Порядок денний пленарного засідання

25 січня 2008

З А С І Д А Н Н Я

Верховної Ради України

(перша сесія шостого скликання)

25 січня 2008 року

 

10.00-10.30

30хв.

Реєстрація народних депутатів України.

Оголошення депутатських запитів.

Оголошення, заяви, повідомлення, пропозиції від депутатських фракцій.

 

 

 

за скороченою процедурою

1349

Д

Проект Постанови про календарний план проведення другої сесії Верховної Ради України шостого скликання (проект з поданням Комітету вручено 15.01.2008)

 

 

Доповідає:

Голова Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної України України ЄФРЕМОВ Олександр Сергійович

 

 

 

1011-15

П·

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" (щодо приведення системи державних закупівель України у відповідність до міжнародних стандартів) (від 10.01.2008 № 1-1/28 вручено 15.01.2008, подання Комітету отримано 24.01.2008)

 

 

Доповідає:

Перший заступник Глави Секретаріату Президента України ШЛАПАК Олександр Віталійович

 

 

Співдоповідає:

Перший заступник Голови Комітету з питань економічної політики ОСИКА Сергій Григорович

 

 

 

 

1061

1061-1

1061-2

1061-3

1061-4

1061-5

Д

Д

Д

Д

Д

П·

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху (проект н.д. В.Мойсика вручено 18.01.2008, проект н.д. В.Писаренка - 15.01.2008, проект н.д. Ю.Каракая - 18.01.2008, проект н.д. В.Коновалюка - 15.01.2008, проект н.д. С.Олійника – 15.01.2008, проект Президента України від 11.01.2008 № 1-1/31 – 15.01.2008, пропозиції Комітету одержано 16.01.2008)

 

 

Доповідають:

народний депутат України МОЙСИК Володимир Романович

народний депутат України ПИСАРЕНКО Валерій Володимирович

народний депутат України КАРАКАЙ Юрій Васильович

народний депутат України КОНОВАЛЮК Валерій Ілліч

народний депутат України ОЛІЙНИК Святослав Васильович

заступник Міністра внутрішніх справ САВЧЕНКО Олександр Ілліч

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності МАЛИШЕВ Володимир Степанович

 

 

 

1316

П·

Проект Закону про чисельність Збройних Сил України на 2008 рік (від 10.01.2008 № 1-1/22 вручено на заміну 25.01.2008, подання Комітету - 25.01.2008)

 

 

Доповідає:

Міністр оборони ЄХАНУРОВ Юрій Іванович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань національної безпеки і оборони ГРИЦЕНКО Анатолій Степанович

 

 

 

1342

У

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо стимулювання розвитку агропромислового комплексу в рамках вимог Світової організації торгівлі) (від 14.01.2008 № 181/0/2-07 одержано 15.01.2008, пропозиції Комітету – 23.01.2008)

 

 

Доповідає:

Міністр фінансів ПИНЗЕНИК Віктор Михайлович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань податкової та митної політики ТЕРЬОХІН Сергій Анатолійович

 

 

 

1038

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо фіксування судового процесу технічними засобами) (проект н.д. А.Портнова вручено 15.01.2008, подання Комітету – 15.01.2008)

 

 

Доповідає:

народний депутат України ОЛІЙНИК Святослав Васильович

 

 

Співдоповідає:

заступник Голови Комітету з питань правосуддя ШУСТІК Олена Юріївна

 

 

 

1401

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з проведенням місцевих виборів в окремих адміністративно-територіальних одиницях (проект н.д. Ю.Ключковського вручено 25.01.2008, подання Комітету – 25.01.2008)

 

 

Доповідає:

народний депутат України КЛЮЧКОВСЬКИЙ Юрій Богданович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування ПОДГОРНИЙ Сергій Петрович

 

 

 

 

 

питання ратифікації

0034

П

Проект Закону про ратифікацію Статуту Організації за демократію та економічний розвиток – ГУАМ (від 10.01.2008 №1-1/23 вручено 15.01.2008, подання Комітету - 18.01.2008)

 

 

Доповідає:

заступник Міністра закордонних справ ВЕСЕЛОВСЬКИЙ Андрій Іванович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету у закордонних справах БІЛОРУС Олег Григорович

 

 

 

0005

П

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Словацькою Республікою про сприяння та взаємний захист інвестицій (вiд 07.12.2007 № 1-1/2314 вручено 28.12.2007, подання Комітету - 25.01.2008)

 

 

Доповідає:

заступник Міністра економіки БОЙЦУН Наталія Євгенівна

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань європейської інтеграції ТАРАСЮК Борис Іванович

 

 

 

0008

П

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Угорською Республікою про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом (вiд 07.12.2007 № 1-1/2318 вручено 28.12.2007, подання Комітету - 25.01.2008)

 

 

Доповідає:

тимчасово виконуючий обов’язки Голови Служби безпеки України НАЛИВАЙЧЕНКО Валентин Олександрович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань європейської інтеграції ТАРАСЮК Борис Іванович

 

 

 

 

0013

П

Проект Закону про ратифікацію Протоколу до Угоди про партнерство і співробітництво між Україною та Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами (УПС) про приєднання Республіки Болгарія та Румунії до УПС (вiд 07.12.2007 № 1-1/2324 вручено 28.12.2007, подання Комітету - 25.01.2008)

 

 

Доповідає:

заступник Міністра закордонних справ ВЕСЕЛОВСЬКИЙ Андрій Іванович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань європейської інтеграції ТАРАСЮК Борис Іванович

 

 

 

0007

П

Проект Закону про ратифікацію Європейської конвенції про незастосування строків давності до злочинів проти людяності та воєнних злочинів (вiд 07.12.2007 № 1-1/2317 вручено 28.12.2007, подання Комітету - 25.01.2008)

 

 

Доповідає:

Міністр юстиції ОНІЩУК Микола Васильович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету у закордонних справах БІЛОРУС Олег Григорович

 

 

 

12.30

 

* * *

1357

Д

Проект Постанови про звільнення суддів (проект з поданням Комітету вручено 18.01.2008)

 

 

Доповідає:

заступник Голови Комітету з питань правосуддя БОНДИК Валерій Анатолійович

 

 

 

 

Д

Про призначення позачергових виборів окремих сільських та міських голів

 

 

Доповідає:

голова підкомітету Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування ПОДГОРНИЙ Сергій Петрович

 

 

 

1115

Д

Проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної України України з розслідування обставин щодо фактів порушення Конституції України, законів України міським головою Харкова Добкіним Михайлом Марковичем та секретарем Харківської міської України Кернесом Генадієм Адольфовичем в системі тарифних, майнових, земельних, бюджетних та фінансових відносин при виконанні ними своїх службових обов'язків (проект н.д. О.Фельдмана вручено 15.01.2008, подання Комітету – 15.01.2008)

 

 

Доповідає:

народний депутат України ЛЯШКО Олег Валерійович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної України України ЄФРЕМОВ Олександр Сергійович

 

 

 

 

Д

Про деякі питання прийняття рішень щодо вступу України до Організації Північноатлантичного договору (НАТО)

 

 

 

1330

У

Проект Постанови про звільнення Костусєва О.О. з посади Голови Антимонопольного комітету України (від 12.01.2008 № 147/0/2-08 вручено 18.01.2008)

 

 

Доповідає:

Перший віце-прем'єр-міністр України ТУРЧИНОВ Олександр Валентинович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань економічної політики ТКАЧЕНКО Олександр Миколайович

 

 

 

1332

У

Проект Постанови про звільнення В.Семенюк з посади Голови Фонду державного майна України (від 12.01.2008 № 145/0/2-08 вручено 18.01.2008, подання Комітету - 18.01.2008)

 

 

Доповідає:

Перший віце-прем'єр-міністр України ТУРЧИНОВ Олександр Валентинович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань економічної політики ТКАЧЕНКО Олександр Миколайович

 

 

 

 

Д

Про дострокове припинення повноважень окремих народних депутатів України

 

 

Доповідає:

Голова Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України ЄФРЕМОВ Олександр Сергійович

 

 

 

 

 

* * *

 

 

Закриття сесії