Порядок денний пленарного засідання

16 вересня 2008

З А С І Д А Н Н Я

Верховної Ради України

(третя сесія шостого скликання)

16 вересня 2008 року

 

10.00-10.30

30хв.

Реєстрація народних депутатів України.

Оголошення, заяви, повідомлення, пропозиції від депутатських фракцій.

 

2280

П·

Проект Закону про амністію (від 26.03.2008 № 1-1/643 вручено 01.04.2008, подання Комітету – 03.06.2008)

 

 

Доповідає:

Голова Державного департаменту з питань виконання покарань КОЩИНЕЦЬ Василь Васильович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності МОЙСИК Володимир Романович

 

 

 

1343

1343-1

Д

Д

Проект Закону про нормативно-правові акти (проект н.д. Р.Зварича вручено 05.02.2008, проект н.д. О.Лавриновича - 05.02.2008, подання Комітету – 05.09.2008)

 

 

Доповідають:

народний депутат України ЗВАРИЧ Роман Михайлович

Перший заступник Голови Верховної Ради України – народний депутат України ЛАВРИНОВИЧ Олександр Володимирович

 

 

 

1177

1425

1425-1

2195

2374

Д

У·

Д

Д

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про нотаріат" (проект н.д. Ю.Мірошниченка вручено 18.01.2008, вiд 23.01.2008 № 548/0/2-08 вручено 21.03.2008, проект н.д. С.Міщенка вручено 10.04.2008, проект н.д. І.Бережної вручено 18.03.2008, проект н.д. О.Фельдмана вручено 18.04.2008, подання Комітету - 08.07.2008)

 

 

Доповідають:

голова підкомітету Комітету з питань правової політики МІРОШНИЧЕНКО Юрій Романович

Міністр юстиції ОНІЩУК Микола Васильович

народний депутат України МІЩЕНКО Сергій Григорович

народний депутат України БЕРЕЖНА Ірина Григоріївна

народний депутат України ФЕЛЬДМАН Олександр Борисович

 

 

 

1399

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання рішень третейських судів) (проект н.д. О.Лавриновича - 05.02.2008, подання Комітету – 19.06.2008)

 

 

Доповідає:

народний депутат України ЛАВРИНОВИЧ Олександр Володимирович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань правосуддя ШПЕНОВ Дмитро Юрійович

 

 

 

 

 

друге читання

0883

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння будівництву (друге читання) (вручено 10.07.2008)

 

 

Доповідає:

заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики СЕРБІН Юрій Сергійович

 

 

 

 

 

питання ратифікації

0043

У

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Федеральною Радою Швейцарської Конфедерації про обмін стажистами (від 10.04.2008 № 4416/0/2-08 вручено 03.06.2008, подання Комітету - 02.09.2009)

 

 

Доповідає:

 

Міністр праці та соціальної політики ДЕНІСОВА Людмила Леонтіївна

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету у закордонних справах БІЛОРУС Олег Григорович

 

 

 

0044

У

Проект Закону про ратифікацію Меморандуму про взаєморозуміння стосовно скоординованого розвитку Чорноморської окружної автомагістралі (від 10.04.2008 № 4446/0/2-08 вручено 03.06.2008, подання Комітету - 02.09.2009)

 

 

Доповідає:

 

Міністр транспорту та зв'язку ВІНСЬКИЙ Йосип Вікентійович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету у закордонних справах БІЛОРУС Олег Григорович