Порядок денний пленарного засідання

18 січня 2008

З А С І Д А Н Н Я

Верховної Ради України

(перша сесія шостого скликання)

18 січня 2008 року

 

10.00-10.30

30 хв.

Реєстрація народних депутатів України.

Оголошення депутатських запитів.

Оголошення, заяви, повідомлення, пропозиції від депутатських фракцій.

 

1115

Д

Проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної України України з розслідування обставин щодо фактів порушення Конституції України, законів України міським головою Харкова Добкіним Михайлом Марковичем та секретарем Харківської міської ради України Кернесом Геннадієм Адольфовичем в системі тарифних, майнових, земельних, бюджетних та фінансових відносин при виконанні ними своїх службових обов'язків (проект н.д. О.Фельдмана вручено 15.01.2008, подання Комітету – 15.01.2008)

 

 

Доповідає:

народний депутат України ЛЯШКО Олег Валерійович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної України України ЄФРЕМОВ Олександр Сергійович

 

 

 

 

 

* * *

1038

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо фіксування судового процесу технічними засобами) (проект н.д. А.Портнова вручено15.01.2008, подання Комітету – 15.01.2008)

 

 

Доповідає:

народний депутат України ОЛІЙНИК Святослав Васильович

 

 

Співдоповідає:

заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя ШУСТІК Олена Юріївна

 

 

 

 

 

питання ратифікації

0034

П

Проект Закону про ратифікацію Статуту Організації за демократію та економічний розвиток – ГУАМ (від 10.01.2008 №1-1/23 вручено 15.01.2008, подання Комітету - 18.01.2008)

 

 

Доповідає:

заступник Глави Секретаріату Президента України ЧАЛИЙ Олександр Олександрович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету у закордонних справах БІЛОРУС Олег Григорович

 

 

 

 

 

друге читання

0933

Д

Проект Закону про внесення змін до статті 77 Основ законодавства України про охорону здоров'я (щодо встановлення працівникам сімейної медицини додаткової відпустки) (друге читання) (вручено 18.01.2008)

 

 

Доповідає:

Голова Комітету з питань охорони здоров'я БАХТЕЄВА Тетяна Дмитрівна

 

 

 

0906

У

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України" (щодо міжнародних поштових відправлень) (друге читання) (вручено 18.01.2008)

 

 

Доповідає:

Голова Комітету з питань податкової та митної політики ТЕРЬОХІН Сергій Анатолійович

 

 

 

 

 

для повторного розгляду з пропозиціями Президента України

0867

УП

Закон України "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів" з пропозиціями Президента України від 23.11.2007 (вручено 15.01.2008, подання Комітету - 15.01.2008)

 

 

Доповідає:

заступник Глави Секретаріату Президента України СТАВНІЙЧУК Марина Іванівна

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності МОЙСИК Володимир Романович

 

 

 

0863

ДП

Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення дієвого контролю у сфері цивільного захисту та техногенної безпеки" з пропозиціями Президента України від 23.11.2007 (вручено 15.01.2008, подання Комітету про доопрацювання - 18.01.2008)

 

 

Доповідає:

Перший заступник Глави Секретаріату Президента України ШЛАПАК Олександр Віталійович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва ГАЦЬКО Валерій Петрович

 

 

 

12.30

 

* * *

1357

Д

Проект Постанови про звільнення суддів (проект з поданням Комітету вручено 15.01.2008)

 

 

Доповідає:

заступник Голови Комітету з питань правосуддя БОНДИК Валерій Анатолійович

 

 

 

 

Д

Про призначення позачергових виборів окремих сільських, селищних та міських голів

 

 

Доповідає:

голова підкомітету Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування ПОДГОРНИЙ Сергій Петрович

 

 

 

 

 

Д

Про дострокове припинення повноважень окремих народних депутатів України

 

 

Доповідає:

Голова Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України ЄФРЕМОВ Олександр Сергійович

 

 

 

13.00

 

Різне