Порядок денний пленарного засідання

21 лютого 2007

З А С І Д А Н Н Я

Верховної Ради України

(третя сесія п’ятого скликання)

21 лютого 2007 року

 

10.00-10.30

30хв.

Реєстрація народних депутатів України.

Оголошення, заяви, повідомлення, пропозиції народних депутатів.

 

 

питання ратифікації

0052

У

Проект Закону про ратифікацію Протоколу про збереження біорізноманіття та ландшафтів Чорного моря до Конвенції про захист Чорного моря від забруднення (вiд 24.11.2006 № 8371/0/2-06 вручено 30.11.2006, подання Комітету - 06.02.2007)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Міністра охорони навколишнього природного середовища КУРУЛЕНКО Святослав Сергійович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету у закордонних справах ШИБКО Віталій Якович

 

 

 

0056

У

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Словацької Республіки про економічне, промислове та науково-технічне співробітництво (вiд 28.12.2006 № 9388/0/2-06 вручено 06.02.2007, подання Комітету одержано 07.02.2007)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Міністра економіки МАКСЮТА Анатолій Аркадійович

 

 

Співдоповідає:

заступник Голови Комітету з питань економічної політики ПЛОТНІКОВ Олексій Віталійович

 

 

 

 

 

за скороченою процедурою (при прийнятті рішення)

2750

Д

Проект Закону про особливості передачі в концесію об'єктів водопостачання та водовідведення, що перебувають у комунальній власності (проект н.д. Ю.Сербіна вручено 21.12.2006, подання Комітету – 20.02.2007)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування i житлово-комунального господарства БЕРТАШ Василь Михайлович

 

 

 

2751

Д

Проект Закону про особливості передачі в концесію об'єктів теплопостачання, що перебувають у комунальній власності (проект н.д. Ю.Сербіна вручено 21.12.2006, подання Комітету – 20.02.2007)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування i житлово-комунального господарства БЕРТАШ Василь Михайлович

 

 

 

2539

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення законодавства України щодо протидії насильству в сім'ї) (проект н.д. К.Левченко вручено 16.11.2006, подання Комітету - 21.12.2006)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ЛЕВЧЕНКО Катерина Борисівна

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності СІНЧЕНКО Сергій Григорович

 

 

 

2575

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" щодо спрощення надання та оплати послуг зв'язку (проект н.д. В.Тарасова вручено 28.11.2006, подання Комітету - 11.01.2007)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ТАРАСОВ Володимир Володимирович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань промислової i регуляторної політики та підприємництва ЛЯПІНА Ксенія Михайлівна

 

 

 

1223

Д

Проект Закону про внесення змін до законів України "Про електроенергетику" та "Про альтернативні джерела енергії" (щодо встановлення спеціальних тарифів на електричну та теплову енергію - "зелені" тарифи) (проект н.д. В.Броннікова вручено на заміну 19.12.2006, подання Комітету - 12.01.2007)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки БРОННІКОВ Володимир Костянтинович

 

 

 

 

2451

Дw

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного архітектурно-будівельного контролю та сприяння інвестиційній діяльності у будівництві (проект н.д. В.Берташа вручено 14.11.2006, подання Комітету – 19.12.2006)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України БЕРТАШ Василь Михайлович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань будівництва, містобудування i житлово-комунального господарства ОДАРЧЕНКО Юрій Віталійович

 

 

 

2054

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо повернення в Україну культурних цінностей) (проект н.д. Б.Губського вручено 13.09.2006, подання Комітету про доопрацювання - 29.11.2006)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ГУБСЬКИЙ Богдан Володимирович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань культури і духовноcтi ЯВОРІВСЬКИЙ Володимир Олександрович

 

 

 

3000

Д

Проект Постанови про посилення захисту майна творчих спілок України (проект н.д. В.Яворівського вручено 06.02.2007, подання Комітету – 20.02.2007)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ЯВОРІВСЬКИЙ Володимир Олександрович

 

 

Співдоповідає:

перший заступник Голови Комітету з питань культури і духовностi ТАБАЧНІК Яків Піневич

 

 

 

2774

Д

Проект Постанови про відзначення на державному рівні 200-ї річниці курортів Автономної Республіки Крим (проект н.д. Л.Грача вручено 21.12.2006, подання Комітету – 06.02.2007)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ГРАЧ Леонід Іванович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму ДЕЙЧ Борис Давидович

 

 

 

 

 

* * *

16.00

 

Робота в комітетах і фракціях