Порядок денний пленарного засідання

20 березня 2008

З А С І Д А Н Н Я

Верховної Ради України

(друга сесія шостого скликання)

20 березня 2008 року

 

10.00

 

Реєстрація народних депутатів України.

 

 

для повернення до розгляду раніше не підтриманих питань

1375

1375-1

Д

Д

Проект Закону про внесення зміни до Конституції України (щодо обмеження депутатської недоторканності) (проект н.д. В.Кириленка вручено 25.01.2008, проект н.д. В.Януковича - 12.02.2008)

 

 

Доповідають:

 

народний депутат України КИРИЛЕНКО В’ячеслав Анатолійович

народний депутат України ЛАВРИНОВИЧ Олександр Володимирович

 

 

Відповідальний:

Голова Комітету з питань правової політики МІЩЕНКО Сергій Григорович

 

 

 

 

 

* * *

1061

1061-1

1061-2

1061-3

1061-4

1061-5

1061-6

Д

Д

Д

Д

Д

П·

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху (проект н.д. В.Мойсика вручено 18.01.2008, проект н.д. В.Писаренка - 15.01.2008, проект н.д. Ю.Каракая - 18.01.2008, проект н.д. В.Коновалюка - 15.01.2008, проект н.д. С.Олійника - 15.01.2008, проект Президента України - 15.01.2008, подання Комітету - 25.01.2008, проект н.д. В.Ар’єва - 12.02.2008)

 

 

Доповідають:

 

народний депутат України МОЙСИК Володимир Романович

народний депутат України ПИСАРЕНКО Валерій Володимирович

народний депутат України КАРАКАЙ Юрій Васильович

народний депутат України КОНОВАЛЮК Валерій Ілліч

народний депутат України ОЛІЙНИК Святослав Васильович

заступник Міністра внутрішніх справ САВЧЕНКО Олександр Ілліч

народний депутат України АР’ЄВ Володимир Ігорович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності МАЛИШЕВ Володимир Степанович

 

 

 

1407

Д

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо порушення водієм правил користування засобом зв'язку) (проект н.д. А.Шкіля вручено 12.02.2008, подання Комітету – 12.02.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ШКІЛЬ Андрій Васильович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності МАЛИШЕВ Володимир Степанович

 

 

 

 

 

друге читання

1476-д

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" (друге читання) (доручення від 12.02.2008)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань економічної політики ТКАЧЕНКО Олександр Миколайович

 

 

 

 

 

* * *

1315

1315-1

П·

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо державного регулювання природних монополій) (від 10.01.2008 № 1-1/21 вручено 15.01.2008, подання Комітету - 25.01.2008, проект н.д. О.Ткаченка - 18.03.2008)

 

 

Доповідають:

 

Перший заступник Глави Секретаріату Президента України ШЛАПАК Олександр Віталійович

народний депутат України ТКАЧЕНКО Олександр Миколайович

 

 

Співдоповідають:

голова підкомітету Комітету з питань економічної політики ЯЦЕНКО Антон Володимирович

Голова Комітету з питань національної безпеки і оборони ГРИЦЕНКО Анатолій Степанович

 

 

 

1317

П·

Проект Закону про Національну гвардію України (вiд 10.01.2008 № 1-1/24 вручено 15.11.2008, подання Комітету про відхилення - 25.01.2008)

 

 

Доповідає:

 

начальник Головного управління - командувач внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ КІХТЕНКО Олександр Тимофійович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань національної безпеки і оборони ГРИЦЕНКО Анатолій Степанович

 

 

 

1362

1361

1245

П·

П·

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (вiд 16.01.2008 № 1-1/67 вручено 25.01.2008, проект вiд 16.01.2008 № 1-1/67 про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності – 25.01.2008, проект н.д. К.Ляпіної - 25.01.2008, подання Комітету – 12.02.2008)

 

 

Доповідають:

 

Перший заступник Глави Секретаріату Президента України ШЛАПАК Олександр Віталійович

заступник Голови Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва ЛЯПІНА Ксенія Михайлівна

 

 

 

1363

П·

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стандартизації та сертифікації) (вiд 16.01.2008 № 1-1/67 вручено 25.01.2008, подання Комітету – 12.02.2008)

 

 

Доповідає:

 

Перший заступник Глави Секретаріату Президента України ШЛАПАК Олександр Віталійович

 

 

Співдоповідає:

заступник Голови Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва ЛЯПІНА Ксенія Михайлівна

 

 

 

1364

П·

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ліцензування певних видів господарської діяльності (вiд 16.01.2008 № 1-1/67 вручено 25.01.2008, подання Комітету про доопрацювання – 12.02.2008)

 

 

Доповідає:

 

Перший заступник Глави Секретаріату Президента України ШЛАПАК Олександр Віталійович

 

 

Співдоповідає:

заступник Голови Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва ЛЯПІНА Ксенія Михайлівна

 

 

 

1365

П·

Проект Закону про ринковий нагляд (вiд 16.01.2008 № 1-1/67 вручено 25.01.2008, подання Комітету – 12.02.2008)

 

 

Доповідає:

 

Перший заступник Глави Секретаріату Президента України ШЛАПАК Олександр Віталійович

 

 

Співдоповідає:

заступник Голови Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва ЛЯПІНА Ксенія Михайлівна

 

 

 

 

1366

П·

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо дозволу на розміщення малої архітектурної форми) (вiд 16.01.2008 № 1-1/67 вручено 25.01.2008, подання Комітету – 12.02.2008)

 

 

Доповідає:

 

Перший заступник Глави Секретаріату Президента України ШЛАПАК Олександр Віталійович

 

 

Співдоповідає:

заступник Голови Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва ЛЯПІНА Ксенія Михайлівна

 

 

 

 

 

для повторного розгляду з пропозиціями Президента України

0864

ДП

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усиновлення" з пропозиціями Президента України від 13.06.2007 (вручено 15.01.2008, подання Комітету – 05.02.2008)

 

 

Доповідає:

заступник Міністра у справах сім'ї, молоді та спорту СИЗЕНКО Юрій Павлович

 

 

Співдоповідає:

член Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму ТОМЕНКО Микола Володимирович

 

 

 

 

 

* * *

2185

Д

Проект Постанови про кошторис Верховної Ради України на 2008 рік (проект з поданням Комітету вручено 07.03.2008)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України ЄФРЕМОВ Олександр Сергійович

 

 

 

 

 

* * *

 

Д

Про проведення парламентських слухань у період другої сесії Верховної Ради України шостого скликання

 

 

 

 

 

друге читання

1144

П·

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" (щодо заснування ордена Свободи та медалі "За врятоване життя") (друге читання) (вручено 04.03.2008)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Голови Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування БОДНАР Ольга Борисівна

 

 

 

0945

У

Проект Закону про внесення зміни до статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (друге читання) (вручено 25.01.2008)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування ПОДГОРНИЙ Сергій Петрович

 

 

 

0936

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо оприлюднення інформації стосовно зон радіоактивного забруднення) (друге читання) (вручено 25.01.2008)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Голови Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи ШЕРШУН Микола Харитонович

 

 

 

0982

У

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення вимог земельного законодавства (друге читання) (вручено 05.02.2008)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності МОЙСИК Володимир Романович

 

 

 

0880

У

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (друге читання) (вручено 05.02.2008)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань національної безпеки і оборони ГРИЦЕНКО Анатолій Степанович

 

 

 

0900

Д

Проект Закону про внесення зміни до деяких законів України (щодо поховання учасників бойових дій і соціального захисту членів їх сімей) (друге читання) (вручено 05.02.2008)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Голови Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів ЦИБЕНКО Петро Степанович

 

 

 

0906

У

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України" (щодо міжнародних поштових відправлень) (друге читання) (вручено 18.01.2008)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань податкової та митної політики ТЕРЬОХІН Сергій Анатолійович

 

 

 

0907

У

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Єдиний митний тариф" (щодо оподаткування товарів українського походження за пільговими ставками ввізного мита) (друге читання) (вручено 12.02.2008)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань податкової та митної політики ТЕРЬОХІН Сергій Анатолійович

 

 

 

0951

Д

Проект Закону про внесення змін до статті 65 Закону України "Про вищу освіту" (стосовно створення самостійних госпрозрахункових підрозділів) (друге читання) (вручено 05.02.2008)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань науки і освіти КУРИЛО Віталій Семенович

 

 

 

0898

У

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків" (друге читання) (вручено 05.02.2008)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин ШАРОВ Ігор Федорович

 

 

 

0888

Д

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні" (щодо пільгових умов погашення освітніх кредитів для громадян, які мають дітей) (друге читання) (вручено 05.02.2008)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму ЛУК'ЯНОВА Катерина Євгеніївна

 

 

 

12.30

 

* * *

 

Д

Про обрання суддів

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань правосуддя КІВАЛОВ Сергій Васильович

 

 

 

1357

1357-1

Д

Д

Проект Постанови про звільнення суддів (проект з поданням Комітету вручено 18.01.2008)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань правосуддя КІВАЛОВ Сергій Васильович

 

 

 

 

 

* * *

 

Д

Про призначення позачергових виборів окремих сільських, селищних та міських голів

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування ПОДГОРНИЙ Сергій Петрович

 

 

 

 

 

 

* * *

1449

Д

Проект Постанови про встановлення і зміну меж Андрушівського і Коростишівського районів Житомирської області (проект з поданням Комітету – 05.02.2008)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування КАСЬКІВ Владислав Володимирович

 

 

 

1450

Д

Проект Постанови про зміну меж міста Баранівка Баранівського району Житомирської області (проект з поданням Комітету вручено 05.02.2008)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування КАСЬКІВ Владислав Володимирович

 

 

 

2032

Д

Проект Постанови про перейменування міста Новояворівське Яворівського району Львівської області (проект з поданням Комітету вручено 12.02.2008)

 

 

Доповідає:

 

секретар Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування ГОРДІЄНКО Сергій Володимирович

 

 

 

1176

1176-1

Д

Д

Проект Постанови про відзначення на державному рівні 850-річчя міста Снятин (проект н.д. Ю.Мірошниченка вручено 25.01.2008, проект н.д. В.Мойсика - 25.01.2008, подання Комітету – 12.02.2008)

 

 

Доповідають:

 

народний депутат України МІРОШНИЧЕНКО Юрій Романович

народний депутат України МОЙСИК Володимир Романович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань культури і духовності ЯВОРІВСЬКИЙ Володимир Олександрович

 

 

 

2092

Д

Проект Постанови про відзначення пам'ятних дат та ювілеїв у 2008 році (проект н.д. В.Яворівського вручено 04.03.2008, подання Комітету - 18.03.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ЯВОРІВСЬКИЙ Володимир Олександрович

 

 

Співдоповідає:

заступник Голови Комітету з питань культури і духовності КЕНДЗЬОР Ярослав Михайлович

 

 

 

 

 

 

* * *

2002

2002-1

Д

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про політичні партії в Україні" (щодо об'єднання політичних партій) (проект н.д. Б.Тарасюка вручено 12.02.2008, проект н.д. Р.Зварича – 04.03.2008, подання Комітету – 20.03.2008)

 

 

Доповідають:

 

народний депутат України ТАРАСЮК Борис Іванович

народний депутат України ЗВАРИЧ Роман Михайлович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування КАСЬКІВ Владислав Володимирович

 

 

 

 

 

для повторного розгляду з пропозиціями Президента України

0860

ДП

Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про виноград та виноградне вино" з пропозиціями Президента України від 13.06.2007 (вручено 28.12.2007, подання Комітету – 05.02.2008)

 

 

Доповідає:

 

Перший заступник Глави Секретаріату Президента України ШЛАПАК Олександр Віталійович

 

 

Співдоповідає:

заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин РИЖУК Сергій Миколайович

 

 

 

0861

ДП

Закон України "Про викуп земельних ділянок приватної власності для суспільних потреб та з мотивів суспільної необхідності" з пропозиціями Президента України від 13.06.2007 (вручено 15.01.2008, подання Комітету - 25.01.2008)

 

 

Доповідає:

 

Перший заступник Глави Секретаріату Президента України ШЛАПАК Олександр Віталійович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин БЕВЗЕНКО Валерій Федорович

 

 

 

0868

ДП

Закон України "Про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення якості імпортної сільськогосподарської продукції)" з пропозиціями Президента України від 13.06.2007 (вручено 15.01.2008, подання Комітету – 05.02.2008)

 

 

Доповідає:

 

Перший заступник Глави Секретаріату Президента України ШЛАПАК Олександр Віталійович

 

 

Співдоповідає:

заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин РИЖУК Сергій Миколайович

 

 

 

0865

ДП

Закон України "Про внесення змін до статті 10 Закону України "Про державні нагороди України" (щодо звання "Заслуженого льотчика України" та "Заслуженого льотчика-випробувача України") з пропозиціями Президента України від 13.06.2007 (вручено 15.01.2008, подання Комітету – 20.02.2008)

 

 

Доповідає:

 

заступник Глави Секретаріату Президента України СТАВНІЙЧУК Марина Іванівна

 

 

Співдоповідає:

заступник Голови Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування КЛЮЧКОВСЬКИЙ Юрій Богданович

 

 

 

0867

УП

Закон України "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів" з пропозиціями Президента України від 23.11.2007 (вручено 15.01.2008, подання Комітету про відхилення закону - 18.01.2008)

 

 

Доповідає:

 

заступник Глави Секретаріату Президента України СТАВНІЙЧУК Марина Іванівна

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності МОЙСИК Володимир Романович

 

 

 

0854

УП

Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" з пропозиціями Президента України від 13.04.2007 (вручено 15.01.2008, подання Комітету – 12.02.2008)

 

 

Доповідає:

 

заступник Глави Секретаріату Президента України – Представник Президента України у Верховній Раді України СЛЮСАРЕНКО Оксана Олександрівна

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань науки і освіти КУРИЛО Віталій Семенович

 

 

 

0869

ДП

Закон України "Про внесення зміни до статті 30 Закону України "Про приватизацію державного майна" щодо гарантійного платежу (застави) у випадку звернення позивача до суду про призупинення або припинення приватизації об'єктів або пакетів акцій" з пропозиціями Президента України від 15.06.2007 (вручено 15.01.2008, подання Комітету – 04.03.2008)

 

 

Доповідає:

 

Перший заступник Глави Секретаріату Президента України ШЛАПАК Олександр Віталійович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань економічної політики БОНДАР Олександр Миколайович

 

 

 

0852

ДП

Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку малої гідроенергетики України" з пропозиціями Президента України вiд 16.03.2007 (вручено 18.01.2008, подання Комітету – 04.03.2008)

 

 

Доповідає:

 

Перший заступник Глави Секретаріату Президента України ШЛАПАК Олександр Віталійович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки МАРТИНЕНКО Микола Володимирович

 

 

 

0863

ДП

Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення дієвого контролю у сфері цивільного захисту та техногенної безпеки" з пропозиціями Президента України від 23.11.2007 (вручено 15.01.2008, подання Комітету про доопрацювання - 18.01.2008)

 

 

Доповідає:

 

Голова Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва ВАЩЕНКО Костянтин Олександрович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва ГАЦЬКО Валерій Петрович

 

 

 

 

 

* * *

 

Д

Про обрання Першого заступника та Заступника Голови Верховної Ради України

 

 

 

 

 

* * *

1260

1260-д

П

Д

Проект Постанови про призначення В.Наливайченка Головою Служби безпеки України (вiд 19.12.2007 № 1-1/2418 вручено 25.12.2007, подання Комітету та доопрацьований проект - 28.12.2007)

 

 

Доповідають:

 

заступник Глави Секретаріату Президента України ПУКШИН Ігор Гелярович

Голова Комітету з питань національної безпеки і оборони ГРИЦЕНКО Анатолій Степанович

 

 

 

1332

У

Проект Постанови про звільнення В.Семенюк з посади Голови Фонду державного майна України (від 12.01.2008 № 145/0/2-08 вручено 18.01.2008, подання Комітету - 25.01.2008)

 

 

Доповідає:

 

Прем'єр-міністр України ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань економічної політики ТКАЧЕНКО Олександр Миколайович

 

 

 

1334

У

Проект Постанови про звільнення Прутніка Е.А. з посади Голови Державного комітету телебачення та радіомовлення України (вiд 12.01.2008 № 146/0/2-08 вручено 18.01.2008, подання Комітету – 05.02.2008)

 

 

Доповідає:

 

Прем'єр-міністр України ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань свободи слова та інформації ГЕРМАН Ганна Миколаївна

 

 

 

1330

У

Проект Постанови про звільнення Костусєва О.О. з посади Голови Антимонопольного комітету України (від 12.01.2008

№ 147/0/2-08 вручено 18.01.2008, подання Комітету -25.01.2008)

 

 

Доповідає:

 

Прем'єр-міністр України ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань економічної політики ТКАЧЕНКО Олександр Миколайович

 

 

 

1329

У

Проект Постанови про призначення Гайдука В.А. на посаду Віце-прем'єр-міністра України (від 12.01.2008 № 172/0/2-08

вручено 18.01.2008, подання Комітету – 18.01.2008)

 

 

Представляє:

 

Прем'єр-міністр України ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування ОМЕЛЬЧЕНКО Олександр Олександрович

 

 

 

1331

У

Проект Постанови про призначення Д.Жванії Головою Антимонопольного комітету України (від 12.01.2008 № 173/0/2-08 вручено 18.01.2008, подання Комітету – 25.01.2008)

 

 

Представляє:

 

Прем'єр-міністр України ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань економічної політики ТКАЧЕНКО Олександр Миколайович

 

 

 

1333

У

Проект Постанови про призначення А.Портнова Головою Фонду державного майна України (від 12.01.2008 № 148/0/2-08 вручено 18.01.2008, подання Комітету - 25.01.2008)

 

 

Представляє:

 

Прем'єр-міністр України ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань економічної політики ТКАЧЕНКО Олександр Миколайович

 

 

 

 

1335

У

Проект Постанови про призначення І.Куруса на посаду Голови Державного комітету телебачення та радіомовлення України (від 12.01.2008 № 149/0/2-08 вручено 18.01.2008, подання Комітету – 05.02.2008)

 

 

Представляє:

 

Прем'єр-міністр України ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань свободи слова та інформації ГЕРМАН Ганна Миколаївна

 

 

 

1370

Д

Проект Постанови про припинення повноважень члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Віктора Івановича Понеділка (проект з поданням Комітету вручено 25.01.2008)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань свободи слова та інформації ГЕРМАН Ганна Миколаївна

 

 

 

2179

Д

Проект Постанови про припинення повноважень члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Тетяни Яківни Лебедєвої (проект з поданням Комітету одержано 06.03.2008)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань свободи слова та інформації ГЕРМАН Ганна Миколаївна

 

 

 

1369

Д

Проект Постанови про створення спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань розвитку та захисту економічної конкуренції (проект н.д. І.Акімової вручено 25.01.2008, подання Комітету - 25.01.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України АКІМОВА Ірина Михайлівна

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань економічної політики ТКАЧЕНКО Олександр Миколайович