЯНУКОВИЧ Віктор Федорович

 

 

Співдоповідає:

перший заступник Голови Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування БОДНАР Ольга Борисівна

 

 

 

 

Д

Про призначення позачергових виборів окремих сільських, селищних та міських голів

 

 

Доповідає:

голова підкомітету Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування ПОДГОРНИЙ Сергій Петрович

 

 

 

3192

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України"

 

 

Доповідає:

народний депутат України ПЕКЛУШЕНКО Олександр Миколайович

 

 

Співдоповідає:

заступник голови Комітету з питань бюджету ЛЯШКО Олег Валерійович

 

 

 

 

 

 

для повернення до раніше не підтриманих питань

1374

1374-1

Д

Д

Проект Закону про всеукраїнський референдум (проект н.д. О.Лавриновича вручено 05.02.2008, подання Комітету - 19.03.2008)

 

 

Доповідають:

народний депутат України ЛАВРИНОВИЧ Олександр Володимирович

народний депутат України КЛЮЧКОВСЬКИЙ Юрій Богданович

 

 

Відповідальний:

Голова Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування ОМЕЛЬЧЕНКО Олександр Олександрович

 

 

 

 

 

питання ратифікації

0080

У

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Словацької Республіки про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом (від 10.07.2008 № 8657/0/2-08 вручено 16.09.2008, подання Комітету - 16.09.2008)

 

 

Доповідає:

заступник Голови Служби безпеки України ГЕРАСИМЕНКО Микола Михайлович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань європейської інтеграції ТАРАСЮК Борис Іванович

 

 

 

0062

У

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Екваторіальна Гвінея про торговельно-економічне співробітництво (від 06.06.2008 № 7039/0/2-08 вручено 08.07.2008, подання Комітету - 16.09.2008)

 

 

Доповідає:

перший заступник Міністра економіки МАКСЮТА Анатолій Аркадійович

 

 

Співдоповідає:

перший заступник Голови Комітету у закордонних справах ЧОРНОВІЛ Тарас Вячеславович

 

 

 

0063

У

Проект Закону про ратифікацію Торговельної угоди між Урядом України та Урядом Алжирської Народно-Демократичної Республіки (від 06.06.2008 № 7040/0/2-08 вручено 08.07.2008, подання Комітету - 16.09.2008)

 

 

Доповідає:

перший заступник Міністра економіки МАКСЮТА Анатолій Аркадійович

 

 

Співдоповідає:

перший заступник Голови Комітету у закордонних справах ЧОРНОВІЛ Тарас Вячеславович

 

 

 

 

0064

У

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Екваторіальна Гвінея про сприяння та взаємний захист інвестицій (від 05.06.2008 № 7075/0/2-08 вручено 08.07.2008, подання Комітету - 16.09.2008)

 

 

Доповідає:

перший заступник Міністра економіки МАКСЮТА Анатолій Аркадійович

 

 

Співдоповідає:

перший заступник Голови Комітету у закордонних справах ЧОРНОВІЛ Тарас Вячеславович

 

 

 

0065

У

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Сан-Марино про сприяння та взаємний захист інвестицій (від 05.06.2008 № 7094/0/2-08 вручено 08.07.2008, подання Комітету - 16.09.2008)

 

 

Доповідає:

перший заступник Міністра економіки МАКСЮТА Анатолій Аркадійович

 

 

Співдоповідає:

перший заступник Голови Комітету у закордонних справах ЧОРНОВІЛ Тарас Вячеславович