Порядок денний пленарного засідання

13 квітня 2010

З А С І Д А Н Н Я

Верховної Ради України

(шоста сесія шостого скликання)

13 квітня 2010 року

 

10.00-10.30

30хв.

Реєстрація народних депутатів України.

Оголошення, заяви, повідомлення, пропозиції від депутатських фракцій.

 

6246

Д

Проект Постанови про внесення змін до деяких постанов Верховної Ради України (щодо чисельності та персонального складу комітетів Верховної Ради України шостого скликання) (проект н.д. О.Єфремова вручено 01.04.2010, подання Комітету про доопрацювання - 01.04.2010)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України ЄФРЕМОВ Олександр Сергійович

 

 

 

6222

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (щодо оподаткування дивідендів) (проект н.д. Ю.Каракая вручено 30.03.2010, подання Комітету – 01.04.2010)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України КАРАКАЙ Юрій Васильович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань податкової та митної політики ТЕРЬОХІН Сергій Анатолійович

 

 

 

6122

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо кредитування та стимулювання іноземних інвестицій) (проект н.д. Ю.Полунєєва вручено 05.03.2010, подання Комітету – 30.03.2010)

 

 

Доповідає:

 

секретар Комітету з питань фінансів і банківської діяльності ПОЛУНЄЄВ Юрій Володимирович

 

 

 

 

2024

Д

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за пропаганду ідей нацизму) (проект н.д. О.Фельдмана вручено на заміну 13.05.2008, подання Комітету – 04.09.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ФЕЛЬДМАН Олександр Борисович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності МОЙСИК Володимир Романович

 

 

 

4745

4745-1

Д

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких кодексів України (щодо відповідальності за пропаганду фашизму) (проект н.д. П.Симоненка вручено на заміну 30.03.2010, проект н.д. С.Терьохіна – 30.03.2010)

 

 

Доповідають:

 

народний депутат України СИМОНЕНКО Петро Миколайович

народний депутат України ТЕРЬОХІН Сергій Анатолійович

 

 

Відповідальний:

Голова Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності ШВЕЦЬ Віктор Дмитрович

 

 

 

2424

Д

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Господарського процесуального кодексу України (щодо порушення справ у господарському суді за позовними заявами) (проект н.д. І.Горіної вручено 13.05.2008, подання Комітету – 26.09.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ГОРІНА Ірина Анатоліївна

 

 

Співдоповідає:

член Комітету з питань правосуддя ПРИТИКА Дмитро Микитович

 

 

 

5009

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо мінімізації впливу фінансової кризи на розвиток вітчизняної промисловості (проект н.д. Н.Королевської вручено на заміну 24.07.2009, подання Комітету - 24.07.2009, розгляд відкладено 24.07.2009)

 

 

Доповідає:

 

Голова Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва КОРОЛЕВСЬКА Наталія Юріївна

 

 

 

5327

Д

Проект Закону про проведення перевірок суб'єктів підприємницької діяльності виключно на підставі рішення суду (проект н.д. О.Фельдмана вручено 17.11.2009, подання Комітету - 17.12.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ГЕЙМАН Олег Айзікович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва КОРОЛЕВСЬКА Наталія Юріївна

 

 

 

5266

Д

Проект Закону про волонтерський рух (проект н.д. В.Каськіва вручено 03.11.2009, подання Комітету – 02.02.2010)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України КАСЬКІВ Владислав Володимирович

 

 

Співдоповідає:

член Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму СУСЛОВ Євгеній Іванович

 

 

 

1409

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальні послуги" (щодо запровадження порядку встановлення та виплати компенсаційних виплат фізичним особам) (проект н.д. В.Коновалюка вручено 05.02.2008, подання Комітету – 08.04.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України КОНОВАЛЮК Валерій Ілліч

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів СУШКЕВИЧ Валерій Михайлович

 

 

 

2231

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" (щодо підтримки осіб, які доглядають дітей-інвалідів) (проект н.д. О.Фельдмана вручено 16.05.2008, подання Комітету – 16.05.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ФЕЛЬДМАН Олександр Борисович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів СУШКЕВИЧ Валерій Михайлович

 

 

 

1017

1017-1

Д

Д

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" (проект н.д. П.Симоненка вручено 18.01.2008, проект н.д. О.Стояна - 18.01.2008, подання Комітету - 19.02.2008)

 

 

Доповідають:

 

народний депутат України СИМОНЕНКО Петро Миколайович

голова підкомітету Комітету з питань соціальної політики та праці СТОЯН Олександр Миколайович

 

 

 

 

5159

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо надання допомоги за державним соціальним страхуванням) (проект н.д. О.Шевчука вручено на заміну 03.11.2009, подання Комітету – 06.11.2009, розгляд не підтримано 21.01.2009)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ШЕВЧУК Олег Борисович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань соціальної політики та праці СТОЯН Олександр Миколайович

 

 

 

5254

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення дієвого контролю у сфері загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням) (проект н.д. О.Шевчука вручено 03.11.2009, подання Комітету – 22.01.2010)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України ШЕВЧУК Олег Борисович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету з питань соціальної політики та праці СТОЯН Олександр Миколайович

 

 

 

2476

Д

Проект Закону про внесення змін до статті 57 Закону України "Про освіту" (щодо пенсійного забезпечення та оплати праці педагогічних працівників) (проект н.д. К.Самойлик вручено 20.05.2008, подання Комітету – 23.09.2008)

 

 

Доповідає:

 

секретар Комітету з питань науки і освіти САМОЙЛИК Катерина Семенівна

 

 

 

1454

Д

Проект Закону про внесення зміни до статті 33 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо розміру пенсії з інвалідності) (проект н.д. М.Кульчинського вручено 05.02.2008, подання Комітету – 20.02.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України КУЛЬЧИНСЬКИЙ Микола Георгійович

 

 

Співдоповідає:

Голова Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів СУШКЕВИЧ Валерій Михайлович

 

 

 

 

2150

Д

Проект Закону про внесення змін до статті 38 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" щодо забезпечення інвалідів спецавтотранспортом (проект н.д. В.Сушкевича вручено 18.03.2008, подання Комітету - 13.05.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України СУШКЕВИЧ Валерій Михайлович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів МОСТІПАН Уляна Миколаївна

 

 

 

2656

Д

Проект Закону про внесення змін до статті 38 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" щодо права вибору інвалідом компенсації за неотриманий автомобіль (проект н.д. В.Сушкевича вручено 08.07.2008, подання Комітету - 09.07.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України СУШКЕВИЧ Валерій Михайлович

 

 

Співдоповідає:

голова підкомітету Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів МОСТІПАН Уляна Миколаївна

 

 

 

2116-1

Д

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань міждержавного усиновлення (проект н.д. О.Бондаренко вручено 04.03.2008, подання Комітету - 17.06.2008)

 

 

Доповідає:

 

народний депутат України БОНДАРЕНКО Олена Федорівна

 

 

Співдоповідають:

голова підкомітету Комітету з питань правової політики ШИШКІНА Еліна Вікторівна

голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності ШЕМЧУК Віктор Вікторович

 

 

 

 

 

для повернення до розгляду раніше не підтриманих питань

6124

Д

Проект Постанови про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2010 році (проект н.д. В.Яворівського з поданням Комітету вручено на заміну 30.03.2010)

 

 

Відповідальний:

 

Голова Комітету з питань культури і духовності ЯВОРІВСЬКИЙ Володимир Олександрович

 

 

 

 

 

 

для включення до порядку денного сесії

6238

Д

Проект Постанови про сучасний стан, завдання і подальші перспективи подолання наслідків Чорнобильської катастрофи (24-ті роковини Чорнобильської катастрофи) (проект н.д. А.Семиноги з поданням Комітету вручено 01.04.2010)

 

 

Відповідальний:

 

Голова Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи СЕМИНОГА Анатолій Іванович