Порядок денний пленарного засідання

02 листопада 2006

З А С І Д А Н Н Я

Верховної Ради України

(друга сесія п’ятого скликання)

2 листопада 2006 року

 

10.00

 

Реєстрація народних депутатів України.

 

Д

Про дострокове припинення повноважень народного депутата України А.Деркача

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України ЄФРЕМОВ Олександр Сергійович

 

 

 

 

Д

Про обрання народних депутатів України членами комітетів Верховної Ради України

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України ЄФРЕМОВ Олександр Сергійович

 

 

 

2358

Д

Проект Постанови про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з опрацювання проектів законів України про внесення змін до Конституції України (проект н.д. О.Мороза вручено 19.10.2006)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України МОРОЗ Олександр Олександрович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань правової політики КУШНАРЬОВ Євгеній Петрович

 

 

 

2160

Д

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки фактів корупційних дій, зловживання службовим становищем з боку окремих посадових осіб Міністерства внутрішніх справ України, що викладені в статті "Інша міліція" газети "2000" від 08 вересня 2006 року" (проект н.д. Є.Кушнарьова вручено 19.09.2006, подання Комітету - 17.10.2006, пропозиції щодо персонального складу – 31.10.2006)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України КУШНАРЬОВ Євгеній Петрович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності СТРЕТОВИЧ Володимир Миколайович

 

 

 

2376

Д

Проект Постанови про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України для парламентського супроводження виконання базових угод про тимчасове перебування Чорноморського Флоту Російської Федерації на території України (проект н.д. В.Коваля вручено 31.10.2006)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України КОВАЛЬ В’ячеслав Станіславович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету у закордонних справах ШИБКО Віталій Якович

 

 

 

2384

Д

Проект Постанови про "День Уряду України" у лютому 2007 року (з порядком денним: "Про стан виконання Плану дій "Україна - ЄС") (проект н.д. Н.Прокопович вручено 31.10.2006)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань європейської інтеграції ПРОКОПОВИЧ Наталія Володимирівна

 

 

 

 

 

друге читання

0903

У

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо узгодження норм з положеннями Цивільного кодексу України) (друге читання) (вручено 18.10.2006)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Голови Комітету з питань правової політики КОРНІЙЧУК Євген Володимирович

 

 

 

0908

У

Проект Закону про зміну імені фізичної особи (друге читання за дорученням від 06.09.2005) (вручено 07.06.2006, подання Комітету про зняття з розгляду – 18.10.2006)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Голови Комітету з питань правової політики КОРНІЙЧУК Євген Володимирович

 

 

 

0917

Д

Проект Закону про основні засади державної політики запобігання алкоголізму в Україні (друге читання за дорученням від 21.01.2005) (вручено 07.06.2006, подання Комітету про зняття з розгляду – 19.10.2006)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Голови Комітету з питань охорони здоров'я ГРИГОРОВИЧ Лілія Степанівна

 

 

 

0940

У

Проект Закону про функціонування паливно-енергетичного комплексу в особливий період (друге читання) (вручено 20.10.2006)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки ПАНАСОВСЬКИЙ Олег Григорович

 

 

 

 

12.30

 

 

 

Д

Про обрання та звільнення суддів

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань правосуддя КІВАЛОВ Сергій Васильович

 

 

 

 

 

для повторного розгляду з пропозиціями Президента України

0836

ДП

Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на сорти рослин" з пропозиціями Президента України від 11.04.2006 (вручено 07.06.2006, подання Комітету – 19.10.2006)

 

 

Доповідає:

 

Міністр аграрної політики МЕЛЬНИК Юрій Федорович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань науки i освіти ПОЛОХАЛО Володимир Іванович

 

 

 

 

 

за скороченою процедурою

2281

У·

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про адвокатуру" (щодо одержання права на зайняття адвокатською діяльністю) (вiд 05.10.2006 № 6978/0/2-06 вручено 17.10.2006, подання Комітету – 02.11.2006)

 

 

Доповідає:

 

заступник Міністра юстиції ЄМЕЛЬЯНОВА Інна Іванівна

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань правосуддя ЛУКАШ Олена Леонідівна

 

 

 

2379

2379-1

У

П·

Проект Закону про внесення змін Закону України "Про вивізне (експортне) мито на живу худобу та шкіряну сировину" (вiд 19.10.2006 № 7348/0/2-6 одержано 19.10.2006, проект Президента України від 19.10.2006 № 1-1/1112 вручено 31.10.2006, подання Комітету – 02.11.2006)

 

 

Доповідають:

 

заступник Міністра економіки ПЯТНИЦЬКИЙ Валерій Тезійович

перший заступник Глави Секретаріату Президента України ЯЦЕНЮК Арсеній Петрович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань фiнансiв i банківської діяльності ПОРОШЕНКО Петро Олексійович

 

 

 

2390

П·

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо плати за ліцензії та акцизного збору на виробництво спиртів, алкогольних напоїв та тютюнових виробів) (вiд 19.10.2006 № 1-1/1112 вручено 31.10.2006, подання Комітету – 02.11.2006)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Глави Секретаріату Президента України ЯЦЕНЮК Арсеній Петрович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань фiнансiв i банківської діяльності ПОРОШЕНКО Петро Олексійович

 

 

 

2402

П·

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про банки і банківську діяльність" (вiд 19.10.2006 № 1-1/1112 вручено 31.10.2006, подання Комітету – 02.11.2006)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Глави Секретаріату Президента України ЯЦЕНЮК Арсеній Петрович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань фiнансiв i банківської діяльності ПОРОШЕНКО Петро Олексійович

 

 

 

2414

У*

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо сприяння захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України) (від 25.10.2006 № 7547/0/2-6 одержано 26.10.2006, подання Комітету – 02.11.2006)

 

 

Доповідає:

 

Голова Державної митної служби ЄГОРОВ Олександр Борисович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань фiнансiв i банківської діяльності ПОРОШЕНКО Петро Олексійович

 

 

 

2396

2396-1

П·

У*

Проект Закону про внесення зміни до статті 8 Закону України "Про охорону прав на зазначення походження товарів" (вiд 19.10.2006 № 1-1/1112 вручено 31.10.2006, проект Уряду від 25.10.2006 № 7546/0/2-6 одержано 26.10.2006, подання Комітету – 02.11.2006)

 

 

Доповідають:

 

перший заступник Глави Секретаріату Президента України ЯЦЕНЮК Арсеній Петрович

перший заступник Міністра освіти і науки ГУРЖІЙ Андрій Миколайович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань науки i освіти ПОЛОХАЛО Володимир Іванович

 

 

 

2370

2370-1

У*

П·

Проект Закону про внесення зміни до статті 25 Закону України "Про видавничу справу" (в частині приведення законодавства України у відповідність з нормами СОТ) (від 13.10.2006 № 7321/0/2-06 одержано 18.10.2006, проект Президента України вiд 19.10.2006 № 1-1/1112 вручено 31.10.2006, подання Комітету – 02.11.2006)

 

 

Доповідають:

 

заступник Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення ШЕВЧЕНКО Василь Григорович

перший заступник Глави Секретаріату Президента України ЯЦЕНЮК Арсеній Петрович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань культури і духовноcтi ЯВОРІВСЬКИЙ Володимир Олександрович

 

 

 

 

 

 

* * *

1190

Д

Проект Закону про Фонд державного майна України (проект н.д. І.Бокого вручено на заміну 12.09.2006, подання Комітету – 02.11.2006)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України БОКИЙ Іван Сидорович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань економічної політики ЧЕЧЕТОВ Михайло Васильович

 

 

 

2047

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" (щодо збільшення переліку обов'язкових послуг) (проект н.д. С.Чукмасова вручено 13.09.2006)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ЧУКМАСОВ Сергій Олександрович

 

 

Відповідальний:

Голова Комітету з питань транспорту i зв'язку ПРИГОДСЬКИЙ Антон Вікентійович

 

 

 

 

 

для включення до порядку денного та прийняття рішення

2296

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" (щодо переліку загальнодоступних телекомунікаційних послуг) (проект н.д. С.Чукмасова вручено 17.10.2006, подання Комітету - 20.10.2006)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ЧУКМАСОВ Сергій Олександрович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань транспорту i зв'язку ЗІМІН Євген Ігорович

 

 

 

2174

Д

Проект Постанови про відзначення 100-річчя з часу виходу журналу "Україна" - першого громадсько-політичного літературно-художнього часопису України (проект н.д. О.Герасим’юк вручено 20.09.2006, подання Комітету – 05.10.2006)

 

 

Доповідає:

 

член Комітету з питань свободи слова та інформації ГЕРАСИМ'ЮК Ольга Володимирівна

 

 

 

 

 

для включення до порядку денного сесії

2429

Д

Проект Постанови про Заяву Верховної Ради України "Про солідарність з Республікою Куба" (проект н.д. Я.Мендуся)

 

 

Відповідальний:

 

Голова Комітету у закордонних справах ШИБКО Віталій Якович

 

 

 

2329

Д

Проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо наглядової ради) (проект н.д. О.Мороза вручено на заміну 01.11.2006, подання Комітету – 02.11.2006)

 

 

Відповідальний:

 

член Комітету з питань фiнансiв i банківської діяльності КЛЮЄВ Сергій Петрович

 

 

 

 

2145

Д

Проект Закону про спеціальну економічну зону "Єврорегіон Буковина" та спеціальний режим інвестиційної діяльності на цій території (проект н.д. В.Короля вручено 19.09.2006, подання Комітету про відхилення – 20.10.2006)

 

 

Відповідальний:

 

Голова Комітету з питань промислової i регуляторної політики та підприємництва МАТВІЄНКОВ Сергій Анатолійович

 

 

 

2031

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пріоритетні напрями інноваційної діяльності в Україні" (проект н.д. М.Сокирка вручено 12.09.2006, подання Комітету про відхилення – 19.10.2006)

 

 

Відповідальний:

 

голова підкомітету Комітету з питань науки i освіти КАРАКАЙ Юрій Васильович

 

 

 

2155

Д

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо вручення копії постанови про порушення кримінальної справи) (проект н.д. Ю.Артеменка вручено 20.09.2006, подання Комітету - 31.10.2006)

 

 

Відповідальний:

 

перший заступник Голови Комітету з питань правосуддя ОНІЩУК Микола Васильович

 

 

 

2210

Д

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо публічного вибачення від імені держави) (проект н.д. М.Джиги вручено 03.10.2006, подання Комітету - 31.10.2006)

 

 

Відповідальний:

 

член Комітету з питань правосуддя ЗАМКОВЕНКО Микола Іванович

 

 

 

2252

Д

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за правопорушення з мотивів національної, расової чи релігійної ненависті або ворожнечі) (проект н.д. О.Фельдмана вручено 06.10.2006, подання Комітету про доопрацювання - 31.10.2006)

 

 

Відповідальний:

 

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності СІНЧЕНКО Сергій Григорович

 

 

 

2275

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо здійснення парламентського контролю за діяльністю органів прокуратури) (проект н.д. С.Піскуна вручено 10.10.2006, подання Комітету - 31.10.2006)

 

 

Відповідальний:

 

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності МОЙСИК Володимир Романович

 

 

 

2288

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо попередження несанкціонованого прослуховування телефонних розмов) (проект н.д. В.Швеця вручено 17.10.2006, подання Комітету - 31.10.2006)

 

 

Відповідальний:

 

заступник Голови Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності ПІСКУН Святослав Михайлович

 

 

 

2431

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо корпоративних конфліктів) (проект н.д. П.Порошенка вручено 31.10.2006)

 

 

Відповідальний:

 

Голова Комітету з питань правосуддя КІВАЛОВ Сергій Васильович

 

 

 

2212

Д

Проект Постанови про внесення змін до пункту 15 частини першої статті 27 Регламенту Верховної Ради України (щодо оголошення перерви на пленарному засіданні) (проект н.д. М.Оніщука вручено 03.10.2006)

 

 

Відповідальний:

 

Голова Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України ЄФРЕМОВ Олександр Сергійович

 

 

 

2109

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про виноград та виноградне вино" (проект н.д. В.Цушка вручено 19.09.2006, подання Комітету одержано 18.10.2006)

 

 

Відповідальний:

 

Голова Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин ГЛАДІЙ Михайло Васильович

 

 

 

2136

Д

Проект Закону про структуру, повноваження та особливості правового і економічного режиму майнового комплексу Національного виробничо-аграрного об'єднання "Масандра" (проект н.д. В.Цушка вручено 19.09.2006, подання Комітету одержано 18.10.2006)

 

 

Відповідальний:

 

Голова Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин ГЛАДІЙ Михайло Васильович

 

 

 

1298

Д

Проект Закону про ресурсне забезпечення сільського господарства нафтопродуктами (проект н.д. С.Чмиря вручено 05.09.2006, подання Комітету про відхилення – 20.10.2006)

 

 

Відповідальний:

 

Голова Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки МАРТИНЕНКО Микола Володимирович

 

 

 

2087

Д

Проект Закону про внесення змін до статті 43 Гірничого Закону України (щодо осіб, які мають право на безкоштовне отримання вугілля) (проект н.д. М.Волинця вручено 15.09.2006, подання Комітету – 20.10.2006)

 

 

Відповідальний:

 

Голова Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки МАРТИНЕНКО Микола Володимирович

 

 

 

2044

Д

Проект Закону про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України (щодо встановлення 28 липня дня святого Володимира) (проект н.д. Ю.Болдирєва вручено 12.09.2006, подання Комітету про відхилення – 20.10.2006)

 

 

Відповідальний:

 

Голова Комітету з питань соціальної політики та праці БОНДАРЧУК Іван Миколайович

 

 

 

2385

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням" (щодо дитячих новорічних подарунків) (проект н.д. В.Хара вручено 31.10.2006, пропозиції Комітету одержано 30.10.2006)

 

 

Відповідальний:

 

Голова Комітету з питань соціальної політики та праці БОНДАРЧУК Іван Миколайович