Порядок денний пленарного засідання

04 листопада 2011

З А С І Д А Н Н Я

Верховної Ради України

(дев’ята сесія шостого скликання)

4 листопада 2011 року

 

10.00-11.00


11.00-11.30

Реєстрація народних депутатів України.

Година запитань до Уряду щодо реалізації заходів у сфері соціальної політики держави у проекті Державного бюджету України на 2012 рік.

Оголошення депутатських запитів.

 

 

 

друге читання

9221

П·

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності) (друге читання) (доручення від 06.10.2011)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності ШВЕЦЬ Віктор Дмитрович

 

 

 

 

 

для повторного розгляду з пропозиціями Президента України

8718

ДП

Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" щодо погашення заборгованості перед Державним бюджетом України за субкредитами, наданими енергогенеруючим компаніям" з пропозиціями Президента України від 30.07.2011 (вручено 06.09.2011)

 

 

Доповідає:

 

Представник Президента України у Верховній Раді України МІРОШНИЧЕНКО Юрій Романович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань бюджету БАРАНОВ Валерій Олексійович

 

 

 

 

 

* * *

9296

 

У

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо судового збору та інших питань) (від 15.10.2011 № 11257/0/2-11 вручено 18.10.2011)

 

 

Доповідає:

 

заступник Міністра фінансів РИБАК Сергій Олександрович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань бюджету БАРАНОВ Валерій Олексійович

 

 

 

9341

Д

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання інвестицій у вітчизняну економіку (проект н.д. О.Козуба вручено 01.11.2011)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України КОЗУБ Олександр Андрійович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики КАРАКАЙ Юрій Васильович

 

 

 

9351

Д

Проект Закону про внесення зміни до статті 306 Кримінального кодексу України (щодо узгодження положень) (проект н.д. В.Швеця вручено 01.11.2011)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності ШВЕЦЬ Віктор Дмитрович

 

 

 

2209

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Одеський припортовий завод") (проект н.д. Є.Мармазова вручено 18.03.2008, подання Комітету про відхилення - 11.05.2011)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України МАРМАЗОВ Євген Васильович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань економічної політики БОНДАР Олександр Миколайович

 

 

 

2217

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Науково-дослідний інститут електромеханічних приладів") (проект н.д. Є.Мармазова вручено 01.04.2008, подання Комітету про відхилення - 11.05.2011)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України МАРМАЗОВ Євген Васильович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань економічної політики БОНДАР Олександр Миколайович

 

 

 

 

4091

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ДП "Донбасантрацит") (проект н.д. Н.Королевської вручено 03.03.2009, подання Комітету про відхилення - 11.05.2011)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України КОРОЛЕВСЬКА Наталія Юріївна

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань економічної політики БОНДАР Олександр Миколайович

 

 

 

8305

Д

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за хабарництво) (проект н.д. М.Катеринчука вручено 05.04.2011, подання Комітету про доопрацювання - 14.06.2011)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України КАТЕРИНЧУК Микола Дмитрович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності ПРОКОПЧУК Юрій Володимирович

 

 

 

6486

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб" (щодо заборони обмеження руху транспортних засобів) (проект н.д. М.Катеринчука вручено 15.06.2010, подання Комітету про відхилення - 06.07.2010)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України КАТЕРИНЧУК Микола Дмитрович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань національної безпеки і оборони СКИБІНЕЦЬКИЙ Олександр Матвійович

 

 

 

8668

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо захисту майнових прав дітей) (проект н.д. В.Толстенка вручено 05.07.2011, подання Комітету – 23.09.2011)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ТОЛСТЕНКО Володимир Леонідович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань правової політики ШИШКІНА Еліна Вікторівна

 

 

 

 

7464

Д

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо усунення обмеження права вільного вибору захисника) (проект н.д. В.Ар'єва вручено 16.12.2010, подання Комітету про відхилення - 14.01.2011)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України АР’ЄВ Володимир Ігорович

 

 

Співдоповідає:

член Комітету з питань правосуддя КЕЛЕСТИН Валерій Васильович

 

 

 

8365

Д

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про телебачення та радіомовлення" щодо надання телеканалами ідентифікуючої інформації про участь держави та органів місцевого самоврядування у створенні телепередач (проект н.д. І.Деньковича вручено 19.04.2011, подання Комітету про відхилення - 31.05.2011)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ДЕНЬКОВИЧ Іван Васильович

 

 

Співдоповідає:

перший заступник Голови Комітету з питань свободи слова та інформації БОНДАРЕНКО Олена Анатоліївна

 

 

 

8588

Д

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо підвищення рівня мінімального шлюбного віку) (проект н.д. М.Томенка вручено 03.06.2011, подання Комітету – 21.09.2011)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ТОМЕНКО Микола Володимирович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму СУСЛОВ Євгеній Іванович

 

 

 

 

 

* * *

13.00

 

Різне