Порядок денний пленарного засідання

13 травня 2010

З А С І Д А Н Н Я

Верховної Ради України

(шоста сесія шостого скликання)

13 травня 2010 року

 

10.00

 

Реєстрація народних депутатів України.

 

Д

Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України шостого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації"

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України ЄФРЕМОВ Олександр Сергійович

 

 

 

6260

Д

Проект Постанови про проведення парламентських слухань "Стратегія гуманітарної політики сучасної України" (19 травня 2010 року) (проект н.д. М.Томенка вручено 13.04.2010, подання Комітету – 16.04.2010)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ТОМЕНКО Микола Володимирович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань культури і духовності ЯВОРІВСЬКИЙ Володимир Олександрович

 

 

 

6280

Д

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Економічні реформи: реальність та очікування українського бізнесу" (7 липня 2010 року) (доопрацьований проект н.д. Н.Королевської з поданням Комітету вручено 27.04.2010)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва КОРОЛЕВСЬКА Наталія Юріївна

 

 

 

 

 

для повторного розгляду з пропозиціями Президента України

1264

ДП

Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження" з пропозиціями Президента України від 24.02.2010 (вручено 02.03.2010, подання Комітету – 30.03.2010)

 

 

Доповідає:

 

Представник Президента України у Верховній Раді України МІРОШНИЧЕНКО Юрій Романович

 

 

Співдоповідає:

секретар Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи ГЛАЗУНОВ Сергій Миколайович

 

 

 

 

 

друге читання

6109

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо недопущення зловживань правом на оскарження (друге читання) (вручено 12.05.2010)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань правосуддя КОЛЕСНІЧЕНКО Вадим Васильович

 

 

 

3231

Д

Проект Закону про внесення змін до статті 209 Земельного кодексу України (щодо використання коштів) (друге читання) (вручено 27.04.2010)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин БЕВЗЕНКО Валерій Федорович

 

 

 

4183

 

У

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пожежну безпеку" (друге читання) (вручено 27.04.2010)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи ВАСИЛЕНКО Сергій Володимирович

 

 

 

1105

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо черговості задоволення вимог при заборгованості із заробітної плати) (повторне друге читання) (вручено 13.04.2010)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань економічної політики БОНДАР Олександр Миколайович

 

 

 

3358

У

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконне поводження із спеціальними технічними засобами негласного отримання інформації (повторне друге читання) (вручено 13.04.2010)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності ПРОКОПЧУК Юрій Володимирович

 

 

 

4328

Д

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо права свідка на адвоката) (друге читання) (вручено 15.04.2010)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності ПРОКОПЧУК Юрій Володимирович

 

 

 

3005

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування дозвільних процедур (друге читання) (вручено 15.04.2010)

 

 

Доповідає:

 

заступник Голови Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва ЛЯПІНА Ксенія Михайлівна

 

 

 

4768

У

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про космічну діяльність" (щодо удосконалення нормативно-правового регулювання) (друге читання) (вручено 15.04.2010)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва КОРОЛЕВСЬКА Наталія Юріївна

 

 

 

3103

Д

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про заснування соціальних стипендій Верховної Ради України для студентів вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей" (друге читання) (вручено 13.04.2010)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти ЛУЦЬКИЙ Максим Георгійович

 

 

 

4624

Д

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих закладів освіти" (щодо збільшення розміру іменних стипендій Верховної Ради України) (друге читання) (вручено 13.04.2010)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти ЛУЦЬКИЙ Максим Георгійович

 

 

 

4251

У

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері перевезення небезпечних вантажів (друге читання) (вручено 27.04.2010)

 

 

Доповідає:

 

заступник Голови Комітету з питань транспорту і зв'язку КРУК Юрій Борисович

 

 

 

0922

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зміни цільового використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення) (друге читання за дорученням від 10.04.2007, подання Комітету про скасування рішення вручено 13.04.2010)

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин БЕВЗЕНКО Валерій Федорович

 

 

 

2057

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про жертви нацистських переслідувань" (щодо віку неповнолітніх в'язнів та розміру підвищення пенсії) (друге читання) (вручено 27.04.2010)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Голови Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів ЦИБЕНКО Петро Степанович

 

 

 

4218

Д

Проект Закону про скорочення заборгованості перед Пенсійним фондом України підприємств, які мають стратегічне значення, та вугледобувних підприємств і відновлення пенсійних прав їх працівників (друге читання) (вручено 15.04.2010)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів СУШКЕВИЧ Валерій Михайлович

 

 

 

4694

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо страхового стажу) (друге читання) (вручено 15.04.2010)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів СУШКЕВИЧ Валерій Михайлович

 

 

 

6238

 

Д

Проект Постанови про сучасний стан, завдання і подальші перспективи подолання наслідків Чорнобильської катастрофи (24-ті роковини Чорнобильської катастрофи) (доопрацьований) (вручено 13.05.2010)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи СЕМИНОГА Анатолій Іванович

 

 

 

12.30

 

* * *

 

Д

Про обрання та звільнення суддів

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань правосуддя КІВАЛОВ Сергій Васильович

 

 

 

 

Д

Про призначення позачергових місцевих виборів

 

 

Доповідає:

 

голова підкомітету Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування ПОДГОРНИЙ Сергій Петрович

 

 

 

 

6268

Д

Проект Постанови про припинення повноважень члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Плаксюка Юрія Олександровича (проект з поданням Комітету вручено 14.04.2010)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Голови Комітету з питань свободи слова та інформації ШЕВЧЕНКО Андрій Віталійович

 

 

 

6269

Д

Проект Постанови про припинення повноважень члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Шевченка Віталія Федоровича (проект з поданням Комітету вручено 14.04.2010)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Голови Комітету з питань свободи слова та інформації ШЕВЧЕНКО Андрій Віталійович

 

 

 

6270

Д

Проект Постанови про припинення повноважень члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Лебедєвої Тетяни Яківни (проект з поданням Комітету вручено 14.04.2010)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Голови Комітету з питань свободи слова та інформації ШЕВЧЕНКО Андрій Віталійович

 

 

 

6271

Д

Проект Постанови про припинення повноважень члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Понеділка Віктора Івановича (проект з поданням Комітету вручено 14.04.2010)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Голови Комітету з питань свободи слова та інформації ШЕВЧЕНКО Андрій Віталійович

 

 

 

 

 

для прийняття рішення з обговорених питань

6267

Д

Проект Постанови про рекомендації парламентських слухань "Про стан свободи слова у регіональних засобах масової інформації" (проект н.д. А.Шевченка вручено 13.04.2010, подання Комітету - 14.04.2010)

 

 

Доповідає:

 

перший заступник Голови Комітету з питань свободи слова та інформації ШЕВЧЕНКО Андрій Віталійович

 

 

 

 

 

 

* * *

6317

6317-1

Д

У

Проект Закону про внесення змін до пункту 4 роділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки агропромислового комплексу в умовах світової фінансової кризи" (проект н.д. Г.Калетніка вручено 27.04.2010, № 4754/0/2-10 від 11.05.2010 одержано 11.05.2010)

 

 

Доповідають:

 

народний депутат України КИРИЛЕНКО Іван Григорович

заступник Міністра аграрної політики ДЕМЧАК Іван Микитович

 

 

Співдоповідає:

заступник Голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин ТЕРЕЩУК Сергій Миколайович

 

 

 

1438

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про лікарські засоби" (щодо запобігання зловживанням у сфері обігу лікарських засобів) (проект н.д. Г.Москаля вручено на заміну 15.04.2008, подання Комітету - 18.02.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України МОСКАЛЬ Геннадій Геннадійович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань охорони здоров'я БАХТЕЄВА Тетяна Дмитрівна

 

 

 

3237

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення порядку державного контролю та відповідальності у сфері мисливського господарства та полювання) (проект н.д. О.Ляшка вручено 03.10.2008, подання Комітету - 17.02.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ЛЯШКО Олег Валерійович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності ШЕМЧУК Віктор Вікторович

 

 

 

3295

Д

Проект Закону про внесення зміни до статті 707 Цивільного кодексу України (щодо правового регулювання обміну товарів неналежної якості) (проект н.д. А.Парубія вручено 21.10.2008, подання Комітету - 16.01.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ПАРУБІЙ Андрій Володимирович

 

 

Співдоповідає:

член Комітету з питань правової політики КНЯЗЕВИЧ Руслан Петрович

 

 

 

 

2543

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо звільнення суддів, обраних безстроково) (проект н.д. Д.Притики вручено на заміну 16.09.2008, подання Комітету - 21.10.2008)

 

 

Доповідає:

 

член Комітету з питань правосуддя ПРИТИКА Дмитро Микитович

 

 

 

2593

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про молодіжні та дитячі громадські організації" (щодо вікових обмежень участі у виборчих коаліціях) (проект н.д. О.Зарубінського вручено 17.06.2008, подання Комітету - 02.12.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ЗАРУБІНСЬКИЙ Олег Олександрович

 

 

Співдоповідає:

член Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму СУСЛОВ Євгеній Іванович

 

 

 

2159

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та інвалідам (проект н.д. В.Сушкевича вручено 18.03.2008, подання Комітету - 16.05.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України СУШКЕВИЧ Валерій Михайлович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань соціальної політики та праці СТОЯН Олександр Миколайович

 

 

 

2416

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо соціальних гарантій працівників охорони здоров'я, культури та установ соціального захисту) (проект н.д. Р.Ткача вручено 13.05.2008, подання Комітету - 17.06.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ТКАЧ Роман Володимирович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань соціальної політики та праці СТОЯН Олександр Миколайович

 

 

 

2784

Д

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо порядку реєстрації трудового договору) (проект н.д. Ю.Прокопчука вручено на заміну 16.12.2008, подання Комітету - 17.02.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ПРОКОПЧУК Юрій Володимирович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань соціальної політики та праці ШМЕЛЬОВА Світлана Олександрівна

 

 

 

2034

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо впровадження нових стандартів і радіотехнологій) (проект н.д. Б.Шиянова вручено на заміну 16.09.2008, подання Комітету - 17.02.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ШИЯНОВ Борис Анатолійович

 

 

Співдоповідає:

член Комітету з питань транспорту і зв'язку МОРОКО Юрій Миколайович

 

 

 

4107

Д

Проекти законів про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо визначення розміру штрафів) (проект н.д. А.Сенченка вручено 03.03.2009, подання Комітету - 12.05.2009, розгляд відкладено 21.05.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України СЕНЧЕНКО Андрій Віленович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності ШЕМЧУК Віктор Вікторович

 

 

 

4134

Д

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо визначення розміру штрафів) (проект н.д. А.Сенченка вручено 05.03.2009, подання Комітету - 19.05.2009, розгляд відкладено 21.05.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України СЕНЧЕНКО Андрій Віленович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності ПРОКОПЧУК Юрій Володимирович