Порядок денний пленарного засідання

03 вересня 2008

З А С І Д А Н Н Я

Верховної Ради України

(третя сесія шостого скликання)

3 вересня 2008 року

 

10.00-10.30

30хв.

Реєстрація народних депутатів України.

Оголошення, заяви, повідомлення, пропозиції народних депутатів.

 

1440

Д

Проект Закону про соціальний діалог в Україні (проект н.д. В.Хара вручено 05.02.2008, подання Комітету - 22.02.2008, повторний розгляд)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ХАРА Василь Георгійович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань соціальної політики та праці ПАПІЄВ Михайло Миколайович

 

 

 

1034

Д

Проект Закону про внесення змін Закону України "Про прожитковий мінімум" (щодо затвердження) (проект н.д. В.Хара вручено 15.01.2008, подання Комітету 05.02.2008)

 

 

Доповідають:

 

Голова Комітету з питань соціальної політики та праці ХАРА Василь Георгійович

 

 

 

3097

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо запрвадження третього етапу ЄТС з 1 вересня 2008 року) (проект н.д. О.Пеклушенка вручено 02.09.2008, подання Комітету 03.09.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ПЕКЛУШЕНКО Олександр Миколайович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань бюджету ДЕРКАЧ Микола Іванович

 

 

 

 

 

питання ратифікації

0047

П·

Проект Закону про ратифікацію Фінансової угоди (Україна - проект європейських доріг України) між Україною та Європейським інвестиційним банком (від 11.04.2008 № 1-1/806 вручено 18.04.2008, подання Комітету - 17.06.2008)

 

 

Доповідає:

 

Голова Державної служби автомобільних доріг ГУРЖОС Вадим Миколайович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету у закордонних справах БІЛОРУС Олег Григорович

 

 

 

0046

У

Проект Закону про ратифікацію Поправки до Конвенції про фізичний захист ядерного матеріалу (від 10.04.2008 № 4466/0/2-08 вручено 18.06.2008, подання Комітету - 17.06.2008)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Голови Державного комітету ядерного реґулювання БИКОВ Валерій Олександрович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету у закордонних справах БІЛОРУС Олег Григорович

 

 

 

0049

У

Проект Закону про ратифікацію Конвенції між Урядом України і Урядом Ісландської Республіки про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та капітал і Протоколу до неї (від 24.04.2008 № 5194/0/2-08 вручено 16.05.2008, подання Комітету - 08.07.2008)

 

 

Доповідає:

 

заступник Міністра фінансів ФУДАШКІН Денис Олександрович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету у закордонних справах БІЛОРУС Олег Григорович

 

 

 

0050

У

Проект Закону про ратифікацію Конвенції між Урядом України і Урядом Йорданського Хашимітського Королівства про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та капітал і Протоколу до неї (від 24.04.2008 № 5193/0/2-08 вручено 03.06.2008, подання Комітету - 08.07.2008)

 

 

Доповідає:

 

заступник Міністра фінансів ФУДАШКІН Денис Олександрович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету у закордонних справах БІЛОРУС Олег Григорович

 

 

 

0058

У

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Соціалістичної Республіки В'єтнам про реадмісію громадян обох держав (від 29.05.2008 № 6649/0/2-08 вручено 18.06.2008, подання Комітету – 19.06.2008)

 

 

Доповідає:

 

заступник Міністра закордонних справ КУПЧИШИН Олександр Михайлович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету у закордонних справах БІЛОРУС Олег Григорович

 

 

 

 

0054

У

Проект Закону про ратифікацію Рамкової угоди між Урядом України і Комісією Європейських Співтовариств (від 16.05.2008 № 6059/0/2-08 вручено 19.06.2008, подання Комітету - 08.07.2008)

 

 

Доповідає:

 

заступник Міністра економіки БОЙЦУН Наталія Євгенівна

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань європейської інтеграції ТАРАСЮК Борис Іванович

 

 

 

0060

У

Проект Закону про ратифікацію Угоди про економічне співробітництво між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Болгарія (вiд 05.06.2008 № 7029/0/2-08 вручено 08.07.2008, подання Комітету – 08.07.2008)

 

 

Доповідає:

 

заступник Міністра економіки БОЙЦУН Наталія Євгенівна

 

 

Співдоповідає:

перший заступник Голови Комітету з питань європейської інтеграції ВЕЧЕРКО Володимир Миколайович

 

 

 

0061

У

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Естонської Республіки про економічне, промислове та науково-технічне співробітництво (вiд 05.06.2008 № 7030/0/2-08 вручено 08.07.2008, подання Комітету – 08.07.2008)

 

 

Доповідає:

 

заступник Міністра економіки БОЙЦУН Наталія Євгенівна

 

 

Співдоповідає:

перший заступник Голови Комітету з питань європейської інтеграції ВЕЧЕРКО Володимир Миколайович

 

 

 

0066

У

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Угорської Республіки про точки з'єднання автомобільних доріг на українсько-угорському кордоні у рамках П'ятого пан'європейського транспортного коридору (вiд 12.06.2008 № 7449/0/2-08 вручено 08.07.2008, подання Комітету – 08.07.2008)

 

 

Доповідає:

 

Міністр транспорту та зв'язку ВІНСЬКИЙ Йосип Вікентійович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань європейської інтеграції ТАРАСЮК Борис Іванович

 

 

 

 

 

 

* * *

1470

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (проект н.д. М.Папієва вручено 12.02.2008, подання Комітету 01.04.2008)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань соціальної політики та праці ПАПІЄВ Михайло Миколайович

 

 

 

1416

Д

Проект Закону про внесення змін до статей 5 та 8 Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" (щодо допомоги на рівні прожиткового мінімуму) (проект н.д. М.Папієва вручено 05.02.2008, подання Комітету 07.03.2008)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань соціальної політики та праці ПАПІЄВ Михайло Миколайович

 

 

 

2114

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про індексацію грошових доходів населення" та розділу другого Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (проект н.д. М.Папієва вручено 04.03.2008, подання Комітету 01.04.2008)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань соціальної політики та праці ПАПІЄВ Михайло Миколайович

 

 

 

16.00

 

Робота в комітетах і фракціях