Порядок денний пленарного засідання

18 квітня 2007

З А С І Д А Н Н Я

Верховної Ради України

(третя сесія п’ятого скликання)

18 квітня 2007 року

 

10.00-10.30

30хв.

Реєстрація народних депутатів України.

Оголошення, заяви, повідомлення, пропозиції народних депутатів.

1074

Дw

Проект Закону про забезпечення молоді житлом (проект н.д. Є.Філіндаша вручено на заміну 14.11.2006, подання Комітету – 09.01.2006)

 

 

Доповідає:

 

секретар Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму ФІЛІНДАШ Євген Васильович

 

 

 

 

 

за скороченою процедурою (при прийнятті рішення)

3284

У

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки" (від 07.03.2007 № 1663/0/2-07 вручено 03.04.2007, подання Комітету - 13.04.2007)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Міністра освіти і науки ГУРЖІЙ Андрій Миколайович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань науки i освіти САМОЙЛИК Катерина Семенівна

 

 

 

 

 

для включення до порядку денного та прийняття рішення

3144

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо оприлюднення інформації стосовно зон радіоактивного забруднення) (проект н.д. В.Скубенка вручено 20.02.2007, подання Комітету – 16.03.2007)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України СКУБЕНКО Володимир Петрович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслiдкiв Чорнобильської катастрофи ДАНІЛІН Микола Олексійович

 

 

 

 

 

 

питання ратифікації

0066

У

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Королівства Данія про технічне і фінансове співробітництво (вiд 06.03.2007 № 1597/0/2-07 вручено 03.04.2007, подання Комітету одержано 11.04.2007)

 

 

Доповідає:

 

заступник Міністра економіки СЛЮСАРЕНКО Оксана Олександрівна

 

 

Співдоповідає:

секретар Комітету з питань промислової i регуляторної політики та підприємництва МАЙКО Віталій Іванович

 

 

 

0059

П

Проект Закону про ратифікацію Стокгольмської конвенції про стійкі органічні забруднювачі (вiд 30.01.2007 № 1-1/138 вручено 06.02.2007, подання Комітету - 11.04.2007)

 

 

Доповідає:

 

Представник Президента України у Верховній Раді України ЗВАРИЧ Роман Михайлович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслiдкiв Чорнобильської катастрофи ЛИСОВ Ігор Володимирович

 

 

 

 

 

* * *

16.00

 

Робота в комітетах і фракціях