Порядок денний пленарного засідання

11 січня 2013

З А С І Д А Н Н Я

Верховної Ради України

(перша сесія сьомого скликання)

11 січня 2013 року

 

10.00-10.30

Реєстрація народних депутатів України.

Оголошення депутатських запитів.

 

1199

 

П

Проект Постанови про звільнення Арбузова С.Г. з посади Голови Національного банку України (вiд 24.12.2012 № 1-1/3380 вручено 10.01.2013, подання Комітету – 10.01.2013)

 

 

Доповідає:

 

Представник Президента України у Верховній Раді України МІРОШНИЧЕНКО Юрій Романович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань фінансів і банківської діяльності РИЖЕНКОВ Олександр Миколайович

 

 

 

1219

 

П

Проект Постанови про призначення Соркіна І.В. на посаду Голови Національного банку України (від 09.01.2013 № 1-1/33 надано 10.01.2013, подання Комітету – 10.01.2013)

 

 

Доповідає:

 

Представник Президента України у Верховній Раді України МІРОШНИЧЕНКО Юрій Романович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань фінансів і банківської діяльності РИЖЕНКОВ Олександр Миколайович

 

 

 

 

Д

Про дострокове припинення повноважень народного депутата України

 

 

 

 

 

питання ратифікації

0004

 

У

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Міжнародною Федерацією Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця про юридичний статус Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та її представництва у місті Києві (вiд 12.12.2012 № 14979/0/2-12 надано 26.12.2012, подання Комітету – 10.01.2013)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Міністра охорони здоров'я МОІСЕЄНКО Раїса Олександрівна

 

 

Співдоповідає:

перший заступник Голови Комітету у закордонних справах АЛЕКСЄЄВ Ігор Вікторович

 

 

 

0005

 

П

Проект Закону про ратифікацію Протоколу про внесення змін і доповнень до Конвенції про взаємну адміністративну допомогу в податкових справах (вiд 17.12.2012 № 1-1/3326 надано 26.12.2012, подання Комітету – 10.01.2013)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Міністра фінансів МЯРКОВСЬКИЙ Анатолій Іванович

 

 

Співдоповідає:

перший заступник Голови Комітету у закордонних справах АЛЕКСЄЄВ Ігор Вікторович

 

 

 

0006

 

П

Проект Закону про приєднання України до Конвенції про скорочення безгромадянства (вiд 17.12.2012 № 1-1/3327 надано 26.12.2012, подання Комітету – 10.01.2013)

 

 

Доповідає:

 

Міністр внутрішніх справ ЗАХАРЧЕНКО Віталій Юрійович

 

 

Співдоповідає:

перший заступник Голови Комітету у закордонних справах АЛЕКСЄЄВ Ігор Вікторович

 

 

 

0007

 

П

Проект Закону про приєднання України до Конвенції про статус апатридів (вiд 17.12.2012 № 1-1/3328 надано 26.12.2012, подання Комітету – 10.01.2013)

 

 

Доповідає:

 

Міністр внутрішніх справ ЗАХАРЧЕНКО Віталій Юрійович

 

 

Співдоповідає:

перший заступник Голови Комітету у закордонних справах АЛЕКСЄЄВ Ігор Вікторович

 

 

 

0008

 

П

Проект Закону про ратифікацію Договору про дружні відносини і співробітництво між Україною та Східною Республікою Уругвай (вiд 17.12.2012 № 1-1/3329 надано 26.12.2012, подання Комітету – 10.01.2013)

 

 

Доповідає:

 

Міністр закордонних справ КОЖАРА Леонід Олександрович

 

 

Співдоповідає:

перший заступник Голови Комітету у закордонних справах АЛЕКСЄЄВ Ігор Вікторович

 

 

 

 

0009

 

У

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про взаємодію з питань попередження надзвичайних ситуацій, пожеж і ліквідації їх наслідків у населених пунктах, в яких розташовано об'єкти Чорноморського флоту Російської Федерації на території України (вiд 17.12.2012 № 15157//0/2-12 надано 26.12.2012, подання Комітету – 10.01.2013)

 

 

Доповідає:

 

заступник Міністра надзвичайних ситуацій КВАШУК Василь Павлович

 

 

Співдоповідає:

перший заступник Голови Комітету у закордонних справах АЛЕКСЄЄВ Ігор Вікторович

 

 

 

0010

 

П

Проект Закону про ратифікацію Конвенції про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання (вiд 25.12.2012 № 1-1/3388 надано 26.12.2012, подання Комітету – 10.01.2013)

 

 

Доповідає:

 

заступник Міністра юстиції ВОРОНА Дмитро Миколайович

 

 

Співдоповідає:

перший заступник Голови Комітету у закордонних справах АЛЕКСЄЄВ Ігор Вікторович

 

 

 

 

 

* * *

 

Д

Про призначення позачергових місцевих виборів

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування ЖВАНІЯ Давид Важаєвич

 

 

 

1204

Д

Проект Постанови про перейменування селища міського типу Пересічна Дергачівського району Харківської області (вручено 10.01.2013)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування ЖВАНІЯ Давид Важаєвич

 

 

 

1205

 

Д

Проект Постанови про перейменування села Мазинки Переяслав-Хмельницького району Київської області (вручено 10.01.2013)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування ЖВАНІЯ Давид Важаєвич

 

 

 

 

1224

Д

Проект Постанови про календарний план проведення другої сесії Верховної Ради України сьомого скликання (проект н.д. В.Макеєнка надано 10.01.2013)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України МАКЕЄНКО Володимир Володимирович

 

 

 

 

 

* * *

1117

У

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії (від 18.12.2012 № 15169/0/2-12 надано 26.12.2012, подання Комітету - 10.01.2013)

 

 

Доповідає:

 

заступник Міністра соціальної політики КОЛОМІЄЦЬ Вячеслав Миколайович

 

 

Співдоповідає:

заступник Голови Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів КУНІЦИН Сергій Володимирович

 

 

 

1175

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення стабільної роботи стратегічних підприємств енергетичної галузі (проект н.д. П.Коржа надано 28.12.2012, подання Комітету - 10.01.2013)

 

 

Доповідає:

 

член Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки КОРЖ Павло Петрович

 

 

 

1129

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо діяльності Міністерства соціальної політики України) (проект н.д. Ю.Мірошниченка надано 29.12.2012, подання Комітету - 10.01.2013)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України МІРОШНИЧЕНКО Юрій Романович

 

 

Співдоповідає:

заступник Голови Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів КУНІЦИН Сергій Володимирович

 

 

 

1099

Д

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексу України з метою забезпечення міжнародно-правових зобов'язань України (проект н.д. В.Швеця надано 28.12.2012)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ШВЕЦЬ Віктор Дмитрович

 

 

Відповідальний:

 

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності КОЖЕМ'ЯКІН Андрій Анатолійович

 

 

 

1206

1206-1

Д

Д

Проект Закону про амністію у 2013 році (проект н.д. А.Кожем’якіна надано 10.01.2013, проект н.д. А.Яценюка – 10.01.2013)

 

 

Доповідають:

 

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності КОЖЕМ'ЯКІН Андрій Анатолійович

народний депутат України ЯЦЕНЮК Арсеній Петрович

 

 

 

1216

 

Д

Проект Постанови про Заяву Верховної Ради України: "Про підтримку курсу України на інтеграцію до Європейського Союзу" (проект н.д. А.Яценюка надано 10.01.2013)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ЯЦЕНЮК Арсеній Петрович

 

 

Відповідальний:

Голова Комітету з питань європейської інтеграції НЕМИРЯ Григорій Михайлович

 

 

 

1195

 

Д

Проект Постанови про Заяву Верховної Ради України "Про реалізацію євроінтеграційних прагнень Українського народу та укладення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом" (проект н.д. В.Кличка надано 09.01.2013)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ГЕРАЩЕНКО Ірина Володимирівна

 

 

Відповідальний:

Голова Комітету з питань європейської інтеграції НЕМИРЯ Григорій Михайлович

 

 

 

1153

 

Д

Проект Постанови про Заяву Верховної Ради України "Про підтримку євроінтеграційних прагнень українського народу та укладення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом" (проект н.д. С.Тігіпка надано 09.01.2013)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ТІГІПКО Сергій Леонідович

 

 

Відповідальний:

Голова Комітету з питань європейської інтеграції НЕМИРЯ Григорій Михайлович

 

 

 

 

1207

 

У

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (щодо врегулювання питання організації діяльності роботи Уряду) (від 08.01.2103 № 175/0/2-13 надано 10.01.2013)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Міністра юстиції ЄМЕЛЬЯНОВА Інна Іванівна

 

 

Відповідальний:

 

Голова Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування ЖВАНІЯ Давид Важаєвич

 

 

 

 

 

Закриття першої сесії Верховної Ради України сьомого скликання