Порядок денний пленарного засідання

01 грудня 2010

З А С І Д А Н Н Я

Верховної Ради України

(сьома сесія шостого скликання)

1 грудня 2010 року

 

10.00-10.30

30хв.

Реєстрація народних депутатів України.

Оголошення, заяви, повідомлення, пропозиції народних депутатів.

 

 

 

питання ратифікації

0187

П·

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Іспанією щодо врегулювання та упорядкування трудових міграційних потоків між двома державами (вiд 11.10.2010 № 1-1/2418 вручено 19.10.2010, подання Комітету - 30.11.2010)

 

 

Доповідає:

 

заступник Міністра праці та соціальної політики КОЛОМІЄЦЬ В’ячеслав Миколайович

 

 

Співдоповідає:

перший заступник Голови Комітету з питань європейської інтеграції ВЕЧЕРКО Володимир Миколайович

 

 

 

0184

 

У

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Екваторіальна Гвінея про взаємну охорону секретної інформації (вiд 30.09.2010 № 12518/0/2-10 вручено 19.10.2010, подання Комітету - 30.11.2010)

 

 

Доповідає:

 

заступник Голови Служби безпеки України ПОРОДЬКО Володимир Михайлович

 

 

Співдоповідає:

перший заступник Голови Комітету у закордонних справах ЧОРНОВІЛ Тарас Вячеславович

 

 

 

0185

 

У

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Великою Соціалістичною Народною Лівійською Арабською Джамагирією про взаємну охорону секретної інформації (вiд 30.09.2010 № 12519/0/2-10 вручено 19.10.2010, подання Комітету - 30.11.2010)

 

 

Доповідає:

 

заступник Голови Служби безпеки України ПОРОДЬКО Володимир Михайлович

 

 

Співдоповідає:

перший заступник Голови Комітету у закордонних справах ЧОРНОВІЛ Тарас Вячеславович

 

 

 

 

 

 

* * *

7075

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження позапланових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності (проект н.д. А.Гриценка вручено 07.09.2010, подання Комітету – 19.10.2010)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ГРИЦЕНКО Анатолій Степанович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва КОРОЛЕВСЬКА Наталія Юріївна

 

 

 

3043

Д

Проект Закону про Національну комісію з питань регулювання зв'язку України (проект н.д. В.Коржа вручено 02.09.2009, подання Комітету про доопрацювання - 01.12.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України КОРЖ Віталій Терентійович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань транспорту і зв'язку МОРОКО Юрій Миколайович

 

 

 

7015

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення додаткових гарантій громадянам на отримання інформації у разі звернень до органів державної влади і місцевого самоврядування) (проект н.д. А.Яценюка вручено 07.09.2010, подання Комітету про доопрацювання - 16.11.2010)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ЯЦЕНЮК Арсеній Петрович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин ПАВЛЕНКО Едуард Іванович

 

 

 

7076

Д

Проект Постанови про заходи щодо стримування темпів зростання цін на продукти харчування першої необхідності (проект н.д. О.Боднар вручено 07.09.2010, подання Комітету про відхилення – 18.11.2010)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України БОДНАР Ольга Борисівна

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань економічної політики ГЕЙМАН Олег Айзікович

 

 

 

4292

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо забезпечення влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування) (проект н.д. В.Уколова вручено 03.04.2009, подання Комітету про доопрацювання - 04.09.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України УКОЛОВ Віктор Олександрович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування ТРАЙДУК Микола Федорович

 

 

 

4638

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо офіційного оприлюднення актів органів та посадових осіб місцевого самоврядування) (проект н.д. О.Кеменяша вручено на заміну 22.09.2009, подання Комітету - 02.03.2010)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України КЕМЕНЯШ Олександр Михайлович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування ТРАЙДУК Микола Федорович

 

 

 

4669

Д

Проект Закону про внесення змін до статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо уточнення обсягу права голови ради на суміщення своєї діяльності) (проект н.д. Ю.Ключковського вручено 23.06.2009, подання Комітету - 02.02.2010)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України КЛЮЧКОВСЬКИЙ Юрій Богданович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування ТРАЙДУК Микола Федорович

 

 

 

6308

Д

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо підроблення документів, печаток, штампів та бланків) (проект н.д. В.Шемчука вручено 16.04.2010, подання Комітету - 06.07.2010)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності ШЕМЧУК Віктор Вікторович

 

 

 

7073

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо скасування податкової міліції (проект н.д. А.Гриценка вручено 07.09.2010, подання Комітету про відхилення – 02.11.2010)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ГРИЦЕНКО Анатолій Степанович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності ГРИЦАК Василь Миколайович

 

 

 

 

 

для включення до порядку денного сесії

7259

Д

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про освіту" (щодо надходження коштів у навчальні заклади, установи, організації, підприємства системи освіти виключно через розрахунковий рахунок) (проект н.д. Л.Бірюка вручено 21.10.2010, подання Комітету - 30.11.2010)

 

 

Відповідальний:

 

Голова Комітету з питань науки і освіти ПОЛОХАЛО Володимир Іванович

 

 

 

7245

Д

Проект Закону про заборону Кабінету Міністрів України відносити до переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності, певних послуг (проект н.д. С.Соболєва вручено 19.10.2010)

 

 

Відповідальний:

 

Голова Комітету з питань науки і освіти ПОЛОХАЛО Володимир Іванович

 

 

 

7131

Д

Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо виплат при народженні дитини) (проект н.д. О.Сочки вручено 21.09.2010)

 

 

Відповідальний:

 

Голова Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму КОСТЕНКО Павло Іванович

 

 

 

7184

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" (щодо визначення розміру допомоги) (проект н.д. А.Павловського вручено 06.10.2010, подання Комітету - 04.11.2010)

 

 

Відповідальний:

 

Голова Комітету з питань соціальної політики та праці ХАРА Василь Георгійович

 

 

 

 

7297

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прожитковий мінімум" щодо формування споживчого кошику (проект н.д. Н.Королевської вручено 02.11.2010)

 

 

Відповідальний:

 

Голова Комітету з питань соціальної політики та праці ХАРА Василь Георгійович

 

 

 

7381

Д

Проект Постанови про запровадження мораторію на виселення музеїв з території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника (проект н.д. В.Яворівського вручено 30.11.2010)

 

 

Відповідальний:

 

Голова Комітету з питань культури і духовності ЯВОРІВСЬКИЙ Володимир Олександрович

 

 

 

 

 

* * *

4112

4112-1

Д

Д

Проект Закону про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва (проект н.д. С.Соболєва вручено на заміну 01.06.2010, проект н.д. О.Фельдмана - 08.10.2009, подання Комітету -12.05.2009 та 01.12.2010)

 

 

Доповідають:

 

народний депутат України СОБОЛЄВ Сергій Владиславович

народний депутат України ФЕЛЬДМАН Олександр Борисович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань податкової та митної політики ПІНЧУК Андрій Павлович

 

 

 

6429

6429-1

 

Д

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо визначення часу закінчення переривання телевізійної програми) (проект н.д. М.Трайдука вручено 01.06.2010, проект н.д. Р.Богдана - 15.06.2010, при готовності)

 

 

Доповідають:

 

народний депутат України ТРАЙДУК Микола Федорович

народний депутат України БОНДАРЄВ Костянтин Анатолійович

 

 

Відповідальний:

Голова Комітету з питань свободи слова та інформації ШЕВЧЕНКО Андрій Віталійович

 

 

 

 

7145

Д

Проект Закону про визначення засад тарифно-цінової політики на житлово-комунальні послуги та природний газ для побутових потреб населення у 2010-2011 роках (проект н.д. В.Бондаренка вручено 22.09.2010, при готовності)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України БОНДАРЕНКО Володимир Дмитрович

 

 

Відповідальний:

Голова Комітету з питань економічної політики ТКАЧЕНКО Олександр Миколайович

 

 

 

7119

 

Д

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів блокування державними установами участі у виборчому процесі політичної опозиції (проект н.д. С.Власенка вручено 21.09.2010, при готовності)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ВЛАСЕНКО Сергій Володимирович

 

 

Відповідальний:

Голова Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України МАКЕЄНКО Володимир Володимирович

 

 

 

7294

 

Д

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з розслідування фальсифікації даних Держкомстату України щодо показників інфляції та фактів неконтрольованого друку грошей, що призвело до гіперінфляції (проект н.д. С.Соболєва вручено 02.11.2010, при готовності)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України СОБОЛЄВ Сергій Владиславович

 

 

Відповідальний:

Голова Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України МАКЕЄНКО Володимир Володимирович

 

 

 

 

 

* * *

16.00

 

Робота в комітетах, комісіях і фракціях