Порядок денний пленарного засідання

22 травня 2015
 

З А С І Д А Н Н Я

Верховної Ради України

(друга сесія восьмого скликання)

22 травня_2015 року

 

10.00-11.00

 

11.00-11.30

Реєстрація народних депутатів України.

Година запитань до Уряду.

Оголошення депутатських запитів.

 

 

 

для включення до порядку денного

2931

Д

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів, отриманих нерезидентами за борговими зобов'язаннями (проект н.д. Ю.Вознюка надано 21.05.2015, подання Комітету – 21.05.2015)

 

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ВОЗНЮК Юрій Володимирович

 

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань податкової та митної політики ЮЖАНІНА Ніна Петрівна

 

 

 

 

 

 

 

для повернення до розгляду раніше не підтриманого питання

 

2743

П·

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо розбудови інституційної спроможності Національного банку України (від 25.04.2015 № 1-1/212 надано 28.04.2015, подання Комітету – 21.05.2015, не прийнято 21.05.2015)

 

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Голови Національного банку ПИСАРУК Олександр Володимирович

 

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань бюджету ІЩЕЙКІН Костянтин Євгенович

 

 

 

 

 

 

 

перше читання

 

2862

У

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору (вiд 15.05.2015 № 7785/0/2-15 надано 19.05.2015, подання Комітету – 21.05.2015)

 

 

 

Доповідає:

 

Міністр юстиції ПЕТРЕНКО Павло Дмитрович

 

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань правової політики та правосуддя АЛЕКСЄЄВ Ігор Сергійович

 

 

 

 

 

 

 

 

друге читання

 

1165

 

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення ролі громадянського суспільства в боротьбі з корупційними злочинами (друге читання) (вручено 21.05.2015)

 

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності КОЖЕМ’ЯКІН Андрій Анатолійович

 

 

 

 

 

 

 

* * *

2424

Д

Проект Постанови про припинення повноважень члена Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції Голуба В.В. (проект з поданням Комітету надано 20.03.2015)

 

 

Доповідає:

Голова Комітету з питань правової політики та правосуддя КНЯЗЕВИЧ Руслан Петрович

 

 

 

 

 

* * *

13.00

 

Різне