Порядок денний пленарного засідання

17 травня 2007

З А С І Д А Н Н Я

Верховної Ради України

(третя сесія п’ятого скликання)

17 травня 2007 року

 

10.00

 

Реєстрація народних депутатів України.

 

 

друге читання

2569

Д

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про державні нагороди України" (друге читання) (вручено 08.05.2007)

 

 

Доповідає:

 

заступник Голови Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування ЛУК'ЯНОВ Владислав Валентинович

 

 

 

3028

Д

Проект Закону про внесення змін до статті 14 Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо участі народного депутата України у роботі тимчасових комісій) (друге читання) (вручено 08.05.2007)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України КОЗУБ Олександр Андрійович

 

 

 

1295

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких Законів України (щодо заборони проведення масових лікувальних сеансів з використанням гіпнозу) (друге читання) (вручено 17.04.2007)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань охорони здоров'я БАХТЕЄВА Тетяна Дмитрівна

 

 

 

2638

У

Проект Закону про внесення змін до статті 14 Закону України "Про лікарські засоби" (друге читання) (вручено 11.05.2007)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань охорони здоров'я БАХТЕЄВА Тетяна Дмитрівна

 

 

 

12.30

 

* * *

 

Д

Про обрання та звільнення суддів

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань правосуддя КІВАЛОВ Сергій Васильович

 

 

 

 

 

Д

Про призначення позачергових виборів окремих сільських голів

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування КУЗЬМЕНКО Сергій Леонідович

 

 

 

 

 

* * *

3463

Д

Проект Постанови про присвоєння найменування - село Акрополіс новоутвореному населеному пункту Сімферопольського району Автономної Республіки Крим (проект з поданням Комітету вручено 12.04.2007)

 

 

Доповідає:

 

заступник Голови Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування ЛУК'ЯНОВ Владислав Валентинович

 

 

 

 

 

за скороченою процедурою (при прийнятті рішення)

2726

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо ведення передвиборчої агітації та оприлюднення засобами масової інформаціх компрометуючої інформації) (проект н.д. О.Третьякова вручено 15.12.2006, подання Комітету про відхилення – 30.04.2007)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ТРЕТЬЯКОВ Олександр Юрійович

 

 

Співдоповідає:

заступник Голови Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування ЛУК'ЯНОВ Владислав Валентинович

 

 

 

1240

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо функцій нотаріуса) (проект н.д. М.Оніщука вручено на заміну 06.02.2007, подання Комітету про доопрацювання – 03.04.2007)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ОНІЩУК Микола Васильович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань фiнансiв i банківської діяльності ГОРБАЛЬ Василь Михайлович

 

 

 

 

 

 

для включення до порядку денного та прийняття рішення

3335

Д

Проект Закону про Національну комісію України з контролю за впровадженням, функціонуванням та удосконаленням Єдиної державної системи моніторингу виробництва, постачання, транспортування, споживання та оплати за паливно-енергетичні ресурси і житлово-комунальні послуги (проект н.д. В.Куйбіди вручено 22.03.2007, подання Комітету про доопрацювання – 27.04.2007)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України АЛЕКСАНДРОВСЬКА Алла Олександрівна

 

 

Співдоповідає:

член Комітету з питань будівництва, містобудування i житлово-комунального господарства САВОСІН Геннадій Анатолійович

 

 

 

 

 

для включення до порядку денного сесії

3483

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (проект н.д. С.Пачесюка вручено 25.04.2007)

 

 

Відповідальний:

 

Голова Комітету з питань промислової i регуляторної політики та підприємництва МАТВІЄНКОВ Сергій Анатолійович