Порядок денний пленарного засідання

05 вересня 2008

З А С І Д А Н Н Я

Верховної Ради України

(третя сесія шостого скликання)

5 вересня 2008 року

 

10.00-10.30

30хв.

Реєстрація народних депутатів України.

Складення присяги народним депутатом України

Оголошення депутатських запитів.

 

 

ДУ

Інформація Міністра оборони України Ю.Єханурова та Міністра закордонних справ України В.Огризка щодо питання тимчасового перебування іноземних кораблів на території України

 

 

Доповідають:

Міністр оборони ЄХАНУРОВ Юрій Іванович

Міністр закордонних справ ОГРИЗКО Володимир Станіславович

 

 

 

 

У

Година запитань до Уряду

 

 

 

3087

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо збільшення фінансування видатків аграрної галузі економіки)

 

 

Доповідає:

народний депутат України ВАЩУК Катерина Тимофіївна

 

 

Відповідальний:

Голова Комітету з питань бюджету ДЕРКАЧ Микола Іванович

 

 

 

 

Д

Про уточнення деяких положень Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці"

 

 

 

1318

П·

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" (щодо призначення і вступу на посаду суддів) (від 10.01.2008 №1-1/25 вручено 15.01.2008, подання Комітету – 17.06.2008)

 

 

Доповідає:

заступник Глави Секретаріату Президента України СТАВНІЙЧУК Марина Іванівна

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань правової політики МІЩЕНКО Сергій Григорович

 

 

 

2380

П·

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо оскарження постанов про порушення кримінальних справ) (від 16.04.2008 №1-1/829 вручено 17.04.2008, подання Комітету 02.09.2008)

 

 

Доповідає:

 

заступник Міністра юстиції ЄМЕЛЬЯНОВА Інна Іванівна

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань правосуддя ОЛІЙНИК Святослав Васильович

 

 

 

1343

1343-1

Д

Д

Проект Закону про нормативно-правові акти (проект н.д. Р.Зварича вручено 05.02.2008, проект н.д. О.Лавриновича - 05.02.2008, подання Комітету - 05.09.2008)

 

 

Доповідають:

 

народний депутат України ЗВАРИЧ Роман Михайлович

Перший заступник Голови Верховної Ради України - народний депутат України ЛАВРИНОВИЧ Олександр Володимирович

 

 

 

 

 

* * *

13.00

 

Різне